Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

Gość POZDROWIENIA
Zycze Wam wszystkim pieknego weekendu!! Trzymajcie sie razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka26 ja tez w H&M kupowalam ciazowe ciuchy... w butikach jest drogo, my mamy ich w Bremen kilka, ale ceny mnie przerazily... popatrz w C&A oni tez maja (zadko ale maja) nieraz jakies fajne. ja juz nic nie kupuje... i tak tym razem duzo kupowalam, na co moja mama reagowala mowiac- jak ja w ciazy bylam to do spodni doczepialo sie gumke, a chodzilam w koszulkach taty :D no i babcia szyla pieeeeeeekne sukienki ;) a tak a propo, mam piekna sukienke ciazowa do odsprzedania.... ja juz jej raczej nie zaloze, bo nie bede miala okazji, choc ja mozna tez tak na odwiedziny zalozyc... ja ja mialam na sylwestra... ale to tylko tak na marginesie, przypomnialo mi sie popróstu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FAKT ! trochę nas więcej i trudno się czasem połapać :-o ja proponuję wpisać swoje podstawowe dane w stopkę lub pod nickiem w opisie :-) wiele z nas już tak ma przyznam że ja często sprawdzam jakąś taką słabą pamięć mam :-p i ja BARDZO PROSZĘ !!!! nich nikt nie wpada na genialny pomysł wklejenia znów tabelki !!!! wg mnie jest niewygodna nie mam dziś za wiele czasu pisać ale od czasu do czasu podchodzę i czytam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka26 a wiec ja jestem dzieciata i brzuchata ;) jeszcze miesiac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w sobotnie popoludnie. Ja juz zdazylam zaliczyc poranny nordic walking a zaraz sobie skocze na zaputy. W lodowce to juz tylko prawie swiatelko zostalo. Do Anulka26 ja tez pochodze z okolic Gdanska. Jak bedziesz miala ochote popisac to zapraszam tez na gg. No nic uciekam po zaopatrzenie. Zycze wszystkim udanego dzionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak by to powiedziała córcia Marty : SINIE jesteście :-p jak ja tak wczoraj prała to żadna mi nie podpowiedziała czy aby będę miała gdzie to wszystko rozwiesić :-o w ferworze walki jakoś się w porę nie połapałam no i musiałam proceder przerwać ..... no i w związku z tym dziś c.d. To ja wiecie co dziś robie ? właśnie :-D----------------------> JA PIERE !!! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JO24, Ty to chyba robisz pranie dla calej dzielnicy hihi ;) Pierzesz i pierzesz. ;) Z rozwieszeniem problem a co tu dopiero mowic o wyprasowniu tego wszystkiego.... ;) Ja tez lece na zakupy. Do wieczora! pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedno!!! Marta, dostalas moje zdiecia????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jo24 dzisiaj to ja piere... mała śpi, słońce świeci, piękna pogoda... a ja chora, nie dość ze mnie ten kark boli to znowu mam anginę ale tym razem to mnie aż ucho boli, ide do lekarza pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula jak tam humorek trochę lepiej ? a w ogóle to kiedy ty się do De wybierasz ? zamiast czekać na tego swojego chłopa to ty do niego po prostu jedź ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dawaj Anulka26 ;-) przywoź !!! ja mam tyle że nawet nie zauważę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka --> stopka to tam gdzie pisałaś \"parę słów o sobie\" nie musisz wpisywać w stopkę możesz dopisać do tego co już masz ;-) wchodzisz w preferencje i już !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha acha acha ..... za szybko klikam- taka prędka jestem :-p a ja to się przecież jeszcze chciałam ciebie Anulka zapytać skąd ty taka pewna że to chłopcy będą ? byłaś na 3D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a wy gdzie ?????????? :-o moja nauczycielka z LO mówiła że jak ma ochotę pogadać z inteligentną osobą to gada do siebie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja tez sobie pójdę ! ale wrócę ! czy chcecie - czy nie :-D idę zrobić sobie kafffki bo tak jakoś mi się kręci w głowie ! żeby mi nie było !!! ja niskociśnieniowiec jestem ;-) a o tej porze nie piję alkoholu :-p zazwyczaj 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wlasnei wrocilam z zakupow i tez sie chetnie napije kawki ;) Limes nie znalazlam tego produktu....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a ja kobietki zaraz pozny obiad podaje, dzis znowu sznycle w sosie holenderskim :P i szparagi, a co tam, nie bede kombinowac, robie to co w lodowce jest :D Ale wiecie co? dzis na kawie nowozencow naszych mialam! czyli Bremenka u mnie byla ze swoim przyszlym mezem :) ´pogoda piekna, ale my nie mozemy wysjc, nie chce jeszcze z Madleen ryzykowac. wpadne pozniej podpisac liste i sprawdzic obecnosc :) ;) derag, fotki doszly, dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-)) u nas 16 stopni i gdybym sie nie od czasu do czasu tak zle czula to byloby wszystko ok. Ale jak pomysle ze sa ludzie ktörym jeszcze gorzej jest no to niepowinnam sie zalic co nie? Möj televizor jest ok ale bedziemy musieli 4 lata splacac bo tak sobie te raty wybralam.Alex sie smial i powiedzial ze jak go splacimy to napewno sie znowu zepsuje.Mam nadzieje ze bedzie dluzej dzialal. Marta a co robisz z wlosami? O ktörej sie spotykacie? Bremenka(kasia) masz napewno przed soba döööööööööööööözo stresu :-)) efeme ;-)) 🌼 Musze zaraz na zakupy jechac.Niechce mi sie ale trzeba. Glowa znowu boli. W razie ze niebedzie mnie dzis i jutro tutaj zycze wam milego WE i bardzo dözo slonka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie wiem dokladnie, zaraz musze Monice maila napisac. Bremenka nie moze wpasc, bo rodzinka jej przyjezdza i ma stresa :) pogoda piekna, co? ja tez nie moge dzis jeszcze wyjsc niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra pomarancza
limes, co bylo twojemu synkowi? mial korekcje odstajacych uszu czy cos mu sie dzialo w srodku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny macie jakas dobra stronke, gdzie mozna sprawdzic pogode... ja wchodze na wetter.de ale tam takie nieszczegolowe... :( i tylko na dwa kolejne dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zobacz wetter.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×