Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

no to swojego nie podam :P dowiem sie jeszcze ze slaba jestem... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogole, walcze z ciemieniucha :o u Marcella... macie jakies pomysly? no chociazja juz wszystko wyprobowalam... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha... ;) wyprobowane... teraz siedzi z naoliwiona glowka, w czapecce o 3 nr za malej :D wyobrazcie sobie \"BYKA\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🌻 poczytalam, posmialam sie i............stwierdzilam, ze Mutterwitz wole w realu, bo mi tu pomaranczki przeszkadzaja i ich komentarze, zawsze nie w pore. MartaHB🌻 ja tez oliwke stosowalam, pomagalo Kassay 😍 wszystkiego naj, naj, naj 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 A teraz ide szybko oprasowac, bo na 13 lece do FRYZJERA, Dziunia, czy to wyzej doczytalas? A znak zodiaku- baran, a na dodatek corka tez, horror w domu. A gdy sie scieramy iskry leca. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MartaHB.... synus jak malowany!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodalam juz wystarczajaco , podziwiajcie :P ;) :D:D:D a teraz kopiuje fotki na Cd, komp nam siada i boje sie zeby nie poszlo wszystko w pizdu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak wogole to mam do was pytanie, moze wy mi jakis pomysl podsuniecie. Moje dziecko (!) lat14 wrocilo z wakacji, i sie okazuje, ze mialo tam chlopaka lat 16. No i mam dylemat. Niby z nia rozmawialam o sprawach sexu, ale mam wrazenie, ze nie dokaca do niej dociera. Jak mam z nia rozmawiac???? Zeby bylo normalnie, ale zeby zrozumial, ze to dla niej za wczesnie. Marylou....jak ty sobie z tym poradzilas? z synem......... ??????????????????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STO LAT STO LAT STO LAT STO LAT NIECHAJ ZYYYYYYYJE NAAAAAAM STO LAT STO LAT STO LAT STO LAT NIECHAJ ZYYYYYYYJE NAAAAAAM NIEEEEEECH ZYYYYYYJE NAAAAAM NIEEEEECH żYYYYYYYJE NAAAAAM TRAAAA LA LA LA TRRRRRRAALA LA LA NIECH żYYYYYYYYYYJE NAAAAAAAAAAAAAAAAM KASSSAY -----> wszystkiego najlepszego 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ela -----> no masz ci powiem problem, nie zazdroszczę , chociaż jak ja tak sobie myślę że za parę lat moje chłopaki ..... no to chyba i tak łatwiej córę ustrzec :-o pewnie żeby \"brała\" niż niechcianą ciążę miała :-o ale jeszcze lepiej aby się powstrzymała w DE Anty w 14 roku życia to niestety nie wyjątek a coraz częściej norma :-( przeraża mnie to jak te dziewczyny sobie szkodzą Anty w tym wieku mogą sporo \"pozmieniać\" :-( najlepiej jak ty jej przytoczysz wizję wczesnej ciąży a gin opowie o skutkach łykania tabletek w tak młodym wieku . ech ! ciekawe co ja zrobię za parę lat :-o .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja tez mam pytanie na dziś ;-) leciał ktoś gdzieś ostatnio ? potrzebuję 100% info z pierwszej ręki dot bagażu w samolocie wiem, że znajdę w necie ale jakby któraś wiedziała (nakarmi lenia co we mnie drzemie) :-D to bardzo proszę niech napisze ile kg (było 20kg na os.)jakie duże i czy na dziecko też , i czy podręczny ma określone wymiary ja leciałam ostatnio 2 lata temu to i mogły się moje informacje przedatować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz PA ja tez idę jakiejś strawy uważyć . 🖐️ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo24...chilami to mysle jak ty, ale chwilami mam obiekcje. Bo to przeciez dziecko jeszcze. Ale mysle, ze z chlopcami latwiej jednak. Jednak dziewczyna zawsze wraca do domu, a jeszcze z dodatkiem , to juz poblem. Dziunia .....tos mnie nie pocieszyla!!!!!!!!!! Marylou... dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😠😠😠😠 moja dziecko wlasnie wsmarowalo sobie danonka we wlosy :o :o :o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo24....o ile wiem, to nic sie nie zmienilo jesli chodzi o transport samolotowy. Jedyne czego na pewno nie wolno, to ostre narzedzia typu nozyczki czy pilniczki, itp, tego na pewno nie wolno miec w podrecznym. I obilo mi sie o uszy, ze nie wolno miec ze soba jedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na samym poczatku Kassay< 🌼Wszytkiego🌼 Najlepszego🌼 🌼W dniu Twoich urodzin, w dniu pełnym radości, najlepsze życzonka, pięknego w życiu słonka, smutków małych jak biedronka, zawsze uśmiechniętej buzi, mnóstwa słodkich całusów, i spełnienia wszystkich marzeń!🌼 Jesli chodzi o loty Jo24 to zalezy jakimi liniami lecisz.Jesli Lufthansa to nie masz problemow.Jesli jakims \"billigflug\" to lepiej sie poinformuj bezposrednio u nich. Ja do Polski zawsze latam z Dotrmundu liniami \"wizzair\".Do bagazu podrecznego mozesz wziasc najwiecej 100ml w przezroczystej butelce, ogolem 1litr max. mozesz przeniesc przez kontrole. Pozniej mozesz oczywiscie w sklepach \"duty free\" kupic co chcesz:-D Mojej mamie regularnie zabieraja podlklady w plynie, bo onasie chyba nigdy nie nauczy;-) Zadnych lakierow do wlosow, innych latwopalnych rzeczy i niebezpiecznych typu noz, pilniczek:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny bardzo dziekuje za zyczenia ❤️. Möj \"maz\" mi zaraz jedna minutke po pölnocy dal prezencik z balonikiem.Na baloniku zajaczek :-D. Najpiekniejszym prezentem byla karta urodzinowa.Möj niemöwi ani nie pisze po polsku ale byla po polsku.Bo mamy taka fajna babke w naszym poblizu ktöra mu pomogla. Marta🌼 Dzisiaj rano dostalam od mojego maluszka tez karte.Tez po polsku i prawie sie rozplakalm.Schutzengel Karten.Mam teraz dwa. Buziaczki dla was moje kochane. ❤️ ❤️ 🌼 🌼 ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam na chwilke jak na razie ok nie mam netu w domu bo male przerobki mamy i korzystam od znajomych ale jak juz sie podlacze to nie wyjde do poki nie padne buziaczki dla wszystkich pozdrawiam kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim! Ja tylko \"przelecialam\" co napisalyscie i juz znowu wypadam:-D Molego weekendu zycze dziewczyny. Ignorancja ja juz taka probe przeszlam:-O W zwiazku z dzialalnoscia mojego meza co jakis czas przechodze taki chrzest bojowy:-( Ja uzywam tych mnostwa sztuccow na zasadzie: od zewnatrz do wewnatrz:-D Ktos mi przed pierwszym razem poradzil i sie sprawdza:-D Trzymaj sie i nie tremuj, zobaczysz ze bedzie wesolo i przyjemnie:-D Milej zabawy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Ci zazdroszcze tego przyjecia. Wogole bym nie myslala czym jesc i jak tylko bym sie ceszyla od rana do wieczora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja tez dzis na przyjecie ide... do Kassay ;) mam nadzieje, ze poda mi tylko jednego widelca..do ciasta, innych nie potrzebuje :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😠 taki mam dzis humor... nadeszedl w moim malzenstwie czas kiedy maz stwierdza: Kochanie chyba wydajesz za duzo pieniedzy, ogolnie... wiec powiedzialam jedno zdanie; Od dzis rob zakupy, tak zebym w tygodniu nie musiala do sklepu latac z dziecmi, zajmuj sie tez placeniem rachunkow itp. widzalam strach w jego oczach :Pbo wiem ze ma dwie lewe rece do tego, wlasnie pojechal drugi raz na zakupy, za pierwszym razem nie kupil oczywiscie wszystkiego... liste kazalam mu tez samemu robic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marylou mam takowy juz w szufladzie, raz probowalam urzywac, ale wyjazd do Polski byl itd, teraz maz moze sie wykazac :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×