Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

Gość tutaj tej przedostatniej
A co ty u niej mieszkasz, czy przez okno ja obserwujesz, w papierach grzebiesz, ze takie twierdzenia, co ona zamulila, a co nie, jako fakt do wiadomosci publicznej podajesz??? Puknij sie w pomaranczowy lepek, i zastanów sie, co ci do domu, jak chalupa nie twoja? Pilnuj se swojej dziatwy :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutaj tej przedostatniej
A jesli jestes tak zatwardziala, ze nie marwisz sie potepieniem i kara boska, to radze posluchac audycji z rydzykowa. Moze skruszy to twe zawistne serce, MATKO :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutaj tez ostatnia
sama sie puknij, przeciez ona o tym sama tutaj na topiku pisala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutaj tej przedostatniej
Prosze nie paplac za mna, lecz samemu cos wymyslec :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooo
Majkusia na horyzoncie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutaj tez ostatnia
oooooooooo mariechen na horyzoncie :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooo
ktooo booo nie znam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutaj tez ostatnia
yhy,nie znasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutaj tez ostatnia
Twoje , nazwijmy to umownie poczucie humory jest tak specyficzne ze nawet na pomaranczowo go nie ukryjesz :P) Rowniez znajomosc topikow o watpliwym poziomie jest twoja domena.MARIECHEN :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooo
sorki, mylisz mnie z kims :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooo
(spis topików znajdziesz zaraz po otworzeniu forum, wiec zaden problem, znalezc te o tym i innym poziomie :-P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wiecie a mi
to lotto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutaj tez ostatnia
ide spac, kochanienka , monotematyczna osobko, z przerostem mniemania o sobie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooooooo
ooooo bez "strzelenia numerku" dzisiaj :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooooooo
a co ci jest, ze nawet na tlenie do rana nie poczadziejesz, ino spac juz musisz? Chlop do roboty wygania jutro, czy ki czort? :-D :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halli hallo :-) Pomaranczko wzruszylas mnie doprawdy. Ach, juz sie przazwyczailam do tego ze tutaj kazda predzej czy pözniej blotem obrzuca. Ty znasz mnie i moja rodzine?No moze i znasz???Kto wie? Bög bedzie ciebie karal za to co ty robisz i zrobilas.Juz niedlugo. Zobaczysz.Wszystko wröci do Ciebie spowrotem. Ja zla matka?No moze jestem zla.Wszystko oddalam dla syna a to jest zle.Masz racje. Zylam tylko dla syna.A to jest tez zle.Masz racje. Syn nigdy za nic niepodziekowal.Bral a nie dawal.To bylo tez zle.Zle go wychowalam.Ale czasami nieda sie inaczej wychowac.Niezapomnij ze kazdy czlowiek ma swöj charakter ktörego nieda sie calkowicie zmienic. Möj syn jest wielkim egoista.Przekreca prawde w taki sposöb aby on mial racje.dyskutuje tak dlugo ze glowa zaczyna bolec.Nic nieakceptuje co mu sie niepodoba. No cöz.Moze naucz sie najpierw logicznie myslec.Pözniej naucz sie milosci .Zacznij kochac siebie sama , a jak zaczniesz to i pokochasz innych ludzi i bedziesz innym tonem pisala. No i naucz sie przedewszystkim czytac.Czytac tak jak jest napisane a nie tak jakbys tego chciala. Tyle do Ciebie. U nas slonko swieci.Ale juz od jutra bedzie inaczej :-( Möj dözy i maly sa przeziebieni. Dözy byl zachwycony tym tarasem w nowym mieszkaniu jak mu powiedzialam jak dözy jest.Zaraz kolezance przez telefon opowiadal :-)) Mysle ze nowa okolica i jemu dobrze zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apropo mebli : mebelki sie ustawia a nie uklada :-P Zastanawiam sie czy Ciebie z domu wyrzucili POMARANCZKO kochana. Cos musialo sie w twoim zyciu wydazyc ze to teraz tak przezywasz.Przelewasz swoje wlasne problemy na moja rodzinke. Dzieci predzej czy pözniej z domu ida a TY jestes moze matka ktöra trzyma swe dzieci silna reka i niedaje im zyc jak chca. A moze masz syna lub cörke no na przyklad w wieku 40 lat ktöry jeszcze u Ciebie mieszka ?????Znam i takie przypadki. Krytyka jest zawsze dobra al to co TY robisz niejest krytyka tylko oczernianiem i urazaniem.Pokazuje jeszcze bardziej z jakiego domu wyszlas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
al =ale zebys sie nieprzyczepila znowu do mnie jak.......psiego ogona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dawno mnie nie bylo i chyba mialam jednak racje, pomaranczki jednak dalej lubia ten topik a ja nie lubie pomaranczek. Wpadlam poczytac, bo Mariechen mi napisala, ze Kassay ma mieszkanie :9 i bardzo sie ucieszylam i chcialam sprawdzic co i jak. Dowiedzialam sie czego chcialam i zmakam na dluzej. Pozdrawiam was wszystkie serdecznie, pomaranczki tez, moj Bog nakazuje milowac nieprzyjaciol :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutaj tez ostatnia
Phi,phi Kassay, jaka z ciebie madralinska.Ma swoj charakter? Tak? no dobrze, ma , ale od rodzicow zalezy jak go uksztaltuja.Sa przypadki ze czasem rzeczywiscie rodzice dwoja sie i troja a dziecko i tak nie slucha.Tylko ze Ty jakos nie sprawiasz wrazenia takiej.Poddalas sie juz dawno, a teraz nie mozesz sie doczekac zeby dziecka jak najszybciej z domu sie pozbyc.Wszystko dla niego robilas, zylas dla niego .I co w tym wielkiego.To nie czyni cie jes´zcze super mama.Bo to twoj obowiazek a nie rzecz do nagradzania i chwalenia.I jeszcze jedno a propo charakteru.Nikt nie rodzi sie z gruntu zly.ty go takim uksztaltowalas.jeszcze nigdy na tym topiku nie napisalas nawet slowka dobrego o starszym synu.nawet kiedy piszesz , ze mowi cos tam madrze, to doszukujesz sie podstepu.Intrygi, zlosliwosci.nie lubisz swojego dziecka.i to czuc kiedy o nim piszesz.nawet nie zdajesz sobie sprawy jak bardzo.i nie mam przyjemnosci w tym ze to pisze.i nie chodzi mi o to zeby cie dreczyc.Tylko szlag mnie trafia, kiedy robisz tu z siebie taka biedna , poswiecajaca sie matke , a z syna niewdziecznika, i chodzace zlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutaj tez ostatnia
Cos jeszcze ci napisze.mnie radzisz zebym nauczyla sie milosci.To ja Ci poradze, naucz sie kochac swoje dzieci.Wszystkie.Pokochaj swojego syna.A potem probuj rozwiazac z nim problemy.Bez milosci nic dziwnego ze sie wam nie udaje.Moje pisanie dla ciebie swiadczy o tym z jakiego domu wyszlam? Ty sie lepiej zastanow co swojemu synowi przekazalas, co on wyniosl z domu i czym on bedzie reprezentowal wasz dom, kiedy juz wreszcie (dla ciebie) , z niego wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomaranczko wez ty sie odczep ode mnie. Wiesz gdybym chciala to moglabym jeszcze dözo wiecej zlego o moim synku napisac czego nierobie bo wlasnie go kocham wiesz? Tak, masz racje.jest to moim obowiazkiem byc i zyc dla moich dzieci.I wcale sie tym nieprzechwalam.Wrecz przeciwnie.Pisze to jako cos naturalnego.Tyle tylko ze nic za to niedostalam. Z domu dostaje sie charakter? No nawet tego nie wiedzialam.Nawet nie wiedzialam ze tylko wyjatkom sie zdarza ze rodzice wszystko zrobili a dziecko dalej niedobre. No cöz.Ja mam inne doswiadczenia jezeli o to chodzi. Dzieci kszaltuje cale srodowisko i rodzina.A do rodziny nalezy tatus, mamusia i cala reszta jak babcia czy wujek. KOledzy, nauczyciele i tak dalej. Jezeli ma sie tatusia ktöry dziecko psychicznie meczy, o matce zle möwi no to co?matka zle wychowala co nie? Oj cos mi tutaj smierdzi.Ja i madrala? Ty jestes madrala ktöra nic nie wie i wpieprza swöj dlugi nosek w sprawy o ktörych najwyrazniej niema zielonego pojecia.Bo gdybys miala to bys buzi nawet nieotworzyla.Ja ci proponuje zebys do mnie przyszla i moja rodzine poznala. Tak Ty przemadrzala Kobieto.Zapraszam ciebie do mojego domu.Badz moim gosciem i zobacz na wlasne oczy jaka ja jestem i möj syn zanim zaczniesz blotem zucac. Widze ze mam z jasnowidzem do czynienia.To fajnie.Bardzo mnie interesuja te tematy.Moze sie czegos od Ciebie naucze co? Napisz mi na maila to sie poznamy co?????????No chyba ze juz sie poznalysmy ;-) A przy okazji poznam chetnie twoja superkowa i inteligentna rodzinke.Ale najbardziej twoje kochane, super slicznie wychowane dzieciaczki noi i co najwazniejsze: naucz mnie kochac.Prosze.Naucz mnie kochac bo cholera jasna jakos mi caly czas pruböjesz wmöwic ze tego nieumiem.Pokaz mi.Bede mogla przynajmniej poröwnac. Badz odwazna i wyjdz ze swojej jaskini. Czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomaranczko wez ty sie odczep ode mnie. Wiesz gdybym chciala to moglabym jeszcze dözo wiecej zlego o moim synku napisac czego nierobie bo wlasnie go kocham wiesz? Tak, masz racje.jest to moim obowiazkiem byc i zyc dla moich dzieci.I wcale sie tym nieprzechwalam.Wrecz przeciwnie.Pisze to jako cos naturalnego.Tyle tylko ze nic za to niedostalam. Z domu dostaje sie charakter? No nawet tego nie wiedzialam.Nawet nie wiedzialam ze tylko wyjatkom sie zdarza ze rodzice wszystko zrobili a dziecko dalej niedobre. No cöz.Ja mam inne doswiadczenia jezeli o to chodzi. Dzieci kszaltuje cale srodowisko i rodzina.A do rodziny nalezy tatus, mamusia i cala reszta jak babcia czy wujek. KOledzy, nauczyciele i tak dalej. Jezeli ma sie tatusia ktöry dziecko psychicznie meczy, o matce zle möwi no to co?matka zle wychowala co nie? Oj cos mi tutaj smierdzi.Ja i madrala? Ty jestes madrala ktöra nic nie wie i wpieprza swöj dlugi nosek w sprawy o ktörych najwyrazniej niema zielonego pojecia.Bo gdybys miala to bys buzi nawet nieotworzyla.Ja ci proponuje zebys do mnie przyszla i moja rodzine poznala. Tak Ty przemadrzala Kobieto.Zapraszam ciebie do mojego domu.Badz moim gosciem i zobacz na wlasne oczy jaka ja jestem i möj syn zanim zaczniesz blotem zucac. Widze ze mam z jasnowidzem do czynienia.To fajnie.Bardzo mnie interesuja te tematy.Moze sie czegos od Ciebie naucze co? Napisz mi na maila to sie poznamy co?????????No chyba ze juz sie poznalysmy ;-) A przy okazji poznam chetnie twoja superkowa i inteligentna rodzinke.Ale najbardziej twoje kochane, super slicznie wychowane dzieciaczki noi i co najwazniejsze: naucz mnie kochac.Prosze.Naucz mnie kochac bo cholera jasna jakos mi caly czas pruböjesz wmöwic ze tego nieumiem.Pokaz mi.Bede mogla przynajmniej poröwnac. Badz odwazna i wyjdz ze swojej jaskini. Czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawaj zaraz
przepis na "pokochanie nielubianego czlowieka". Z mety dawaj. Teoria i praktyka to 2 pary butów. No doradz, jak zes taka madra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomaranczko wez ty sie odczep ode mnie. Wiesz gdybym chciala to moglabym jeszcze dözo wiecej zlego o moim synku napisac czego nierobie bo wlasnie go kocham wiesz? Tak, masz racje.jest to moim obowiazkiem byc i zyc dla moich dzieci.I wcale sie tym nieprzechwalam.Wrecz przeciwnie.Pisze to jako cos naturalnego.Tyle tylko ze nic za to niedostalam. Z domu dostaje sie charakter? No nawet tego nie wiedzialam.Nawet nie wiedzialam ze tylko wyjatkom sie zdarza ze rodzice wszystko zrobili a dziecko dalej niedobre. No cöz.Ja mam inne doswiadczenia jezeli o to chodzi. Dzieci kszaltuje cale srodowisko i rodzina.A do rodziny nalezy tatus, mamusia i cala reszta jak babcia czy wujek. KOledzy, nauczyciele i tak dalej. Jezeli ma sie tatusia ktöry dziecko psychicznie meczy, o matce zle möwi no to co?matka zle wychowala co nie? Oj cos mi tutaj smierdzi.Ja i madrala? Ty jestes madrala ktöra nic nie wie i wpieprza swöj dlugi nosek w sprawy o ktörych najwyrazniej niema zielonego pojecia.Bo gdybys miala to bys buzi nawet nieotworzyla.Ja ci proponuje zebys do mnie przyszla i moja rodzine poznala. Tak Ty przemadrzala Kobieto.Zapraszam ciebie do mojego domu.Badz moim gosciem i zobacz na wlasne oczy jaka ja jestem i möj syn zanim zaczniesz blotem zucac. Widze ze mam z jasnowidzem do czynienia.To fajnie.Bardzo mnie interesuja te tematy.Moze sie czegos od Ciebie naucze co? Napisz mi na maila to sie poznamy co?????????No chyba ze juz sie poznalysmy ;-) A przy okazji poznam chetnie twoja superkowa i inteligentna rodzinke.Ale najbardziej twoje kochane, super slicznie wychowane dzieciaczki noi i co najwazniejsze: naucz mnie kochac.Prosze.Naucz mnie kochac bo cholera jasna jakos mi caly czas pruböjesz wmöwic ze tego nieumiem.Pokaz mi.Bede mogla przynajmniej poröwnac. Badz odwazna i wyjdz ze swojej jaskini. Czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawaj zaraz
przepis na "pokochanie nielubianego czlowieka". Z mety dawaj. Teoria i praktyka to 2 pary butów. No doradz, jak zes taka madra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem. Widze, ze nadszedl czas przeprowadzek. My tez ogladamy juz mieszkanka w Bremen. W piatek obejrzelismy 8 mieszkan. Pod koniec dnia bylam taka zmeczona, ze marzylam tylko o tym by znalezc sie juz lozeczku, a do domu bylo jeszcze ponad 200 km. Ale najgorsze w t wszystkim to byl ten mentlik w glowie. Kilka mieszkan bylo naprawde ciekawych. Ale jedno bardzo utkwilo nam w myslach do dzis o niczym innym nie myslalam. Chcielismy jeszcze kilka terminow zrobic na czwartek, ale chyba jutro zadzwonimy do maklerki z podjeta decyzja. mam nadzieje, ze nikt inny nie zdecydowal se na to mieszkanko. Kassy nawet sobie nie potrafisz wyobrazic jak ja Ciebie teraz dobrze rozumie. Gratuluje Tobie, ze udalo Wam sie wszystko zalawic po waszej mysli. Jesli u mnie wszystko dobrze pojdzie to my bedziemy w Bremen 01.12. :-) U nas tez ostatnio byla sliczna pogoda, ale dzis po poludniu lunelo z nieba i zrobilo sie zimno i nieprzyjemnie:-(. A ja juz myslalam, ze lato wrocilo. No nic zycze wszystkim milego wieczorku i pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys no to i tobie gratulacje. Nastepne spotkania beda troche wieksze jak Tofi jeszcze dotrze :-)) Napewno bysmy tak dlugo nieszukali gdybysmy mieli wiecej pieniazköw ale i tak mamy naprawde bardzo ladne mieszkanko.Warto bylo tyle szukac i sie meczyc.Teraz nadszedl czas ktöry jest o wiele przyjemniejszy i droga prowadzi w göre.A to nam sie naprawde nalezy. Dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MuzykaMuzyka
Kassay ---pamietaj nigdy sie nie tlumacz wirtualnym osobom , to sa najczesciej osoby z kamieniami w reku ktore rzucaja latwo w innych choc tak naprawde na koncu to ich los ukamieniuje..... ------------------------------------------------------------------------------------------- Pamietacie? 1.http://www.youtube.com/watch?v=KFP77m9oS0s&mode=related&search= 2.http://www.youtube.com/watch?v=QaWh9UsEuEY&NR=1 3.http://www.youtube.com/watch?v=SmNhNrWeRwM&mode=related&search=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×