Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

Dziewczyny jade na kilka dni do Polski!!! Udalooo sieeeee!!! nawet tydzien to nie bedzie, ale to nic, mi wystarczy, myslalm, ze teraz nie uda sie w ogole pojechac, bo problemow i klopotow co niemiara, ale trudno, zaryzykowalam i kupilam wczoraj bilet, jutro jadeeee, lalala:D:D:D:D jakby nie bylo ostatnim razem bylam w listopadzie:( zaraz jeszcze skocze zrobic sobie paznokcie, wyobrazcie sobie znalazlam cos takiego jak NOT NAGEL, i wczoraj robilam termin o 20.30! :D haha:) teraz to juz oprocz spokojnej podrozy i pierogow na przywitanie nic wiecej nie trzeba:) cafeterianko-zapalenie i ciecie dziasla przechodzilam w listopadzie, takze wiem jak sie czujesz! wracaj szybko do zdrowia! pozdrawiam Was wszystkie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biancaa, dziekuje za dobre slowo 🌻 Kasia, ja nic nie pakuje, pomyslalam tylko ze ta szalwia przyspieszy schodzenie opuchlizny i ...wiesz czego :) Maz juz szalwie przywiozl, parzy sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tym razem pobyt skoncentrowany jest na babci i dziadku, ktorzy coraz bardziej podupadaja na zdrowiu, a wlasciwie mnie wychowali.... cizka sytuacja, ja tutaj i zadko w Polsce, oni tam... w azdym razie tym razem raczej mniej imprezowania, a wiecej rolad z modro kapusta:D zreszta krag \'\'znajomych i przyjaciol\'\' skutecznie sie wykrusza.... no ale jeden wieczor na pewno zabaluje, inaczej nie wracam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cafeterianka tylko nie plucz ciepla niech ci przestygnie i nie plucz tylko trzymaj w buzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tak, mariechen przepisal.trzy razy dziennie biore peniciline.W sumie to dopiero w domu tak sobie pomyslalam, czemu nie dal nic na plukanie tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i przepisal mi cale opakowanie dolomo :) jak wzielam od niego te recepte, to jak jakas cpunka sie ucieszylam, po tym zabiegu , taka obolala , czekalam na taksowke, i w miedzyczasie do apteki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limes, paracetamol nie pomagal, czopek tez wyprobowalam.w tej chwili jesli chodzi o bol to nie jest tak zle.ja sie z tej recepty na ten dolomo tak ucieszylam, bo od kilku dni zylam w nieustajacym , przeolbrzymim bolu.i jak ja zobaczylam, to bylo: jest jest , o matko nie bedzie chociaz chwile az tak bolalo:) I samej mi sie to skojarzylo za taka cpunka na glodzie :) dzisiaj wzielam rano 1 dolomo i narazie trzyma.ni chce przesadzac , bo przez te dni tyle tego zezarlam ze az mi sie odbijalo tabletkami.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej 😘 a ja tu dzisiaj z wami nie piszę, bo mój małżonek ma dzisiaj urodziny ! . a jutro tez nie będzie mnie z wami, bo jedziemy trochę pozwiedzać, a później w odwiedziny do znajomych 🌻 . nie piszcie tyle :-o bo kiedy ja to przeczytam :-( . 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak chop raz na miesiąc ma wolny weekend to trzeba wykorzystać na maksa a i tak czuję się jak \" samotnie wychowująca\" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz chłopaki pojechali na Vorpruefung z Taekwon-Do a ja szykuję obiadek :-) dużo się nie naszykuję :-p bo dziś \"siusi\":-D i wędzony karmazyn i jeszcze wędzony halibucik , wszystkiego po troszku :-) no... chyba jeszcze ugotuję makaron bo dzieci moje tymi rybami zachwycone nie będą ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na RTL leci
Mario Barth :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tutaj na weekend dla was moi najlepsi do smiania: www.youtube.com/watch?v=dKut8qvMsdY&mode=related&search= www.youtube.com/watch?v=IjgL9RcdZ2k&mode=related&search= www.youtube.com/watch?v=v9bXGBnwk8A&mode=related&search= www.youtube.com/watch?v=ieVDNByEIac&mode=related&search= www.youtube.com/watch?v=od_5r0hexBQ&mode=related&search= www.youtube.com/watch?v=N-EoGhar0ew&mode=related&search= www.youtube.com/watch?v=bjsO-30TVtw&mode=related&search= www.youtube.com/watch?v=RsG4fJExffY&mode=related&search=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z wieczorka, mnie dzisiaj znów przygniótł chwast w ogrodzie mojej mamy, tzn. konkretnie na ścieżkach, że tez tego tyle rosnie bbrrrrrrrrrrrrrr zajrze penikiem do was poxniej, teraz ide pobawic sie z małą w dom albo zwierzyniec, jeszcze nie wiem co wyciągnęła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jupi! jupi! udało mi sie i wcale nie czaiłam się... a teraz wężykiem do łóżeczka słodkich snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne, mała zadbała o fruzury ona ostatnio tylko włosy by czesała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kilka dni temu wsmarowała sobie penaten, do dzisiaj mogę go dostrzec w jwj blon włosach, zreszta widziałaś jej zdjęcie, ma tych włosków niewiele i dużo widać jak sie dobrze przyjzeć, a penaten świetny jest, ale na odparzenia a nie na nawilżanie, szczególnie głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakos nie moge się od was odkleić nie wiem jak to jest z uzaleznieniem, ale wydaje mi się ze właśnie tak jak teraz ze mną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak jak dla dzieci to wszystko dobre, nie ważne gdzie się smaruje hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
d. o. b. r. a. n. o. c. może zajrzę później z. a. s. t. a. n. o. w. i. ę. się :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
The Gift juz widzialam dlatego ogladam na RTL II. Ciesze sie ze sie ktos troche posmial bo przeciez niema nic lepszego na zdröwko co? Mam pytanie: möj maly ma jeszcze od narodzin na glöwce to takie dziwne , no jak to sie nazywa,no taka warstwe ktöra sie jakgdyby lupie.Oj nie wiem jak to opisac.Schorf sie chyba po niemiecku nazywa.ma to chyba kazde dziecko. Myslalam ze to mu zejdzie jak mu wlos myje ale widze ze ciagle to jeszcze ma.Musze mu to zmyc czy naprawde kiedys zejdzie? Bo jak b co to chcialam mu poprostu olejek wsmarowac lub melkfett. No to papa, dobranoc w razie gdybym niewpadla dzisiaj wiecej. Buzka ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez chce raz zaczac stronke :D Moze uda mi sie jutro.A teraz zmykam ogladac🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczy mi zjadlo tak jak i czasami literki :-)) Tutej naturalnie a nie w realu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeejjjjjjjjjjj :-)) jupi jupi jup hahah........ha.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×