Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

bremenka wiec mamy ten sam problem :D ja tez mam kaszela zawalony, ale nic oprocz paskudnych tabletek do ssania nie moge brac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku co ja pisze, mysle op jednym pisze cos innego :D ja tez mam kaszel mialo byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Marta:)jak bylam mala rodzice robili mi taki syrop z cebuli i cukru,napewno tez to znacie:)ja to juz nie pamietam kiedy ostatnio kaszel mialam,ale jak to mowia do wesela sie zagoi:)jeny mam nadzieje:))bo to juz pare dni zostalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bremenka musimy sie umowic do tej kwiaciarni! zapytam tesciowa kiedy tam pracuje, to moze uda sie jakis upust wyskrobac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tofi zdjecia napewno wam pokaze:)Za tydzien moja rodzinka przyjedzie,ciesze sie bo jeszcze tu nie byli,tylko moja mama byla.Brat ma troche stresa bo prowadzi auto a zagranica jeszcze nie byl,no i wiadomo dla niego to wszystko to nowosc:)ale da sobie rade,mysle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Derag to juz 29 marca!:)to jest czwartek,chcialam w piatek,bo myslalam o mojej rodzince zeby nie mieli problemow z wzieciem wolnego w pracy.Zreszta chcialam zeby tu troche pobyli i zwiedzili:)Okazalo sie ze w piatki nie daja slubow z tlumaczem,wiec wzielismy czwartek:) Ja mam jakies tabletki na kaszel Thiocodin,ale jak przeczytalam sobie ulotke to odechcialo mi sie ich brac:) A Iwonka jeszcze spi;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej witam w poniedzialkowy poranek..u mnie czasem na zmiane chmurki i slonko :-) bremenka kreacja juz kupiona? :-D Marcia zdrowiej szybciutko 🌻 dla wszystkich dziewczyn 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia kupiona juz dawno,w Polsce jeszcze jak bylam:)teraz to ja chowam przed Rafalem:) Chyba pojde sie przejsc,powietrza mi brakuje:)Narazie nie pada to trzeba korzystac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie maila od Ciebie przeczytalam, wiec wiem wszystko ;-) ja lece zaraz na zakupy, bo musze cos do jedzonka kupic, ktora chetna do pomocy? :-P ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka83 zrob zakupy i dla mnie :P bo mi sie nie chce wyjsc z domu. bremenka moja tesciowa jest jutro tam, wiec zapytam o ktorej najlepiej wpasc, wchodzi jeszcze czwartek w gre. pogoda faktycznie zmienna, chcialabym juz prawdziwa wiosne :) Pozdrowienia dla wszystkich :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bremenka🌻 🌻 🌻 Dzwony bija jak szalone, Marsz weselny w uszach brzmi. Mlody mezu przytul zone, Niechaj cala ziemia grzmi. Mloda zono przytul meza, Twej milosci barwny kwiat. Nie potrzeba Wam oreza, U stop macie caly swiat. 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Co do Mon.iki do bez komentarza. W zyciu jest czesto wystarczajaco ciezko. Ja mam sie przeprowadzac w wasze rejony, a tam sniegi i wiatry, Oj bremenki, nie zachecajace to wcale.:P Martus🌻 kuruj sie , syropek z cebulki pomoze...:D Dala wszystkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcia przeslij mi liste zakupow...ale odebrac je bedziesz musiala sama ;-P :-P dobra lece poki nie pada deszczyk...oj kiedy znow zrobi sie cieplo ... przyjde pozniej :-) 👄papaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elzbieta az mi sie lezka zakrecila:)daje sobie reke uciac ze sie pomarze w urzedzie:)ja to wrazliwa jestem... Marta jutro mam czas do 12 bo na kurs musze na 13,a w czwartek jestem wolna od 13. Teraz jade do weserparku,wpadne pozniej. Milego dzionka wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bremenka to moze lepiej bedzie w czwartek. elzbieta, przepraszam, dopiero dzisiaj zrobie to co obiecalam :) przeziebienie wywalilo mnie z butow ;) Dorotka ok, to kup cos dobrego :P :D:D odbiore sama, teraz auto mam do dyspozycji wiec moge szalec. meza caly dzien w domu nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim grzecznym dziewczynkom! Tak milo tu dzisiaj, ze az serducho sie raduje, tak trzymac dziewczynki!!! Slysze, ze tu WESELISKO sie szykuje; BREMENKO - 👄 Wśród ciągłej życia pogody, niech rozkosz Was oplata, wśród miłości , wiary, zgody żyjcie w zdrowiu długie lata.🌼 Wszystkim paniom zycze milego dnia ..papa:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I oczywiscie dla bremenki polamania nog na nowej drodze zycia :D Malzenstwo jest jak wino, im starsze tym lepsze i degustowac trzeba sie nim po trochu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A juz myslalem ze \"malutkie D\" :D Co do niskiego cisnienia, proponuje krew wymieszac z kims kto ma wyzsze! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limes- mnie najbardziej podoba się ten : \"Malzenstwo jest jak nozyce - ich dwie czesci sa tak polaczone, ze nie sposob ich rozdzielic, czasto poruszaja sie w przeciwnych kierunkach, ale biada temu kto znajdzie sie miedzy nimi\" - Sydney Smith chociaż nie wiem kto to ten Sydney :-o czy to obciach ;-) mogła bym sprawdzić w necie ale mi się nie chce :-p GRATULUJE z OKAZJI ZAŚLUBIN :-D !!!!!! BREMENKA i w ogóle wszystkim którzy podczas mojej nieobecności odnieśli jakieś sukcesy i obchodzili okazje przeróżne ;-) a nie było mnie te parę dni bo byłam na \"detoksie od neta\" :-p potem czytałam ale nie pisałam bo nie lubię dolewać oliwy do ognia , a jak krew wrze to trudno o wyważone słowa , to to lepiej nie odzywać się wcale zwłaszcza że nie warto ;-) zaraz ruszę w trasę robić za taksówko-niańkę własnych dzieci :-D a poniedziałki u nas najgorsze - plan napięty ! witam serdecznie nowe topikowe koleżanki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zanim sonie pójdę to jeszcze coś wkleję ;-) a ROZWIĄZANIE dziś wieczorem :-p ***************************************************** Przeczytaj podany poniżej test: Przeczytaj pytanie, poważnie zastanów się nad odpowiedzią. To nie jest żadna podchwytliwa sztuczka. Nikt, kogo znam nie odpowiedział na to pytanie prawidłowo. Kobieta na pogrzebie swojej matki spotkała mężczyznę, którego dotąd nie znała. Mężczyzna wydal się jej niesamowity, był jakby z jej snów. Od razu go pokochała, ale nie poprosiła o jego numer telefonu i później nie mogła go odnaleźć. Kilka dni potem zabiła swoja siostrę. Pytanie: Jaki był motyw zabicia siostry? Daj sobie trochę czasu na refleksje zanim odpowiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny. ja juz w Polsce;) Barabarag napisz mi swoj mumer gadu gadu,bo zapomnialam sobie go przepisac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :-( ja nie spie mam tylko böle glowy. Elzbieta o jakim sniegu ty möwisz????Tutaj niema i niebedzie.Wczoraj spadl grad ktöry ale zaraz sie rozpuscil jak tylko na ziemie spadl. Monika co sie dzieje? gdzie mail?Co z toba? przykro mi bardzo co sie tutaj stalo/dzieje.Naprawde nierozumie. Co do zagadki to ja spruböje tak? Zabila siostre bo ta miala z jej mezem dziecko a to byl ten meszczyzna w ktörym sie zakochala ktöry jej synöw przypominal? Albo to byl jej ojciec w ktörym sie zakochala a ten mial z jej siostra dziecko (meszczyzne w ktörym sie zakochala)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chyba przesadzilam z tym dzieckiem. Motyw byl ten ze to byl chlopak jej siostry co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie.... do mieszkajacych w bremen : wyjrzyjcie za okno... co widzicie? ..snieg..snieg..duzo sniegu ...kurcze zima wrocila..mam nadzieje, ze nie na dlugo. Jo gdzies to czytalam, ale nie pamietam dokladniej odpowiedzi ;-) wiec dam szanse odpowiadac tym, ktorzy tego tekstu nie znaja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo24 Strach na nia odpowiedziec , bo mozesz wysunac mylny wniosek ... Odp. Zabila siostre bo chciala lub miala nadzieje ze na pogrzeb znow przyjdzie ten facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarra to dobre co odpowiedzialas.No jak teraz sie zastanowie to masz racje. ja z tymi dziecmi sie pomylilam bo zle text przeczytalam i zamiast snöw zrozumialam synöw :D Dlatego napisalam ta trzecia mozliwosc ale twoja jest najprawdopodobniej prawidlowa :-)) Dorota troche sniegu pada ale nic niepolezy bo zanim möglby lezec to juz topnieje.Mamy przeciez za dözo stopni :-)) Tutaj jest to o czym sie w polsce o kwietniu möwi .A to normalne bo tutaj wszystko sie wczesniej zaczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kassay Ja mialam takiego szalonego znajomego , znal 6 jezykow obcych i fan zagadek. Potrafilismy zarywac noce by je rozwiazac , zadawalo sie pytanie a osoba dajaca ta zagadke i znajaca odpowiedz mogla tylko powiedziec tak , nie lub nie ma zwiazku. Fajne to byly czasy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Panie u nas też zimno co prawda snieg nie pada, ale wieje.... omijam wielkim łukiem całą awanturę, nie wypowiadam się, marta zdrowiej, a syrop z cebuli z pewnością pomoże, ja jak robie mojej małej to dodaję czosnek, ktoś o tym wspominał, moja odpowiedź na zagadkę podobnie jak Sarra, chociaż może to być za proste... mam pytanie, czy któraś z was robiła zakupy przez internet na www.esprit.de ? pytam bo chciałabym kupić coś niecoś ale nie mam pewności mogą przysłać tylko na teren Niemiec i Austrii, to do mojego ślubnego, bo stwierdził wczoraj, że mu do Rattingen za daleko, PO PROSTU SIĘ WYMIGAŁ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×