Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

witam wszystkich ! oooo!!! ja to nie czuje się \" winna\" tej stagnacji,wczoraj to żech gadała sobie a muzom ;-) ;-) wieczorem mnie nie było bo kontynuuję akcje \"raz się wreszcie wyspać\" ! ale chyba zaniecham, bo czasu zostaje mało a jak niewyspana byłam tak i jestem O CO TU CHODZI !!! w ogóle nie czuję że więcej śpię , w zasadzie to ja już wstaję zmęczona i śpiąca , no to chyba nie mam sensu tego ciągnąć :-( jak komuś uciekło to ponowię pytanie o ten sprzęt do depilacji PITANGA - zetknął się ktoś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz idę szykować obiadek ot co ! potem do lasu z moim starszym bo ma dziś wolne, a potem jedziemy sobie z synkiem do kina bo mi nie wybaczy że wszyscy koledzy widzieli już Wilde Kerle 4. a on jeszcze nie ! Niestety: to- trochę-dalekoo i będę późno. NIEOBECNA USPRAWIEDLIWIONA :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ,hej Nieobecnosc swa w ostatnich dniach pragne usprawiedliwic brakiem czasu...hihi ;) Juz nadrabiam zaleglosci... Przede wszystkim chce pogratulowac Evie zareczyn!!!! Mam nadziej,ze juz lepiej z cisnieniem i , ze juz jestes w domu. Pozostalym ciezarowkom zycze wytrwalosci i spokoju. Wiecie,ze zaczal sie Chinski Rok Swini. Wedlug chinskich wierzen jest to najlepszy czas n aurodzenie dziecka!!! Dzieci urodzone w tym roku beda bogate i szczesiwe.... :) Milego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A wiec -ciaza
Chiński Rok Świni to najlepszy czas na dzieci 2007 to chiński Rok Świni - najlepszy czas na urodzenie dziecka. Maluchy, które w tym roku przyjdą na świat, będą - według chińskich wierzeń - szczęśliwe i nigdy nie zabraknie im pieniędzy. Według kalendarza chińskiego, 18 lutego zaczyna się Rok Świni. Już od kilku tygodni do klinik zgłaszają się kobiety w mocno zaawansowanej ciąży, które boją się, że urodzą przed tą magiczną dla nich datą. Żądają więc, by lekarze opóźnili poród. Z kolei w klinikach medycyny orientalnej dwukrotnie zwiększyła się liczba pań, które chcą zajść w ciążę, by jeszcze w tym roku urodzić niemowlaka. Sprzedaż prezerwatyw spadła już o 20%, a zapotrzebowanie na ciuszki dziecięce - ciągle rośnie. Wszystko dlatego, że wróżki i wróżbici przepowiadają niesamowite bogactwo i szczęście urodzonym w Roku Świni. Te prognozy mogą się spełnić z prozaicznego, nie magicznego powodu - chińska gospodarka rozwija się w zawrotnym tempie 10 proc. w skali roku. A społeczeństwo staje się dzięki temu coraz bogatsze. Jednocześnie wróżbici ostrzegają: zbliżają się epidemie i przemoc. Nowy Rok w Chinach będzie jak zawsze obchodzony bardzo uroczyście. Na ulicach pojawią się setki lampionów w kształcie świni, kroczące smoki i nieodłączne fajerwerki. Świnia jest ostatnim z 12 chińskich znaków zodiaku. Uchodzi za symbol szczęścia. Pod tym znakiem urodzili się m.in.: Ronald Reagan, Hilary Clinton, Arnold Schwarzenegger, Woody Allen i Elton John.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo ja tez nie znam tego urzadzonka i pierwszy raz o nim od Ciebie uslyszalam. No i tez jestem chronicznie niewyspana. Czasem mi sie wydaje, ze mam za duzo cukru czy jaka cholera ale wyniki mam wzorowa. Czasami mam tak, ze w srodku dnia gdybym tylko zamknela oko to spalabym na stojaco. I nie wazne, ze spalam 10 godzin w nocy. Alusia ja juz bylym na tej stronie wczoraj i dzis tez. I to nie ma nic do czynienia z moim sumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po chwilowej przerwie. U mnie jak nie zabki to grypa. Mozna sie zalamac. Starsze dziecko tak dokucza ze obled a ja nie moge sie nawet spokojnie wychorowac (bo maz w pracy). Wszystko idzie jak po grudzie. Nie mozemy znalezc mieszkania, samochod trzeba wymienic i nawet konta nie moge sprawdzic bo strona bankowa swiruje, nie mowiac juz o poczcie (otwiera sie 10 minut i nie moze otworzyc). Pozdrawiam z nadzieja na lepsze jutro. Ciezaroweczkom zycze wytrwalosci i zdrowia. A wszystkim slonecznego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam... wiec moje dziecko urodzi sie w roku swini :) zeby to wsyzstko sie speLnilo ;) ja jutro do polski jade, ciesze sie baaardzo :) co do tego forum, fajna sprawa, zaczelam sobie wlasnie czytac, Madleen spi, a ja wreszcie usiadlam z cieplutka herbatka :) POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z zimmmmnej Jeleniej Gory. Niestety bylam do tej pory bez internetu. Wlasnie okazalam sie genialna i zainstalowalam tekie jakies coooos. I moge wreszcie pisac. a-v-e ....🌻 wielkie GRATULACJE z okazji zareczyn i wracaj szybko z tego szpitala efeme...🌻 trzymaj sie i nie daj sie Pozdrawiam wszystkie ciezarowki🌻 Jesli chodzi o to urzaduonko do depilacji , to ja niestety nie znam, ale mozliwe, ze nie wtemacie teraz jestem. Laser moze i nie taki bolacy ale drogi, bo kilka zabiegow jednak trzeba wziasc. To samo dotyczy ultrdzwiekow. POZDRAWIAM WSZYSTKICH🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 na nowa 400 stronke Moniko gratulacje Twoj, nasz topik ma juz 400 stron ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Bardzo proszę o pomoc xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 1 Auf Grund regelmäßiger drohungen am Telefon die von unbekannten Personen stammen wie auch einem späteren Überfall in der Wohnung in der sich das Büro unseres Verbandes befindet, wo ich durch ein Täter sehr schwer verletzt wurde , haben wir unsere derzeitige Telefonnummer geändert die auch nicht mehr im Telefonbuch steht. So bitten wir die jetzt angegebene Telefonnummer zu benutzen. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 2. Unserer derzeitiger Schwerpunkt ist ein Schutzbefohlener 100 % behinderter der als Kind über 3 Jahre in KZ-Auschwitz verbracht hat.Er hat alle unmenschlichen Behandlungen, schwere Arbeit und Unternährung auch pseudomedizinische Versuche überlebt was zu ständiger Behinderung geführt hat. Er ist nicht nur sehr Alt ,er hat auch mehrere Herzoperationen hinter sich. Am...hat ein unbekannter Täter diesen Mann in der Wohnung überfallen und schwer geschlagen. Da er niemals einen guten Bett gehabt hat und schläft zurzeit nur auf der Matratze möchten wir Sie bitten diesen Mensch mit einem Polsterbett (auch 2 Wahl) behilflich zu sein oder uns verkaufen zur einem Herstellerpreis. Hiermit möchten wir Ihnen auch mitteilen dass dieser Mann eine sehr kleine Rente hat. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 3. Bei jeder Angelegenheiten und bei amtlicher Korrespondenz benutzen Sie den Vornamen Eugeniusz. Hiermit teile ich Ihnen mit, dass Eugeniusz nicht mein richtiger Vorname ist . Der richtige Vorname ist Eugen.Um jeglieche Mießverständnisse zu vermeiden bitte ich Sie dies in Ihrer Datenbank zu ändern. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 4.Am...nach dem Diebstahl unseres vollgeladenen Anhängers wo sich alle gesamellten und vorbereiteten Weihnachtsgeschenke für unsere armen Schutzbefohlenen Kinderreichen Familien befanden müssen wir alles erneut anfangen. Die Kinder haben diesmal nichts bekommen deshalb erneuern wir die Bitte unseren Projekt zu unterstützen und mit 2 -3 Wahl Bekleidung behilflich zu sein. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 5.Am... erlebten wir einen großen Überfall .Unser Kollege wurde geschlagen,eine Tür kapput gemacht wie auch technische Geräte die wir jeden Tag gebraucht haben. Unter diesen Umständen brauchen wir sehr dringend ein Officejet und möchten Sie bitten uns mit so einem Gerät behilflich zu sein. Seit über 30 Jahren als treuer Kunden kaufen und benutzen wir nur Ihre Laptops und Bürogeräte. Deshalb haben wir die Hoffnung dass Ihr Unternehmen in diesem Fall uns behilflich sein könnte. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx prosze o Adress tych ludzi ktörym pomagasz.Byc moze moglabym i ja jakos pomöc.Mozna przeciez wyslac ubrania.musialabym wiedziec czy to starsi czy mldsi czy kobiety czy dzieci.A moze i jakas z dziewczyn lub chlopaköw tutaj pomoze. :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kassay jestes wielka :D ja wlasnie zjadlam obiadek. Zamowilismy wizyte dla kota u weterynarza na jutro a ten dran znow uciekl. Ja mu chyba sama co nieco wytne jak go zlapie. Mozecie nie wierzyc ale u nas jest 11 stopni :) Eva mam nadzieje, ze juz wszystko ok. Twoja mam to pociechy z Ciebie nie ma najpierw spisz a teraz po szpitalach sie wloczysz :P Lece do ogrodka wyrwac pare chwastow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosztuje- cos najcenniejszego czyli czas. Obiecuje ze zajze w wolnej chwili. A tym czasem mykam do ogrodka. Nie uwierzycie ale siedze tam w polarze i wcale mi nie zimno. Przekopalam i odchwascilam juz jedna grzadke. Ale duzo kwiatkow bedzie. Widac juz kupe kielkow, niektore to nawet nie wiem co to bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dam znac Gingerus:) bede czekala na smsa!! zreszta marcowki nie dadza Ci zyc rowniez;) Ja dycham, spie, i obrzydliwie sie lenie:) w tle rozkrecam firme, przygotowuje sie do studiow, i biegam za zakupami dla melego:) Pozdrawiam wszystkich! Moniko - gratuluje 400 strony!! pamietamy tu o Tobie i odezwij sie mimo wszystko:) pamietaj niedlugo wracam do bremen i szarlotka czeka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewuszki, popatrzylam sobie na ta stronke i musze przyznac ze sie smialam. Tak, wiekszosc z tego co ludzie tam wpisuja jest chore ale wydaje mi sie ze niema czlowieka na tej ziemi ktöry by ani jednego z tych problemöw niemial. kazdy ma swöj ciezarek ktöry ze soba nosi.Nieuwierze jezeli ktos pomimo ze dözo przezyl jest na 100% normalny.Pozatym ci co sie tam wpisuja robia to dobrowolnie i tak jak sie to czyta nie sa z tego powodu nieszczesliwi.To sie tak czyta jakby jeden chcial drugiego przescignac w tym wszystkim. Co do nowego Forum to sobie troche poogladalam i napewno tam wpadne. Ale jakos niemam zbyt wiele czasu.A ostatnio troche dziwnie sie czuje. Belaiza dziekuje :-) Troszke chorowalam i niebylam przy Komputerze.Myslalam ze moze ktos inny tym razem przetlumaczenie sprawdzi.Ale jakos niema zbyt wielu chetnych:-( Chetnie pomoge gdzie moge.Zawsze mysle sobie ze mogloby i mnie trafic i wtedy jest sie szczesliwym jezeli sie kogos ma do kogo mozna sie o pomoc zwröcic.A tutaj jeszcze chodzi o chamskie zachowanie ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja nie potrafie tak ladnie tlumaczyc jeszcze. Moze za 2 latka :) Jak na razie przetlumaczylam koledze meza krotki tekscik ale z niemieckiego na polski i nie urzedowo prawniczy. To mi jak na razie najlepiej wychodzi. W druga strone jest troche trudniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
belaiza ja tez niemöwilam o tych ktörzy nie tak dobrze möwia i pisza po niemiecku. Tutaj jest pare osöb ktöre to sprawdzic i poprawic umialoby;-)......ale obojetne. Kazdy jest za siebie odpowiedzialny a ja czasami to nieumiem inaczej i zaraz tez za innych :D ide do sklepu....moze pomoze to przeciwko bölom glowy.Kupie sobie zaraz szufelke i miotelke za 1 Euro w jakims pomaranczowym kolrku...nie nie nie. Musze kupic cos do jedzenie(zarcia hihihi) na jutro.Moze jakas zupke ugotuje.Albo zrobie cos do bigosu podobnego. A my dostalismy dzisiaj tylko 7 stopni:-( i nie zmieni sie to przez nastepne dni.tak bardzo czekam na ta wiosne.Ale fajnie jest jak sie juz widzi ze ciemno robi sie dopiero okolo 18 godziny a za 4 tygodnie przestawiamy zegarki...25.03.07 :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaiza - musisz po prostu się zarejestrować ,dostaniesz powiadomienie na maila i zaaktywujesz logowanie :) Kliknij na rejestracja a potem już gładko . wracam do wnuczka bo chory i marudny . Życzę miłej nocy wszystkim Paniom :):):):) i owocnych pogaduszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja wiem ze sie musze zarejstrowac ale gdzie ta rejestracja, gdzie trzeba kliknac? Kto chce fotke z Monachium?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj kochana , pod dużym napisem - Forum dla ludzi wielkiego serca , masz na czerwonym tle napisy ; Forum ,Portal ,Lista użytkowników itd. i jest rejestracja i zaloguj ( chyba) klikasz w to i wyświetlają sie rubryczki :) http://pomocwsparcie.p2a.pl/index.php powodzenia Belaiza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz zarejestrowana :D Ale sie zloscilam bo Pick wolno tak maly tylko miec ze z lupa sie go oglada:-)) i moze nawet niezobaczy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kassay - pieknie :) widziałam Napisz coś o sobie ,jest tam wątek powitalny :) a ja jako moderatorka też Cię powitam :) jesteście kochane dziewczyny :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam...jeszcze w calosci na chwilke obecna....:P Marlena2007 -kazdy miesiac rozwiazania ma na necie swoje forum my na marcowkach 2007...nie wiem na kiedy masz termin ..poszukaj...ja zmykam do lozka ...dobranocka.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wita w roźne przedpołudnie, ja niestety w tłuaczeniu jeszcze nie poradzę, bo nie czuje się na tyle silna po co kou głupoty pisać, a to nowe forum, to myślę, że jak znajdę chwilkę, to odwiedzę,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz sie zarejstrowalam. Ja jakas slepa jestem, chyba potrzebuje mocniejsze okulary. A tak ogolnie to witam w sloneczny poranek :) zmykam zaraz do pracy a potem z kotkiem do lekarza. Na szczescie wczoraj trafil do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam słonecznie kochane dziewczyny :) jesteście superowe :) Belaiza ,ja też mam często problemy z oczami -gapię się w monitor i nie widzę :( chyba również musze zafundować sobie mocniejsze szkła :):):):) Podoba mi się tu na Waszym topiku :) miłego dnia ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam słonecznie kochane dziewczyny :) jesteście superowe :) Belaiza ,ja też mam często problemy z oczami -gapię się w monitor i nie widzę :( chyba również musze zafundować sobie mocniejsze szkła :):):):) Podoba mi się tu na Waszym topiku :) miłego dnia ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jaki adres tej strony www gdzie widać całą ziemię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kasi
google earth musisz sobie sciagnac, najlepiej z www.google.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×