Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

ignorancja dzieki, fajne fotki. Ja ich oczywiscie nie skasowalam :P blondi jestem i juz. Skasowalam jakiegos maila na wp, bo nie znalam adresata i myslalam, ze to byl ten od Cibie. A tarez znalazlam na tlenie 2 takie same. Ale jesli moge prosic, to nie przesylajcie mi na tlen maili, bo ja nie moge tam otowrzyc i musze sobie na wp przesylac. No i na poczte tlenowa nie codziennie zagladam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim! Nie wiem czy tu o tym pisalam, ale niedawno kupilam program komp. do obrobki zdjec, jest bardzo duzo fajnych efektow, wlasnie z moim miskiem sie bawilismy :) ale tyle tego jest, ze jeszcze duzo czasu uplynie, zanim wszystko zajarze ;) Teraz ogladam na tvn, program szymona majewskiego, lubie to parodie - rozmowy w tloku :D Pozdrawiam was serdecznie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj bylam z rodzicami na swiatecznych zakupach, jakos juz od lat chodzimy do C&A i zawsze cos fajnego znajdziemy. jestem bardzo zadowolona ze znalezlismy az tyle fajnych rzeczy ja na swieta zamowilam sobie u meza lampke do pokoju a wy jakie macie zyczenia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, jestem na waszym forum nowa bardzo mi sie to podoba takie tgam sobie pogaduszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Ewolita :) ja mam zyczenie podchoinkowe, chce sluchawki bezprzewodowe, bo czesto slucham kazan, lub muzyki z komputera i slychyc to conajwazej w kuchni jak cicho siedze i nic nie robie a ja bym chciala myc gary i sluchac :) no moze nie koniecznie myc gary, bo tego nie lubie ale prasowanie +sluchanie dobrej muzyki to by bylo fajnie a pokoj z deska do prasowania jest na gorze i juz z kompa nie bardzo slychac. Pozdrawiam Was wszystkie i chyba trzeba cos w domu zrobic, bo zaraz do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Przeczytalam pare stron do tylu ale chyba nie warto komentowac wpisow lila25, chociaz kilka slow napisze myslalam ze jest dziewczyna na poziomie, jednak chyba sie pomylilam, w swoich wypowiedziach, czesto przeczy sama sobie i naskakuje na wszystkich wkolo, zachowuje sie jak male dziecko i chyba chcialaby byc \"pepkiem swiata\" o szacunku nie ma zadnego pojecia. Egal,niech robi co i jak chce, jednak na zadowolona z zycia nie wyglada. Milego wieczoru dziewczyny! A Tobie lila25 troche wiecej wyczucia i pokory, bo marnie skonczysz dziewczyno\" Powiedz mi lili co w tym wpisie jest wulgarnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halloi hallo:-)) ide na spacerek.Tlumaczeni zrobie troszke pöniej. Slonko swieci trzeba korzystac co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej u nas leje i jest zimno.... bylam po syna w przedszkolu no i teraz gotowanie obiadku dla mezusia i dzieci tylko jeszcze nie wiem co... dziennie to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewolita- jestem tego samego zdania nie chce rozopczynac kolejnej wojny, ja na lili temat sie nie wypowiadalam, poprostu nie mam ochoty na jakies konflikty a te na ktore lila najechala daza do ...... niewiem porozumienia???? ach, szkoda gadac, pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje smerfetka ja tez nie lubie takiej wamiany zdan.Szkoda sie denerwowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej no.....czarownica z Ciebie jak ta lala:) Kurde ja zapomnialam na ktorym to portalu mam fotki.Napewno to nie bylo fotka.pl Kurde , Madlen moze Ty pamiestasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny . bez obrazy, ale Wy wiecej o tych klotniach piszecie niz ich jest.I taka mala uwaga.Ja rozumiem ze jak ktos tu wpada raz na jakis czas , to oczekuje ze bedziemy sie trzymac za raczki i spiewac piosenki.Ale sa tu tez osoby ktore odwiedzaja topik codziennie, kilka razy w ciagu dnia.I chcial nie chcial, ten topik staje sie czescia zycia.A w zyciu jak to w zyciu, spotyka sie roznych ludzi, stwarza sie rozne sytuacje.Wiec skad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...u Was oczekiwania ze bedzie tutaj inaczej? Jesli bedziemy gryzc sie w jezyki, pomijac milczeniem rozne kwestie, to po pierwsze wczesniej czy pozniej cos wybuchnie , a po drugie, edzie to poprostu sciema, nieprawda.Nie bedzie tu szczerosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od kiedy sie tutaj pojawilam zagladam do Was codziennie.... I nie jest milym widziec jak od kilku dni same klotnie i naskakiwania!! Konflikt konfliktem,ale moze juz czas go zalagodzic....???? To tylko tyle z mojej strony. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×