Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

czesc dziewczyny,tyle sie napisalam i nic. dziekuje za gratulacje i pozdrowienie .Jestem jeszcze w szpitalu ,lecz odkrylam Internetcafe,wiec sie melduje.Czas mi sie konczy napisze pozniej.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e v a Zeby wszystko dobrze poszlo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co sie dzieje,ale ciagle mnie wyrzuca,jak chce wyslac,moze napisalam za duzo .Teraz bede pisac na raty. W piatek bylam u mojego ginekologa i mialam cisnienie 200/120,wiec wyslal mnie do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w szpitalu podlaczyli mi urzadzenie ,ktore mierzy cisnienie co 125 min przez 24 godz.Strasznie skacze mi to cisnienie np.raz jest 160/100,po kilkunastu min 150/90.potem 170/110 idt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz przed obiadem mialam 130/80,za godz 160/100.Lekarze nie wiedza z czego to cisnienie,bo wyniki moczu i krwi sa ok.Z dzieciatkiem tez dzieki bogu wszystko w porzadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro bede miala konsultacje z internista i mam nadzieje,ze dobiora mi dobrze lekarstwa i wszystko sie unormuje.Wierze,ze dotrwamy calo do konca ciazy.Ale czasami sie boje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! Eva-ile Ci jeszcze zostalo do terminu? Trzymaj sie-bedzie dobrze 🌻 Pozdrawiam wszystkie dzieczyny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu konczy sie czas ,te pol godz zlecialo na probach pisania i wysylania.Pozdrawiam serdecznie i zamelduje sie. Belaiza - podziekuj rolandowi za kwiatek. Limes - nie przejmuj sie pomaranczkami,ja wiem co chcialas powiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bibik ,jeszcze duzo jestem dopiero w 18 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To trzymam kciuki!! Duzo odpoczywaj,niestresuj sie i wcinaj czosnek. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzo prosze o pomoc w
WItam ponownie! Bardzo proszę o pomoc w poprawie tekstu poniżej. Z góry dziękuję:-) xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 1 Auf Grund regelmäßigen drohenden Telefonen die vom unbekannten Personen stammen wie auch einem späteren Überfall im Wohnung in denen befindet sich auch Büro unseres Verband wo ich sehr schwer durch Täter verletzt wurde, haben wir unserer derzeitiges Telefon geändert der auch nicht mehr in Telefonbuch ist. So bitten wir nur das jetzt angegebene Telefon zu benutzen. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 2. Unsere derzeitige Schwerpunkt ist ein Schutzbefohlene 100 % behinderte der als Kind über 3 Jahre ins KZ-Auschwitz gebracht hat wo er außer alle unmenschliche Behandlungen, schwere Arbeit und Unternährung auch pseudomedizinische Versuche überlebt was zu ständige Behinderung zugeführt hat. Er ist nicht nur sehr Alt aber auch nach mehrere Herzoperationen. Am...unbekannte Täters hat dieser Man in Wohnung überfallen und schwer geschlagen. Da er niemals einen guten Bett gehabt hat und schläft zurzeit nur auf dem Matratzen möchten wir Sie bitten diesen Mensch mit einen Polsterbett (auch 2 Wahl) behilflich zu sein oder verkaufen zur Herstellerpreis. Hiermit möchten wir Ihnen mitteilen dass diese Man sehr kleine Rente hat. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 3. Bei jeden Angelegenheiten und bei amtlicher Korrespondenz benutzen Sie Vorname Eugeniusz. Hiermit teile ich Ihnen mit, das Eugeniusz ist nicht mein Vorname. Die richtige ist Eugen so bitte ich Sie ändern Sie nicht meine Daten weil dass alles führt zu eine große Missverständnis. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 4.Am...nach dem Diebstahl unseres vollgeladenen Anhänger wo befinden sich in diesen Zeit alle gesamellte und vorbereitete Weihnachtsgeschenke für unsere arme Schutzbefohlene Kinderreiche Familien müssen wir alles Anfangen erneut. Die Kinder haben diesmal nichts bekommen deshalb erneuern wir bitte unserer Projekt zu unterstützen und mit 2 -3 Wahl Bekleidung behilflich zu sein. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 5.Am... erleben wir einen großen Überfall wo außer schwere Niederschlagung unserer Kollege, komplett zerstörte Türe usw. sind auch unsere Geräte die wir täglich sehr gebrauchen kaputt geworden. Unter diesen Umständen brauchen wir sehr dringend ein Officejet deshalb möchten wir Sie bitten uns mit solchen Gerät entgegen zu kommen. Set über 30 Jahre als treue Kunden kaufen und benutzen wir nur Ihre Laptops und Büro Geräte deshalb haben wir auch Hoffnung das in diesen Fall Ihre Unternehmen uns behilflich sein wurde. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e-v-a bedzie ok! trzymam kciuki. ale sama tez njie czujes sie dobrze, moge nawet powiedziec ze paskudnie. moze ktoras z was moze mi powiedziec i pomoc... juz jakis czas temu czulam uporczywy bol po lewej stronie podbrzusza. dodam, ze mialam operowany nowotwor( nie zlosliwy) na jajniku. a teraz jestem w 29 tygodniu ciazy... juz kilka razy mnie bolalo, ale dzisiaj jest ekstrem! nie wiem co robic, poczekam jeszcze chwile i chyba skontaktuje sie z lekarzem... a moze wywiecie co to moze byc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam poniedziłkowo, pogoda płata figle i troszke siąpi u nas a po mrozie ani widu ani słychu, siedzę sobie w pracy, zaglądam na forum a tu cisza, no co jest dziewczyny, żadna pomarańczowa f...ca nie ma ochoty się powtrącać? limes - miała gdzieś jakis adres jak znajdę to dam znać miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miejmy nadzieję , że będzie dobry :classic_cool: noooo widzę Limes że nie rzucasz słów na wiatr ;-) ja nie znam , ale jak poznam to dam znać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limes .... wysłałam ci linka na priv. myślę, że wśród nich są też i producenci ;-) ... a w ogóle o to chodziło , czy źle zrozumiałam biorąc po uwagę okoliczności naszej rozmowy to mogłam źle zrozumieć :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz z innej beczki : czy któraś z was miła bliskie spotkanie 3. stopnia z takim sprzętem o niejasnej dla mnie etymologicznie nazwie_ PITANGA chodzi o depilację, podobno to lepsze od lasera (???) co wy na to ? ** ** ** ** ** HaaaaLLooooooo___oo !!!!! gdzie wy się podziewacie ? zaraz będę musiała iść i znowu SE nie pogadamy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurkafelek, ja nie wiem co tu sie dzisiaj dzieje, taka cisza... wywiało was, przymroziło? a juz wiem szalejecie, bo to ostatki, tez bym chciała, ale za bardzo nie mogę, a jak tam ciężaróweczki sie czują? marta - ból w boku juz ustapił? a co z ciśnieniem u evy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. bol troche ustepuje, bylam u lekarza, niby wszystko ok, i ze mna i dzieckiem. mam brac magnez. jestem o wiele spokojniejsza :) Dyzio nie powinien sie juz pchac na swiat. no i pan doktor potwierdzil, ze to chlopak :) pozdrawiam wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta no to dobrze, że już lepiej ale chyba co niektórym to dzisiaj neta odcięło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny. Eva jestesmy z Toba przytulamy. Bedzie dobrze. 🌻 Spedzilismy fajny weekend w München :D pogoda dopisala. Zobaczylismy na szybko duzy kawalek naszej stolicy. Moj maz mimo, ze jest rodowitym Bawarem tez byl pierwszy raz. Wiem juz gdzie jest najlepsza restauracja w Monachium ( u mojej kolezanki :P , pzytylam jakis kilo przz 2 dni). Limes jestem bardzo zainteresowana ta ksiazka nawet kilka sztuk by sie przydalo. Moze podaj tytul a ja sprawdze w naszej ksiegarnii, moze maja. Dzis mam wolne z pracy i pucuje nasz domek juz troche wiosennie. Wlasnie skonczylam z kuchnia. Na dzis jeszcze przedpokoj w planie. Nasz kot dran jeden dzis sobie wyszedl na spacer. Nawet nie wiemy kiedy smignal nam miedzy nogami spryciaz jeden. Kapnelam sie dopiero po pewnym czasie, ze go nie ma w domu. Pootwieralam wszystkie pokoje na wszylki wypadek gdyby tam siedzial. W koncu maz znalazl go na dworze. Dobrze, ze nie poszedl do narzeczonej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tja, tak to bywa jak sie czlowiek spieszy! Nawet nicka nie napisalam do konca! Wpadam doslownie jak po ogien, bo mam jeszcze mase spraw do zalatwienia... Pozdrawiam Was wszystkie, szczegolne usciski dla Evy, oby wszystko bylo dobrze :-) Pa pa ! do jutra (mam nadzieje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam poniedzialkowo-ktos pytal o ciezarowki...jeszcze dycham ....ledwo ,ledwo niczym hipopotam ....chyba lada dzien...sie rozpadne....pozdrawiam i trzymam kciuki za Ewe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ... o 6.01 nie ma szans -niestety pokoj komputerowy zajmuje gosc honorowy...moja corka,na ferie przyjechala ,a braciszek cos nie chce sie jej pokazac.....;) nie ma lekko.....ale jakby sie cos dzialo to mysle ze Tofi da Wam znac(jak sie rozpakuje z dwupaku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie za dzisiejszy dzień to sie wszystkim żółta kartka należy, a kończąc to co powiedziła limes, że zacznie spiewać, a ja co niej Boże tańczyń i będzie po forum, bo się wszystko z wielkim hukiem rozleci hahaha miłej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena2007
Gingera , Tofi jestescie na jakims topiku o ciazach , dajcie mi linke chce sie dolaczyc bo ja tez oczekuje potomstwa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, u nas dalej pada a na jutro zapowiadaja mróz i śnieg a wogóle to co sie tutaj dzieje a moze dlaczego nic sie nie dzieje? gdzie wy sie wszystkie podziewacie? zmieniłyście forum czy co? smutno tu jakoś odezwijcie się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limes bardzo bym chciala, by Twoj maz mi kupil takie ksiazeczki szt 3. Moze wyslesz mi potem poczta a ja Ci przeleje na konto za ksiazki + koszt wysylki. Bede bardzo wdzieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×