Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

Gość Dla kilku osob tu
Nie i jak tu nie wierzyc w madrych ludzi! Osoba chora z temperatura potrafi zadac sobie trud , przeczytac artykul , napisac swoja opinie. Gdyby bylo wiecej takich osob jak ignorancja ten topik tetnil by dalej zyciem , padaly by nowe tematy , przemyslenia. Tamta pomaranczka nawet nie zrozumiala przeslania tym artykulem , ale jedno co umiala z siebie wykrzesac to krytyke , chociaz sama zero pomoslow , ale czemu by nie skrytykowac kogos kto je ma:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytalam i stwierdzam ze najwiecej takich napastliwych slow uzywam glownie w swoja strone. Moze dlatego ze ciagle jestem sama z moimi dziecmi a one jeszcze nie mowia wiec sila rzeczy rozmawiam sama ze soba. Troche to chore (a moze nawet bardzo chore?). I nie jest mi z tym dobrze. Bardzo do mnie pasuje stwierdzenie, ze kiedy nie narzekam, jestem nieszczęśliwa. Wlasnie wczoraj uswiadomilam sobie te gorzka prawde, a ze u mnie jest ciagle pod gorke to coraz bolesniej to odczuwam. I jak z tym walczyc? Maz twierdzi ze mnie rozumie, tesciowa mowi ze mi wspolczuje, ale na same haslo \"wspolczuje ci\" cierpnie mi skora na karku. Nie potrzebuje wspolczucia tylko pomocy bo nie radze sobie ze soba. Czasem mysle o ostateczynm rozwiazaniu problemu ale co wtedy bedzie z moimi dziecmi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-)) Ten Artykul tylko do pare osöb? Powinien byc do wszystkich. Jest to temat ktöry mnie zajmuje od wielu lat. I prawda jest ze wszystko zalezy od punktu widzenia. wsciekam sie gdy möj partner mi cos powie co mi sie niepodoba i uwaza ze to zart ale jak mu to samo pare dni pözniej powiem to jest zly na mnie:D I tak jest wszedzie i ze wszystkim.I chyba sie niezmieni. A ja mam znowu böle glowy i wyglada na to ze mnie za niskie cisnienie meczy. Bylam 3 godziny na spacerku i bylo super.Mamy 11 stopni i juz dözo zielonych galazek jak na ten miesiac. No a teraz ide sobie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efeme jak potrzebujesz kogos do porozmawiania albo cos w tym kierunku:-)) o ja jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialo byc :to ja jestem. A teraz zrobie sobie kawe bez kofeiny :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coz jezyk jest dany nam przez Boga ale jest narzedziem diabla. Czym blizej jestesmy z kims tam bardziej mozemy go naszymi slowami zranic, lub zmotywowac. Jakze czasto wypowiadam nad naszymi dziecmi slowa przeklenstwa np \"Ty sie tego nigdy nie nauczysz\" \" ta to juz taka oferma bedziesz do konca zacia\" te slowa maja moc sprawcza. Polecam ksiazke \"Blogoslawienstwo czy przeklenstwo\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cialo astralne
Człowiek oprócz ciała fizycznego ( którym tak bardzo przejmują się forumowiczki) ma, niewidoczne na płaszczyżnie fizycznej, w ktorej przebywamy, ciało: eteryczne, scisle związane z fizycznym i odpowiadajace za jego zdrowie, ciało astralne, ktorym posługujemy się po "śmierci", mentalne, gdy nasza dusza jest bardziej rozwinięta i po pewnym czasie przebywania na płaszczyżnie astralnej ,"umiera" i przechodzi w wyższe rejony Zaświatow pozostawiając cialo astralne w astralu, do strefy mentalnej, gdzie jest tylko energią bezkształtną( może dowolny ksztalt wybierac) i jest bardziej inteligencją. Po wielu inkarnacjach przechodzi w rejony duchowe i łączy sią z energią Boga od której oderwala się eony temu aby rozpocząć swój "rozwój" a tym samym dostarczać Ojcu doświadczeń. A więc płaszczyzna astralna, jest światem równoległym, odzwierciedlającym nasz świat fizyczny, tyle że działa on na wyższym poziomie wibracji. Sklada się z siedmiu płaszczyzn: 1/ Cmentarz astralny, gdzie cialo astralne rozpada się, gdy dusza opuszcza plaszczyznę astralną, by reinkarnować sięponownie albo przejść na wyższą płaszczyznę. 2/Pancerz astralny, czyli tymczasowy dom ciala astralnego, gdy dusza już uleciala, lecz jeszcze nie spadło na cmentarz astralny. 3/Piekło astralne,czyli dom większości zdeprawowanych, zepsutych dusz ludzkich. 4/Śpiące rejony,gdzie dusze przez jakiś czas odpoczywają po śmierci fizycznej i przygotowują się do nowej egzystencji na plaszczyżnie astralnej. 5/Plaszczyzna intelektualna, stanowiąca dom ciał astralnych, którym nie udalo się dokończyć projektu twórczego albo intelektualnego, gdy były w świecie fizycznym. Kiedy dusza reinkarnuje, może dokończyć tę pracę w świecie fizycznym. 6/Płaszczyzna heroiczna, stanowi dom bohaterów, którzy potrafią jeszcze raz rozegrać i przezyć swoje najwieksze czyny bohaterskie. 7/Płaszczyzna mistyczna, czyli dom mistyków i przywódców religijnych każdego wyznania. A więc porojekcja astralna polega na zdolności dokonywania projekcji lub usuwania ciała astralnego z fizycznego i posługiwania się nim w celu odbywania podróży na płaszczyżnie astralnej. Ciało astralne jest kopią ciala fizycznego, ale zbudowane jest ze znacznie subtelniejszych wibracji. W czasie podróży astralnych(np w czasie snu,lub swiadomych) ciało fizyczne jest połączone z ciałem astralnym za pomącą srebrnego sznura, czyli wstęgi energii, która podczas "śmierci" ciala fizycznego ulega zerwaniu Prekognicja to jest przewidywanie mających nastąpić zdarzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cialo astralne
"ok, moja kolezanka jest psychologiem i leczyla 8 letnie dziecko, umierajace, chore na raka. Zaprzyjaznila sie z tym swoim malym pacjentem i on zawsze jej sie zwierzal itd. Pewnej nocy, w samym srodku nocy okolo 4, zadzwonila komorka mojej kolezanki. Ona zaspana podnosi komorke, patrzy,... a wyswietla sie numer jej wlasnego domu. Jak to nr jej wlasnego domu??? przeciez ona mieszka SAMA. przerazila sie jak to! ale w domu cisza, nie ma zadnego sladu zeby ktos byl obecny. Wiec probowala zasnac. Po chwili znowu. Tym razem byla dobrze rozbudzona, patrzy a nr jej wlasnego domu znow do niej dzwoni! Czula sie przerazona, nie odebrala i na mysl jej przyszedl ten maly pacjent niewiadomo skad. Nastepnego dnia poszla do pracy i chciala spotkac sie z tym 8 letnim chlopcem. A pielegniarka mowi : przykro mi ale chlopczyk zmarl dzis o 4 nad ranem!!!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cialo astralne
"urywek artykułu Waldemara Witkowskiego z ostatniego NEXUSA:" "Coraz bardziej powszechne staje się przekonanie, że nie jestesmy sami we Wszechświecie. Mniej powszechny jest poglad,że również na Ziemi nie jesteśmy sami. Oprócz minerałów, roślin i zwierząt funkcjonują wśród nas istnienia pozostające poza częstotliwościowym zasięgiem naszego wzroku i słuchu. Wśród nich sa tzw. przewodnicy duchowi ewoluujacy poprzez proces usiłowania niesienia nam pomocy, na ktorej przyjęcie przewaznie nie otwieramy naszych percepcyjnych, wewnetrznych zmysłów. Sa rownież nasi starsi bracia i siostry z innych systemów planetarnych próbujacy poprzez różnorodne formy zdalnego przekazu podzielić się z nami posiadaną prtzez siebie wiedzą. Sotkać tu również można istnienia ludzkie, które po tzw. "śmierci" nie opuściły naszej planety, lecz pozyskując energie od istot "żyjacych " usiłują realizować założone prze siebie cele. Copraz więcej jest na Ziemi przybyszy z odległych zakatków galaktyki, którzy prowokują nas do generowania określonego rodzaju emocji stanowiących dla nich "materialną" wręcz wartość... Kazda nasza myśl, każda emocja mają jaknajbardziej materialny charakter. Istnieją byty, dla których codziennym światem jest nasz świat emocjonalny czy tez mentalny, który bez żadnego problemu postrzegają, w którym funkcjonują i odzywiają sie wykozystujac miedzy innymi tworzone przez nas emocjonalne formy. Dotyczy to zarówno pozytywnych jak i negatywnych emocji- pierwszymi zwią, a drugimi negatywne. Problem pojawia się wówczas, gdy istnienia te zaczynają MANIPULOWAĆ LUDŻMI, prowokujac ich do skrajnie negatywnych zachowań(!!!), ztego powodu w znacznie zwiekszonym zakresie generujących oczekiwane przez nie wibracje- wiele chorób, wtym nerwice i depresje , wywoływanych jest jako zewnętrzny skutek tego typuy wewnętrznych, pasożytniczych oddziaływań. Wiele również niezrozumiałych dla współczesnej medycyny przypadków spowodowanych jest oddziaływaniem istnień funkcjonujących na bardziej subtelnych poziomach niż nasz fizyczny, trójwymiarowy świat. Jakiego typu "obcych" jest więcej- pozytywnych czy negatywnych? Przyjżyjmy się jakości życia, naszym emocjom i myślom. a szybko odpowiemy na postawione wyżej pytanie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynawuppertal
CZESC wam wszystkim__ bardzo sie ciesze ze was znalazlam.jestem z wuppertalu moze jest ktos kto mieszka chociaz by w poblizu?? mam 27 lat jestem mezatka i mam 4 letnia coreczke. mieszkam w niemczech od prawie 5 lat. mysle ze jezeli bede w stanie to wam postaram sie tez pomoc bo dzieki temu forum sporo sie dowiedzialam .DZIEKI. Pozdrawiam was goraco papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do justynawuppertal
Witamy😍😍😍 A znasz Grete z Wuppertalu ma coreczke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do justynawuppertal
😍😍😍😍 1.asia80, Stuttgart(Göppingen), w DE 3 lata, 26 lat, dziecko Bastian 8m-cy 2.agamor(Agnieszka), Frankfurt, w DE 9 miesiecy, 30lat, dziecko-8lat 3.barbarag, Raciborz, 30 lat, dzieci Kamil 6 lat i Natalia 7 lat 4.beleiza, (Bawaria)Pfarrkirchen, w DE 1,5 roku, 36 lat 5.bremenka, Bremen, w DE od III.06, 24 lata, mezatka 6.chantall , Aachen-Stolberg, w DE 6 lat, 28lat, mezatka, dziecko na 09.02.07 7.Carolina77, NRW-Essen, w DE 3 m-ce, 20 lat 8.cludi_alb, Münsingen, w DE 3 lata, 24 lata 9.derag, w DE 4m-ce, 31lat, mezatka 10.e-v-a, Teising, w DE 17,5 roku, 41lat (7.10), dziecko Olivia-15lat 11.elzbieta-23-73, Weiden, w DE 3,5 roku, ur. 23.03.73, corka 13 lat, mezatka 12.efeme-Agnieszka, 30 lat, zona, matka (syn 2 lata, corka 7 m-cy), w DE od lutego 2006, nr. gg 9607639 12Gingera -Kasia-16.07.1971-obecnie od konca listopada 2006 mieszkam w BW-Weil am Rhein , mezatka-corka-1991 i oczekiwany syn-marzec 2007. 13.ignorancja, NRW, w DE 18lat, 46lat, 2 dzieci 14.justynaamelia, Bawaria w DE 11 m-cy, 26 lat, dzieci-3 i 1,5m-ca 15.Justys78, Nordhorn, w DE 2,5roku, 28 lat, mezatka 16.janta, Coburgu, 38lat, mezatka, dzieci - 13; 4; 1,5 17.Jo24, Thüringen -od 2004, rocznik 1972, 2 synów (2000,2003), mąż 18.Jeams, Nordhorn, w DE 17lat, 30 lat, zonaty 19.Kassay(Iwona), Bremen w DE 20 lat, 37lat, dzieci - 16 i roczek 20.Kasia k, Lębork, mąż od 4 lat w DE-Neuss, ur.14.12.78, córka Paula 3 latka 21.Karlsruhe, Karlsruhe, 27lat 22.lila25(Magda), Traunreut, w DE rok, 25 lat 23.limes-inferior, bei Göttingen, w DE od 2001, ur. 28.09.72, syn2001, corcia2003, mezatka 24.madlen21, Heppenheim (Hessen), w DE 3,5 roku, 21 lat dzieci-Olivia 2,5; Thomas na 3.05.06 25.malutka_de, Bad Urach, w DE 5lat, 24 lata, dziecko 24.10.05 26.maremarie, Stuttgart(Steinenbronn), 29 lat 27.martaHB, Bremen, w DE 6 lat , ur. 02.07.82, dzieci - Madleen 1,5 +ciaza Marcell na 30.04.07,maz 28.mary.de, Wiesbaden, 21lat, chlopak 29.micka, Pforzheim, w DE 9,5 roku, 32lat, dziecko 28.11.04 30.Mo.nika, Bremen, w DE rok, 30 lat, dzieci - 8,5,3.04.06 mezatka 31.naneczka, München, w DE 6 lat 32.Nett-ka, Fellbach bei Stuttgart, w DE 8 lat, 33 lata 33.Sarra, Hannover, w DE 5lat, mezatka 34.Skagenka, Surwold, 31 lat, dziecko 11m-cy, mezatka 35.smerfetka22, Bielefeld, w DE 10lat, 22lata, mezatka 36.Tofi_Bremen, Kassel/Bremen, w DE rok, 27lat, dziecko na 31.03.07 Jasiek 37.Tin, Hamburg, w DE 16,5 roku, 34 lata, 2 dzieci 38.Tuptaczek, w Norymberdze, 31lat, mezatka 39.usmieszka, Tübingen, w DE 3 lata, 25 lat 40.Werkaaa, Gütersloh (NRW), w DE 3,5 roku, 32 lata 😍😍😍😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *ciekawska*
chantall, nie rozumiem, jesli mala urodzila sie w tym roku 30.01. to czemu na zdjeciach pokazana jest data 16.02.2005??? Przeciez to zdjecia z przed 2 lat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *ciekawska*
Przepraszam, tak przy okazji G R A T U L U J E !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do*ciekawska*
bo aparat nie ma ustawionej daty:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich 🖐️ niestety mam malo czasu na czytanie a juz wogole na pisanie, jednakze doczytalam, CHANTALL........... MOJE GRATULACJE.🌻🌻 Teraz i ty zaznasz tej radosci w zyciu, niespania po nocy i kolek:P ALE poza tym , wiele radosci.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chantal pogratulowałam tylko zapomniałam dodać, ze córeczka śliczniusia 🌼 :-) a teraz to ja cię baaaaardzo proszę ściągnij te rozebrane zdjęcia małej z netu, popaprańców nie brakuje !!! :-( wierz mi nie będę was raczyć paskudnymi opowieściami coby nie psuć atmosfery - tylko proszę przemyśl to ! pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo proszę o pomoc w
Witam ponownie! Może znowu jakaś duszyczka zlituje się i wprowadzi poprawki do tekstów poniżej:-) Ihre Antwort auf meinen Widerspruch vom 05.11.2006 finde ich als unkorrekt der nicht Entspricht der Fakten. 1.In diesen Widerspruch der auch meine bitte um Erklärung diese unerwartene Änderung von Leistungen war, habe ich nicht nur per Fax abgeschickt aber auch durch Ihre innere Stadtverwaltungspost wo ich dafür abgestempelte Kopie als Bestätigung habe. 2.Ich finde auch das vor dem Beendung Krankenkostenzulage Ihres Amts verantwortlich ist mir mit die nötige ärztliche Formulare zu versorgen und das haben Sie auch nicht gemacht. 3.In mehreren durch Hausarzt so wie auch Amtsarzt ausgestellten Bescheinigungen die Sie auch in Akten haben wurde Klar festgestellt das ich auf Grund chronische Erkrankungen die nicht in meinen Leben verbessern wurden, wurde ausdrücklich mitgeteilt dass keine weitere Untersuchung in diesen Bereich nötig ist. Deshalb auch diese Vorgehen gegen schwer Kranke und 100% behinderte ist völlig unverständlich. Ich finde dass alles als unkorrekte Behandlung und möchte ich nicht über diese Sache ein gerichtliches Prozess zu führen deshalb bitte ich Sie in Rahmen Ihres Abteilung nocheinmall diese Sache zu überprüfen. Xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Am... wurde mein kleiner Transport-Anhänger gestohlen zusammen mit meinen privaten Sachen die in Rahmen Hausrat bei Ihnen versichert sind. Am....habe ich telefonische Nachricht erhalten das der Anhänger durch die Polizei gefunden wurde aber das ganzes Inhalt ist verschwunden, Jetzt ist die Frage wie ich bei Ihnen diese Sache weiter führen soll. Xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Am..... habe ich einen schweren Überfall in meinem Wohnung erlebt wo ich schwer niedergeschlagen und verletzt wurde. Nach paar Tage da ich schon kein Lebensmittel zu Hause gehabt habe, bin ich gezwungen mit Auto für nötiges Einkauf zu Lidl der ca. 500 m von meinen Wohnsitz sich befindet zu fahren. Fahren mit Auto war erforderlich weil ich 100% behindert bin. Nach dem Rückkehr nach Hause unerwartet habe ich angefangen schwer durch Nase zu bluten deshalb um schneller zu Hause zu sein habe ich das Tempolimit 30 km etwas überschritten. Ich habe das nicht für Spaß gemacht sondern das war in diesen Fall eine nötige Situation. Auf Grund dessen bitte ich Sie um Verständnis in diese Sache. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nie popełnię nietaktu jeśli poproszę osobę odwiedzająca nas po pomarańczowym nikiem \" bardzo proszę o pomoc w.\" o zaczernienie się i parę słów o sobie :-) czy jesteś / jesteście biurem, organizacją czy może osobą prywatną ? z jakich regionów ? kim są ludzie z tych notatek ? dziękuje 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wychodzi na to , że mamy szczęście !!! Nie wykasowali nas ;-) jakaś straszna zawierucha dziś na kafe ułoj wypiję dziś w tej intencji lampeczkę winka ;-) może dwie (?) ZA PRZETRWANIE !!!!!!!!! kto ze mną ? :-) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-ależ wodzu , no co wódz !? -to ja przepraszam ! NO TO PA !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chantal gratuluje :D sliczna dziewczynka 🌻 Limes dane wyslalam na gg dziekuje bardzo. 🌻 Jo zaraz sprawdze czy jakis z moich ulubionych topikow zniknal. Justynawuppertal witam serdecznie. Zaczernij swoj nick i napisz cosik jeszcze o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chantall -GRATULACJE jakas sklerotyczka ze mnie,fajnie ze masz juz swoja kruszynke przy sobie-ja ciagle czekam na godzine zero.....bedziesz troche do przodu ,mysle ze posluzysz radami;)pozdrawiam.....paaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie . Zalatany dzień miałam - jutro mamy rodzinną uroczystość i dopiero wyszłam z kuchni . Oj ,ledwie stoję ,co ja gadam ,siedzę . Miłej nocki życzę . :) belaiza - w awatarku jest moja fotka :)))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alusia w jakim awatarku ja nie ponimaju po komputerowemu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitasia
Do justynawuppertal mieszkam niedaleko Ciebie w Halver mam syna 14 miesiecy jakbys chciala pogadac to sie odezwij numer gg8961349 pozdrawiam Aneta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×