Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

Gość kakaakak
dlaczego wypluwacie pomarancze? Tylko osmolone maja prawo do waszego topiku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cafeterianka-teraz jeszcze bezpieczniej,poniewaz przy zgubie lub kradziezy karty kredytowej ,odpowiedzialnosc za to wynosi 0 euro(za wyjatkiem ewidentnej nieodpowiedzialnosci). prosze rozkoszowac sie ta najpiekniejsza pora roku calkiem beztrosko.Polowicznymi wplatami rozszerzycie panstwo swoja finansowe mozliwosci zawsze,kiedy nadazy sie spontaniczna okazja.Mozecie panstwo wyrownac splaty kredytu w malych ratach 5,10,20 albo 50% to tak na szybko tlumaczenie,bo mam problemy ze znalezieniem polskich slow.Musialabym ze slownikiem polskim,ale nie wiem gdzie jest,moze cos z tego zrozumiesz,nawet jezeli jest nie najlepiej stylistycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eva-bardzo dziekuje! najgorsze ze ja nie rozumiem, czy to jest zwyczajna karta platnicza, gdzie uzywam srodkow zgromadzonych na koncie , z limitem dispo jaki mam przyznany, czy to jest karta z kredytem , ktory moge wykorzystac , niezaleznie od tego jak wyglada stan mojego konta.Bo jesli to jest to pierwsze , to mam juz jedna karte platnicza, po co mi druga taka sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moze ktos posiada konto w Postbank, i tez dostal oferte na te karte? Bestellen Sie noch heute Ihre Postbank VISA Card.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra duszyczka
bo pomarancze pisza onich prawde a one zostawiaja tylko wpisy ktore sie im podobaja,jak pomarancza wyrazi swoje zdanie np.taka i taka osoba jest nudna to odrazu zglaszaja to do wykasowania,a co w tym strasznego np.ze ktos ci mowi ze jestes np.nudna? Zreszta co da zaczernienie pomaranczce?tyle ze musi co chwila haslo do wpisu podawac,jakies chore teksty ciagle leca ze a co niemasz odwagi pisac na czarno??No beznadziejne slownictwo.Przeciez czarnych nickow mozesz sobi zrobic ile chcesz,tu tez osoby przychodza z ciekawosci podczytaja i niemaja zamiaru wracac to na holere maja sie zaczerniac,no ale z tego powodu ze niemaja zamiaru zostac to nie znaczy ze niemoga wyrazic swojej opini.Osoby ktore sa tu przelotnie pisza szczera prawde bo im niezalezy na podlizywaniu sie,zato te osoby ktore planuja odwiedzac ten topic dluzej oczywiscie wiadomo ze musza uwazyc na to co pisza.Rozumiem czasem ktos sie pojawi i nabruzga,ale wiele tekstow tu zostalo usunietych niepotrzebnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra duszyczka
cafeterianka-mysle ze w glebi duszy wiele osob na tym topicu zgodzi sie z moja opinia ale jej publicznie nie wyrazi,zato napewno napisza cos obrazliwego jeszcze do tego,Ty cafeterianko masz dobry charakter,umiesz wyrazic swoje zdanie nie obawiajac sie co powiedza inni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limes , po co prowokujesz ? narzekasz na te pomaranczki a wciaz o nich gadasz.jakies drastyczne sytuacje , gdzie ktos wpada i wyzywa od roznych zdarzaja sie sporadycznie.i dotyczy to raczej wszystkich topikow na kafe, nie tylko tego.wiec nie ma co brac do siebie .problem polega na tym , ze niektore dziewczyny z toba na czele, prawie kazda wypowiedz na pomaranczowo, traktuja jak atak.jak ktos jest przewrazliwiony na swoim punkcie , to wszystko bedzie tak odbieral.same sie nakrecacie, i same tworzycie problem z pomaranczkami.wiekszosc z nich,pisze calkiem do rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziunia Ty wampirzyco- od teraz uwazaj na siebie, ze mna nie pojdzie Ci tak latwo---czosnek przygotowany ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) u nas dzis tez deszczowo i chlodno, ale ja tam sie akurat z tego ciesze:) ja sie w sumie ogolnie tez zgadzam z tym wpisem o pomaranczach, i czasem naprawde niektorzy przesadzaja wymagajac od kazdego czarnego nicka, a co do usowania komantarzy to przyznam sie bez bicia, ze wczraj po raz pierwszy w mojej forumowej karierze zglosilam cos na smietnik, ale ktos naprawde po chamsku i nieprzyjemnie przesadzil... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziwne to , sa dla ciebie malo znaczace a jednak poswiecasz im bardzo duzo uwagi i postow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cafeterianka ole
bluzgasz na pomaranczki a sama nia nie tak dawno byla i wycieralas sobie mo.... usta o wszystkie czarne ktore tu pisza a szczegolnie o Lines ! Teraz sie zaczernilas, dla odmiany wchodzisz wszystkim czarnym i pomaranczowym w d.u.p.e swoimi tekstami az czlowieka mdli i w ten sposob szukasz tylko poparcia dla swoich dalszych atakow na limes. Przeciez wszyscy widza, nitk nie jest slepy, co ona napisze Ty od razu musisz jakos glupio skrytykowac i jej dopiec a potem zaraz usmiechasz sie szeroko do innych na lewo i prawo na zasadzie : przeciez ja nikomu nic zlego nie powiedzialam, zobaczcie jaka to ja milutka jestem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak, spijcie w spokoju-chcesz nasza czujnosc uspic! ja tam srebrne kulki na wszelki wypadek wypoleruje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie widze to zadnej innej monachijki, wiec przyjmuje, ze to do mnie dziuniu:D pewnie ze bylam w angielskich ogrodach i w botanicznych tez, i wszystko jest naprawde piekne:) w ogole monachium jest strasznie urokliwe i nie spodziewalam sie, ze az tak pelne zieleni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmajeczka
A ja bardzo lubie LImes i inne dziewczyny dziunie, marenchen, bianke itd. I zauwazylam ze odkad na forum jest Cafeterianka zrobila sie tu bardzo ale to bardzo nie przyjemna atmosfera ! I wcale sie nie zdziwie jak przez nia kilka warosciowych osob przestanie tu wchodzic i pisywac !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra duszyczka
Teraz wiadomo oczym pisalam,limes zobacz ja sie zachowujesz,myslisz ze nikt niewidzi ze to ty piszesz teraz na pomaranczowo,robisz z siebie teraz ta pomaranczowke ktorej tak sama nienawidzisz,ciagle robisz zamieszanie,wszystko zwalasz na pomaranczki a sama w drugiej osobie nia jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziunia woda zimna ale przyjemnie, upał był niesamowity więc nie dało sie odczuć a w Karwii nigdy nie byłam, ale ze słyszenia wiem że pięknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziuniu w alpy chwilowo mnie nie ciagnie szczerze mowiac, ostatnie trzy lata wystarcza mi na jakis czas:) park olimpijski tez juz \'\'obadalam\'\' i jest swietny:) w nastepna niedziele planuje pinakoteki pozwiedzac, bo w niedziele jest wejscie tylko za jednego ojrusa:) w kazdym razie nudzic sie tu na pewno nie bede:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i do Bad Tölz tez jest blisko, a tam jest slicznie:) dziuniu, mialas jakies swoje ulubione miejsca? np zakupowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co za święto mają dzisiaj w DE? bo mój mąż sie leni na naszym nowym mieszkaniu, tzn. tapetuje i meble w kuchni wstawia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj pfingsten montag, to zielone swiatki sa chyba, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny no jaki to ma sens udowadniac sobie co kto powiedzial i od kr´torej strony pisze? dajcie spokoj i zawrzyjcie rozejm:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmajeczka
krzyczycie na limes ze chce sobie wszystko podporzadkowac - a co Wy robicie ? Wy chcecie sobie Limes podporzadkowac ! A szczegolnie cafeterianka ktora teraz nagle zamilkla i jak za dawnych dobrych czasow robi pomaranczowe wpisy - przeciez to widac ! Trzeba byc chyba idiota zeby nie zauwazyc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) zamilkla bo brala prysznic.az tak zniewolona przez net nie jestem zeby brac go ze soba do lazienki:) cafeterianka nie musi pisac na pomaranczowo bezimiennie, bo jak cos ma do powiedzenia to mowi to na swoim nicku.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limes ze wszystkim wymadrzajacymi sie pomaranczami:D w sumie meczace to jest troche, ze non stop ktos probuj epopsuc tu atmosfere i czasem nawet mu sie udaje, ale tak jak juz kiedys mowilam, moim zdaniem najlpeiej po prostu nie reagowac, nie odpisywac i nie wdawac sie w dyskusje:) moim zdaniem, zeby nie bylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limes - jak na razie dobrze i chyba nie wysiądą, ja codziennie po ok 1 do 2 jeżdżę na fahrrad i jakąś tam zaprawę miałam, gorzej z d**pą ale da sie przeżyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×