Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

Gość Orgamia
ja Z talerta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orgamia
Dobranocka zapalimy papieroska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orgamia
kto pali cygara?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam... po pierwsze pozdrawiam :) PO DRUGIE.... ten wasz temat. no coz, ktos napisal, ze powinno sie nawet trudne tematy poruszac... ale jak poczytalam sobie ten artykul ktory byl tu wklejony.... malo co pawia nie puscilam na klawiature... nie bede sie szeroko wypowiadac na ten temat. ludzie ktorzy to wymyslili poi\\winni byc przebadani pod katem chorob psychicznych... koniec. my nadal w Polsce, tak szybko zdecydowalismy sie na wyjazd ze nawet sie nie pozegnalam, przez parde dni mam teraz dostep do internetu wiec bede zagladala, pogota fatalna... ale towarzystwo wyborowe... papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, czytam na bieżąco, ale nie chce mi sie pisać bo chyba coś mnie dopadło, co do tego artykułu to mam oczywiście swoje zdanie i przemyslenia, ale nic nie napiszę, bo nie widzę powodu ku temu, a po drugie nie mam zamiaru tłumaczyć sie komuś z własnych przemyśleń, oficjalnie od poniedziałku mam 3-tygodniowy urlop, a potem wychowawczy marta - chyba tylko pogoda niedopisuje co? bo u nas od wczoraj leje, na przemian z gradem i próbującym sie przebić słońcem, dla całej reszty 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-)) LImes wlasnie o to mi tez chodzi . Aniolkowa _ Wpadasz tutaj jak sa dyskusje, wpuszczasz cos od siebie i znikasz. Mysl sobie o mnie co chcesz.Nie interesuje mnie to. Jezeli Ty interesujesz sie Freud to jest to twoja sprawa.Ja nie jestem jego zdania i nie bede.Jezeli dobrze go czytalas to wiesz ze wiekszosc problemöw przypisuje on tylko i wylacznie seksualnej stronie. Jezeli ciebie psychiatrie interesuje to wiesz ze wszystkie problemy przypisuje sie rodzicom. Gdybym byla taka jak Ty piszesz (zwierzaczek) to bym sie zgadzala z teoria malpki w moich genach ale tego nierobie. Ty masz twoje zdanie a ja moje.Kiedy dzieci zaczynaja masturbowac wiesz moze Ty , ale ja nie wiem.jest to napewno cos bardzo intymnego co one robia jak sa same.Ale Ty moze stoisz obok lözka z linikja w reku. Wiesz , ja zostalam bardzo surowa wychowana ale sa granice ktörych niewolno przekraczac. Ty mozesz powiedziec ze nöz kaleczy, ze zelazko pazy.Chcesz zabronic dziecku sie dotykac po genitaliach i powiedziec ze to pfuj czy jak?I dlaczego jest to pfuj?Dlaczego ma dziecko przez pierwsze lata myslec ze czesci jego ciala sa pfuj. A powiedz mi kto jest w stanie powiedziec co jest za dözo a co za malo? Naturalnie sa pewne obowiazki w stosunku do srodowiska w ktörym sie zyje ale sa tez prywatne sprawy do ktörych niepowinni miec inni dostepu.To ile kto i jak czesto sie masturbuje niepowinno byc twoja sprawa i ciebie interesowac.Czy raz dziennie czy raz na miesiac jest to tylko i wylacznie sprawa tej osoby ktöra to robi.Nigdy nic nieslyszalam o szkodliwosci tego.No ale cöz moze poszukam w sieci i dowiem sie czegos nowego.A niepodawaj przykladöw o nimfomankach bo sa to wyjatki i sa to kobiety ktöre nawet w czasie aktu nie czuja zadowolenia .Jest to naprawde choroba i nie jest tutaj tematem. Ze dzieci takie zeczy robia(siebie dotykaja i pewne uczucia maja), a möwie o dzieciach a nie o dzidziusiach, jest to tak normalne jak dlubanie w nosie. I z malymi wyjatkami kazdy to robil i robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzę że znów mamy konkurs z cyklu \"hu is hu ? \" :-D :-D :-D . a ja nic więcej nie napiszę przynajmniej dopóki mnie głowa nie przestanie boleć :-( a boli oj boli 😭 . 🖐️ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mimo wszystko miłego dnia wszystkim i słoneczka choć troszeczkę bo u nas niestety LEJE :-( i jest baaaaaardzo zimno łeeee .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale poczytać to wejdę od czasu do czasu ;-) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-o albo nie ! czytać też nie będę :-( . zresztą spodziewam się za chwilę 3 Polek z 7 dzieci :-D czad ! . 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm jeszcze raz przeczytalam moja pierwsza wypowiedz i nieznalazlam w niej ani jednego zdania z ktörego by wynikalo ze sie z ta broszura zgadzam.Gdyby tak bylo to bym tez otwarcie o tym pisala bo zawsze otwarcie pisze. Glupia sprawa ze niektöre z was möj text inaczej zrozumialy. Zastanawiam sie ile wlasnie takich sytuacji powoduje klötnie miedzy ludzmi.Bo sie czegos niezrozumialo albo inaczej interpretuje niz mialo byc. Moze jak sie jest za bardzo podekscytowanym dzieja sie takie bledy. Ale musze powiedziec ze niewierze w to aby LImes i Aniolkowa jedna i ta sama osoba byla. Byc moze jest podobienstwo pisania, ale Limes jako oczytana osoba np. nienapisala by ze robienie sobie dobrze jest choroba ktöra nazywa sie nimfomania. Przynajmniej nie w ten sposöb. Nie, nie wierze. Pozatym LImes zawsze swoje zdanie pisze nawet jezeli tym klötnie ryzykuje, ale pisze. U nas slonko swieci.Möj nieslubny ma urodzinki a möj dözy ktöry chcial w berlinie przez trzy tygodnie u kolezanki zostac zadzwonil do mnie zaplakany ze dzisiaj wraca a to akurat jeden dzien tam byl. jestem ciekawa co sie stalo. Musze pojechac po kwiatki dla kochanego.Nie wiem co kupic dözemu bo ma jutro urodzinki.Nie weidzialam ze juz dzisiaj wröci i myslalam ze mam czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość portmonetka....
limes, z tego co piszesz to masz ta kase, co? nie przezywaj, sa ludzie, ktorzy jej nie maja, a i tak musz duuuuzo placic, nawet za to, ze sa chorzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do limes
polskich programow musisz szukac na hotbird, tam tez za duzo nie znajdziesz, ale polonia, polonia1, polsat2, posat zdrowie i uroda i kilka innych malo ciekawych w sumie, tez znjadziesz. zeby miec posla tv najlpiej süpprawic sobie dekoder cyfry plus lub polsatu, musislabys na kogos w polsce zamowic abonament, a wszystko zainstalowac u siebie , w de. to jest "malo legalne", ze tak sie wyraze, jezscze mniej legalne, tj. w ogole przekret to oferowane w necie "knakniete" karty cyfry+ i polsatu, koszt od 170e w gore, tam masz wsyzstkie programy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Limes mam do ciebie pytanie.Orientujesz sie moze co moze oznaczas bialko w moczußDzis bylam u ginekologa,i pielegniarka stwierdzila ze znajduje sie w nim bialko.Pytala czy malo pilam,albo czy mam jakas infekcje.Fakt malo pilam bo tylko jedna herbate rano(do lekarza mialam na 16)a potem juz nic. Nawet sie tym zbytnio nie przejelam,ale teraz czytam w necie ze bialko moze oznaczac rozne powazne choroby ,nawet nowotwor:(!!! Wiec teraz nie wiem co mam myslec:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak obiecalam- zagladam :) od jutra pogoda ma sie poprawic, od weekendu ma byc ciueplutko, ale wtedy to ja juz do bremen wracam... nozka mnie nadlal napierdala, sorry za wyrazenie ale to oddaje obraz sytuacji:( po za tym... chyba nic, szukam tu butow, i znlezc nie moge :( no ale jak ja szpilki zaloze z ta noga...? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ignorancja,Limes dzieki za porade.Widze ze tu jakas pomaranczka (czyt.malutka)mi nie popusci i musi sobie skomentowac kazdy wpis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) mam chwilke czsasu... Marcell spi, Madleen z cioteczka robi pozadki... chwila ciszy... o.. minela chwila ciszy... moja corcia \"tresuje\" cioteczke :D widze, ze tu znowu \"balagan\" w glowach u co niektorych... pokazuje sie slonko, spadam chyba na jakis spacer🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do malrylou
pisalas na gopolonia ze usg dopochwowe u ginekologa jest za darmo. czy aby dla wszystkich pacjenntow ubezpieczonych w panstwowej kasie chorych? ja raz bylam i musialam placic z wlasnej kieszeni :( podobnie za usg piersi :( ubezp w aok! a moze to zalezy od wieku pacjenta? a moze w roznych landach roznie sytuacja wyglada??? jesli wiesz cos wiecej napisz. dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do marylou
sorry mialo byc marylou

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do marylou i ignoracji
dzieki dziewczyny, u mnie na prawde sie placi. 40euro za 1 badanie ...chyba czas zmienic gina... :( a babka jest dobra aha,, jeszcze jedno pytanie, wiecie czy za hormonbestimmung trzeba samemu placic i mniej wiecej ile? ona mowila o ok. 200-250e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do marylou i ignoracji
a czy kolposkopie tez jest ekstra platne? bo ja musialam z wlasnej kieszeni wykladac 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach co za lato :-( Na szczescie niepije prawie wcale mleka(wiem co to za trucizna).Möj maly prawie ze zadnego niedostal bo rok go piersia karmilam a mleka teraz tez niepije.Möj dözy raczej tez nie.Tylko do platköw bierze czasami mleko ale on zna moje zdanie na ten temat. A tutaj tylko sie sypia urodzinki.Konca nie widac.Pogoda do d....y. Co do promieniowania. Jak sie leci samolotem to jest sie napromieniowanym.Nawet wiecej niz przez taka maszyne u lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrowienia z Polski jeszce raz, juz w poniedzialek jestem w Bremen, kassay buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm,jezeli Ciebie niedobrze zrozumial bo jezykiem niemieckim zle wlada to nie jest beszczelny moim zdaniem.Niema co sie zloscic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _________------
Lokomotywa! Jest na banhowie ciynszko maszyna Rubo jak kachlok - niy limuzyna Stoji i dycho, parsko i zipie, A hajer jeszcze wongiel w nia sypie. Potym wagony podopinali I całym szwongym kajś pojechali. W piyrszym siedziały se dwa Hanysy Jeden kudłaty, a drugi łysy, Prawie do siebie niy godali, Bo się do kupy jeszcze niy znali. W drugim jechała banda goroli Wiyźli ze soba krzinka jaboli I pełne kofry samych presworsztóf I kabanina prościutko z rusztu. Pili i żarli, jeszcze śpiywali, Potym bez łokno wszyscy rzigali. W czecim Cygony, Żydy, Araby A w czwartym jechały zaś same baby. W piontym zaś Ruski. Ci mieli życie! Sasza łożarty siedzioł na tricie. Gwiozda mioł na czopce, stargane łachy, Krziwiył pycholem i ciepoł machy. A w szóstym zaś były same armaty, Co je wachował jakiś puklaty. W siódmym dwa szranki, pufy, wertikol, Smyczy maszyna może donikąd. Jak przejyżdżali bez Śląskie Piekary Kaj wom to robiom kółka do kary, Maszyna sztopła! Kufry śleciały I każdy latoł jak pogupiały. To jakiś ciućmok i łajza! Ciupnął i ślimtoł sygnal na glajzach. Mog iść do haźla abo do lasa, Niy pokazywać tego mamlasa! Potym mu ale do szmot nakopali, Maszyna ruszyła, cug jechoł dali. Bez pola, lasy, góry, tunele, Dar za sobom samym te duperele Aż się zagrzoły te biydne glajzy, Maszyna sztopła i koniec jazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan hilary-----
Pan Hilary Loto, tyro pan Hilary, do dekla mu piere Bo kajś ten boroczek posioł swoi brele. Szuko w galotach, kabot obmacuje, Przewraco szczewiki, psińco znajduje. Bajzel w szranku i w byfyju Tera leci do antryju. "kurde" - woła - "kurde bele! Ktoś mi rombnoł moi brele!" Wywraco leżanka i pod nią filuje, Borok sie wnerwio, gnatow już nie czuje. Sztucho w kachloku, kopie w kredynsie, Glaca spocona, caly się trzynsie. Pieroński brele na amyn kajś wcisnyło Za oknym już downo blank sie sciymniło Do zrzadla oroz zaglondo Hilary- Aż mu po puklu przefurgły ciary. Spoziyro na kichol, po łepie sie puko, Bo znejdly sie brele - te, co tak ich szukoł. Czy to ni ma gańba? - Powiydzcie sami, Mieć brele na nosie a szukać pod ryczkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murzynek bambo--
Murzinek Bambo W Africe miyszko Bambo, Murzinek, Blank czorny, mały lokaty synek. Czorno mo matka, łojca czornego,Ujka i ciotka, dziadka i ... kożdego. Mo piykno chałpa - by ją zbudować trza mieć patyki, deski i trowa. Bo przeca lepszyj chałpy nie trzeba Jak sie rok caly hyc leje z nieba. Bestoż to nagie są Afrykony I mało kery je łobleczony. Bestoż fest dużo se uszporują Bo czopek, mantli...nic niy kupują. Bambo Murzinek to mądry synek I niy mo w szkole samych jedynek. Bo sie mądrości wkłodo do gowy W swyj afrykońskij szkole ze trowy. W szkole tyj niy ma ławek, tablicy I gimnastycznyj sali - by ćwiczyć. Tam wszyscy afrykońscy szkolorze Mają sie od nos troszyczka gorzyj Bo brak im heftów, taszy z książkami, Bestoż po piosku piszą palcami. Lecz skuli tego tyż fajnie mają, Bo im nic do dom niy zadowają! Jak już Murzinki w szkole głód mają To przerwa robią i se śniodają. Ale niy mają tasz ze sznitami, Ani sklepiku ze kołoczkami. Głodny Murzinek se w las zaleci, By se na drzewie fest pomaszkecić. Może se urwać figi, daktyle Lub po banany na drzewo wylyźć. A jak go suszy to zamiast Coli Na fest sie wielko palma wgramoli, Kaj sie napije bardzo zdrowego, Mlyczka z łorzecha kokosowego. My tu na Śląsku, czy tam daleko, Za siódmom górą, za siódmom rzeką Mieszkają ludzie- kożdy w swym domu I to niy wadzi przeca nikomu, Że jedyn jy kołocz a inny daktyle Porozmyślej o tym choćby przez chwilę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nasi mezczyzni
:D Przed ślubem...:D On: Hura! Nareszcie! Już się nie mogłem doczekać! Ona: Możesz ode mnie odejść? On: Nawet o tym nie myśl! Ona: Ty mnie kochasz? On: Oczywiście! Ona: Będziesz mnie zdradzać? On: Nie, skąd ci to przyszło do głowy? Ona: Będziesz mnie szanować? On: Będę! Ona: Będziesz mnie bić? On: W żadnym wypadku! Ona: Mogę ci ufać? :D po ślubie czytać z dołu do góry....":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×