Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

Gość tak pomaranczka ale
zlej taneczniczy przeszkadza i rabek u spodnicy .... Szkoda tylko, ze limes 600 stron - czyli ponad poltoerj roku na tym forum byla i jakos sie nie zdarzylo rozleciec ! Pier....doly piszesz i probujesz tylko winnego znalesc, bo tonacy to sie nawet brzytwy chwyta !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jo sie nie
odzywa bo przeciez pisala, ze wyjezdza! I kto wie czy jak wroci i to przeczyta czy bedzie jej sie chcialo cos napisac ... A dziunia jest plastyczna i czesto dla asekuracji przyznaje racje atakom pomaranczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witam. wypraszam sobie , ja nic nie rozwalilam.i prosze mi nie zarzucac ze to moja wina.to ze nie przepadam za limes, to jedno a to co robia \"te\" pomaranczki, to drugie.prosze mnie z tym nie laczyc.nie maialam i nie mam zamiaru rozwalac topiku, ani tu rzadzic, ani mowic kto ma pisac a kto nie, i co tam jeszcze mi sie zarzuca.to pomaranczki jechaly po limes, a ona ich tylko podkrecala odpowiadajac na ich niewybredne komentarze.ja nie mam nic wspolnego z tym.prosze mnie nie przeceniac, piszecie tu od bodajze przeszlo roku, ja od kilku dni.raczej wiec nie bylabym w stanie chocbym nie wiem jak chciala nic tu rozwalic.a jesli wciaz twierdza co niektorzy ze to ja, to swiadczyloby tylko o tym, ze ten topik byl jak domek z kart zanim ja tu przyszlam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co sie tu znowu dzieje?? Stare bywalczynie nie wyglupiajcie sie nie odchodzcie, kogo ja tu bed epodczytywac w wolnej?!;) chwili:) ps - Jasiek juz 10 sek. trzyma glowke i oglada wlasnie bajke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziunia, mała z pewnością do przedszkola, zresztą tutaj też chodzi, chciałabym na kurs, bo ten który robię tutaj bo za mało, mój mąz ma tam wspaniałych znajomych, którzy załatwili mi pracę w czerwonym krzyżu, nie wiem co miałabym tam robić, ale kazdy kontakt z ludźmi i językiem jest dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziunia:) a maz mi wczoraj goscia z Pl przywiozl.jego przyjaciel jeszcze z dziecinstwa.zostanie u nas przez tydzien.i przywiozl duzo smakolykow, typu kielbaski, szyneczki, przyprawy nasze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Tofi, dawno cię tutaj nie było, mam tylko nadzieję, że mu teletubisiów nie puszczasz, bo posłanka Sowińska już dopatrzyła się w tej bajce homofobii :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wogóle dziunia, to ja bym chciała w swoim wyuczonym zawodzie pracować czyli jako logistyk, zawzięta jestem, nauczę się tego pieruńskiego niemieckiego tak dobrze, że dopnę swego, a znając 2-3 języki chyba nie będzie mi trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka, nie uciekaj, wklejej te zdjęcia, zostałyśmy jeszcze, dziunia, tofi, mam nadzieję ze Jo też jak wróci z wojaży to zagości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oglada Sasiadow - bajeczke czeska:):)wlasnie z ciasteczek droga powstala:):) dziunia - studiuje ... roczne prawo dla obcokrajowcow, co daje mi w sumie magisterke, a za rok na aplikcje radcowska chce zdawac:) we wrzesniu mija 2 lata jak tutaj jestem wiec czas juz cos robic:) No chyba ze egz jezykowy obleje na wstepie:) piracka sesja Jaska . http://whatsnew.fotki.com/grudki/ przesyla wam bezzebny usmiech!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biancaa-za kurs nikt nam nikt nie zwracal.Nie byly to jakies duze sumy ,ale byly.Tez nas bylo malo i powoli sie wykruszali.Zawsze zostawalam sama z nauczycielem.Dziewczynki jade dzisiaj do Polski na 2 tygodnie.Piszcie, przyjade-zarezerwuje noc na czytanie topiku.Trzymajcie sie.pa.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cafeterianko trzymaj sie-przyjade to popiszemy sobie.pa.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziunia ...ta skonczylam uniwerek wroclawski , a tam nawet dwa kierunki prawo i administracje w sumie 7 lat studiow:\\ jak bym znala perfekt jezyk prawniczy moge od zaraz na aplikacje zdawac(niemcy w koncu nas dopuscili) te studia to pozostalosc po czasach jak aplikacji nie mozna bylo robic, ale ten rok da mi kolejny tytul heheh;) ale przede wszystkim obeznanie w jezyku... dodam ze jak przyjechalam nie umialam sie nawet przedstawic:\\ dzisiaj mija rok i 8 miesiecy mojego pobytu tu i dalej walcze;) Studia dzienne, ale ok 20 h tyg, mlody z babcia albo opiekunka:) anula - poglaszcz brzuszek!! I co do fishera - dla mnie to slaba firma - Tiny Love dla dzieci wymiata wszystko:) i to nie tylko moja opinia:) innych mamus tez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziunia-jeszcze tutaj zajrze wyruszam dopiero o 14.oo ale mam jeszcze troszke roboty w domku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziunia - krótko mówiąc mój mąz ciężko pracuje, jest inżynierem budownictwa, ale ma swoją firmę tzw. jednoosobową i przyjmyje zlecenia od niemców na drobne budowy, tj domki, garaże i takie tam pierdoły, robi projekty ale jak trzeba to w naszym mieszkaniu tez i pomaluje, tofi a sąsiedzi to super bajka, moja mała lubi tez krecika i pszczółke maje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toffi-znasz z Uniwerki-Prawo Pracy-Zyzia Masternaka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) juz myslalam, ze sie wszystki poobrazaly, i dzisiaj pusto bedzie... dobrze, ze jestescie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziunia ja mam obsesje na punkcie nauki:):;) razem z siostra, ona jest lepsza bo niedlugo profesure \"robi\";) ale dziecinstwo jest dziecinstwem, a jak mozna uczyc i przy okazji bawic sie to czemu nie:) Teraz jestem na etapie karuzelki, mlody wydaje dzwieki ag...yyyy..au-...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jestescie cholery jasne-juz byl spkoj-ale my nie bedziemy reagowac i JUZ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziunia ja sie nie orientuje, ale zapytam przy okazki jak będę z nim rozmawiała, szukam pomysłu na jutrzejszy obiad ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny u nas dzisiaj DZIESIEC stopn, od wczoraj deszcz i potwornie wieje, brrrr, az sie nosa nie chce wystawiac z domu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok dziunia zapytam :classic_cool: dzieki za przepis jutro zrobię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!! W sumie zameldowalam sie na tamtym proponowanym topiku,ale czy to ma sens ,jesli TRole beda chcialy i tak beda zaczepiac,a my im bardziej bedziemy sie przejmowac i wsciekac na ich wpisy tym im bedzie weselej .Olejmy te niedobre pomarancze-te zgnitki i zrobmy im MTV :P Dziunia jak sie nie myle to Ty pisalas ze masz w domu AZS-jesli bys mogla napisz jak wykrylas co szkodzi Twoim szkrabom,jesli nie chcesz pisac o tym na forum -to prosze na meila-jesli zanajdziesz czas i checi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halli hallo, przykro czytac co sie dzieje i smuci mnie to bardzo. Niebylo mnie tutaj przez weekend bo chcialam byc z rodzinka a i my mamy kupe problemöw.Przedewszystkim finansowych. ktos jakos nie moze czegos przebolec ,nie wiem.Nawet niechce sie nad tym zastanawiac.przechodzic na inny Topik tez niema sensu bo w koncu wszystko to samo. Wpadne pözniej .Teraz czekaj mnie zakupy i gotowanie objadu.Tak tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam popoludniowo.ale mialam dzien, zlapal mnie taki bol zeba ze myslalam ze zwariuje.w zyciu mnie tak nie bolalo, chyba wolalabym isc jeszcze raz rodzic niz taki bol przezywac.na szczescie juz po wizycie u dentysty.w czwartek mam sie znow zglosic.brrrr, juz sie boje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×