Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

patrzalam przed chwila na pogode,w nastepnym tygodniu ma byc 3 stopnie:(w Bremen To nie dobrze dla czlowieka takie wachania temperatur...... Wszystkiego naj naj dla solenizantki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karlsruhe nie bylam i nie widzialam :-)) Sobota dobrze......Dorota to ja ci wysle mailer. Godzina?????16????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bremenka nie strasz!!!!! ;) niedziela ma byc ladna! wystarczy tylko njiedziela, prosze :D:D:D a ja jeszcze z domu nie wyszlam... Madleen zmeczona, chyba zaraz zasnie, wiec ja tez sie poloze na godzinke :P a potem na spacer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam :-) ahhh jaka piekna pogoda, no i co ...mialam zrobic spacerek... i nici z moich planow. Wlasnie dzwonil moj maz i powiedzial, ze przyjdzie dzis z pracy dwie godziny wczesniej...czyli na 14 bede szykowac obiad ...eh..ale nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo..wyciagne jego na dlugiiii spacer ;-) Madlen wszystkiego najlepszego :-) 👄 🌻 Bremenka pogoda bedzie ladna i juz :-P przepedzimy wszystkie chmury ;-) kassay bede o 17 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wy....
nie macie innych zainteresowan oprocz robienia obiadkow, pieczenia ciast i chodzenia na spacerki ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do czy wy.... a ty nie masz nic innego do roboty? jezeli czytast co tu sie pisze to siedzisz caly czas w necie.... hmmm, to nie jest przejaw zbytniej aktywnosci... a moze tak zazdrosc zzera??? pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do czy wy.... zapomnialam dodac, oprocz tego co wymienilas odkurzamy, pierzemy, myjemy podlogi, scieramy kurze, pieczemy ciasta, dbamy o dzieci, o meza, tescia i tesciowa... no i oczywiscie ogladamy seriale dla kucharek! nie zapomnij o przegladnieciu prasy kobiecej i o internecie! to nasz drugi dom! jeszcze raz pozdrawiam i zycze milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Naneczka dzieki za te kwiatki. W polaczeniu z ksiazka Doroty Zawadzkiej zaczynaja robic cuda w moim domu :) , ale to jeszcze potrwa. Ja musze jeszcze duzo nad soba popracowac. Madlen21 dla Ciebie duzo duzo 🌼 🌼 🌼 🌼 Dorotka83 nie mam pojecia co na obiad. Szczerze mowiac najlepiej od dzis wprowadzilabym ostra diete (GLODOWKE!!!). A moze ktos mi cos podpowie? do czy wy mamy jeszcze inne zainteresowania, np. robienie na drutach, szydelkowanie, praca w ogrodzie, puzzle, szukanie mieszkania, obmyslanie jak zemscic sie na wrednym wlascicielu obecnego mieszkania za falszywe oskarzenia, odpowiadanie nia inteligentne inaczej pytania np. Twoje :P , no i wiele jeszcze innych rzeczy No zmykam przegladac lodowke, moze mnie oswieci to swiatelko w co tam swieci i wpadne na jakis pomysl posilku. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich pieknym sloncem, 15 stopni.... madlen21🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 wszystkiego naj, naj ,naj. To dla ciebie http://www.fotoplatforma.pl/fotografia/pl/2654/ cereal and poppies Polne kwiaty Zdjęcia, Kwiaty, Zdjecia, Kwiaty Fotki Dzisiaj ja mam nowinke, dziewczyny ktore mieszkaja w Niedersachsen: PRZEPROWADZAM sie do was. Nawet nie wiecie jak sie ciesze, i mam nadzieje, ze sie poznamy na realu. Miesiac, do dwoch juz bedziemy sie przenosic. Zaczynymy dzwonic i szukac mieszkania. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efeme ..a moze nalesniczki bys zrobila ? ;-) a w sumie to mi by sie przydala taka glodniowka 3 -dniowa..wiecej bym nie wytrzymala ;-) zeby oczyscic organzim z toksyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obywat....
chantal-a kiedy w twojej rodzine zalatwiali obywatelstwo? To mieli super , ze nie zdawali egzaminow. Tak jak pisalam -zalezy od miasta. malutak-czy to naczy, ze nas opuszczasz w Niemczech i wracasz do PL? O jej to szkoda-ale zagladaj tu czasami. A maz tez wraca z wami do PL? Powodzenia zycze. To mala pojdzie do polskiego przedszkola?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obywat....
malutka_de-czy to znaczy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka83 te nalesniki to dobry i szybki pomysl... wlasnie lece robic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poki co jade tylko na 2 tygodnie i jesli uda mi sie najac lokal, ktory bedzie w porzadku posiedze tam 3-6 m-cy i wracam tu. Maz poki co bedzie tu dalej pracowal. Nie ma po co pchac sie do Polski , jesli interes nie wypali. A ktos musi zarabiac \"w razie czego\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to fajnie,prawie wszystkie przyjda w sobote :-)) Elzbieta a gdzie sie przeprowadzasz?Dokad dokladnie? Marta dobra odpowiedz.....komus sie nudzi i nas tak dobrze czyta ze no nietrzeba nic dodawac :-))A zawsze sie to komus wypiera co sie samemu robi(prawie zawsze). A moze pofilozofujemy troche,albo pogadamy o polityce no bo przeciez dözo wazniejsze.Gdzie ktos zostal zabity, zgwalcony...... Ach szkoda slöw jak sie stwierdzi ze niektörzy ludzi mysla ze sa inteligentni a tak naprawde........No nic......ja rozmawiam chetniej o obiedzie niz o........i o......albo o.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kassay no wlasnie, moim zdaniem osoby piszace takle rzeczy chca sie poprostu dowartosciowac... u nich pewnie dzieci istne szatany, zupa przesolona a zaraz maz ma z pracy wrocic... no to na kim sie wyzyc? najlepiej napisac to i owo, i juz wydaje im sie , ze sa lepsi :) no wlasnie wydaje.... ciesze sie na sobote, Madleen mam \"sprzedac\" tacie czy wziasc ze soba? dzisiaj musze sie przeznac, ze bylam tylko pol godzinki na spacerze :( jakos nie mialam checi wyjsc na dluzek, za to caly cieply dzien siedzialysmy sobie z mala na balkonie :) no i jutro z mezem po auto jedziemy, w koncu znalezlismy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta wez mala ze soba ,naturalnie wez.Möj Jeremmy bedzie mial sie z kim bawic a jak jeszcze kasia od Monika(fryzjerki) bedzie to bedzie chlopak szczesliwy :D Podziwiam cie ze wczoraj czy kiedy to bylo tak dlugo bylas na spacerze.I to z takim brzuchem :-)) Moze i ja sobie jutro zasiade na balkonie.Dobry pomysl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kassey 🌻 uwazaj , bo i my sie jeszcze w sobote zwalimy na kawke!?!?! A tak odpowiadajac tobie: moj nieslubny bedzie pracowal w Cuxhaven, ale pierwszy misiac ma szkolenie w Bremerhaven i tu chcemy szukac tez mieszkania. I mam prosbe do wszystkich z okolic Bremerhaven, szukamy dla mojego umeblowanego pokoju w tymze miescie, tak od 15 kwietnia, przypuszczamy, ze do konca lipca bedzie potrzebne. GDYBY ktos z was slyszal o pokoju to bylabym wdzieczna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, u nas jest piękna pogoda, słonce świeci od rana do późnego popołudnia, byłam z małą 3 godz na placu zabaw, i już dawno nie widziałam tak szczęśliwej buzi, a przy taym tak strasznie brudnej, ale jak to mówią, jeśli dziecko jest brudne na spacerze to znaczy, że jest bardzo szczęśliwe, mam nowinę, zamówiłam bilety na 9 maja.... czyli już niedługo, a nawet bardzo blisko jak dla mnie... cieszę się, a co mi tam, ale tak naprawdę to mam jeszcze troche wątpliwości, i cały czas myślę jak to będzie... a ja niestety nie wpadne do was na sobotnia kawkę, ale moge z przyjemnością zaprosic Was na kinderball, bo moja córcia w sobotę kończy 3 latka, a że jestem totalne beztalencie jesli chodzi o ciasta, to zamówołam torta w kształcie owieczki, a część ciociów w pieczenie ciasta, troche się zdrzaźniły, ale szybko im przeszło, a nawiasem mówiąc pewnie będę miała w domu pobojowisko, a i dzisiaj wpisałam do takiej naszej magicznej książeczki nowe powiedzenie mojaj małej \" będę smutno tęskniła \" buziaki dla solenizantki, uciekam bo jeszcze niemiecki na jutro muszę zrobić, a mam czas przeszły, więc same rozumiecie... spokojnej nocki wam życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madlen ja tez dolaczam sie do zyczen urodzinowych 🌻 ❤️ 🌻 Bremenka jak tam rower?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nalesniki to specjalnosc mojego meza :) poczekam do niedzieli, bo on gotuje zazwyczaj w weekend. Ja jutro jakas zupe ugotuje ale nie wiem jaka pewnie namieszam wszystko co mam i jakas gospodarcza wyjdzie no i mam pytanko jeszcze. Zrobilam prawo jazdy jakies 15 lat temu i potem baaaardzo dlugo nie jezdzilam. Teraz od jesieni jezdze znow ale pewnie troszke przepisow zapomnialam. napiszcie troche o przepisach, ktore sa inne tu niz w Polsce albo o takich, ze widzicie, ze wielu kierowcow je lamie. Ja ostatnio wyczytalam, ze trzeba wlaczyc kierunkowskaz podczas zjezdzania z ronda a nie przed wjezdzaniem. Wielu kierowcow robi to blednie, wiekszasc wogole nie sagnalizuje zjazdu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×