Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

ja tez bym radzila (jezeli jest to regularne pojawianie sie grzyba) kupic test. Preperaty te sa dosc drogie, a ni epomagaja na dluzsza mete. ja juz pisala kiedys o tym, ze musialam sie wyprowadzic z mieszkania przez grzyba. moja corka horowala, wiec byla specjalna komisja. jak zobaczylam wyniki bylam w szoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich... Widze, ze temat, taki ktory i u nas wlasnie wystapil. Za szczelne okna i grzyb, na razie jest tylko w lazience, ale od zapachu juz idzie oszalec. I woda po oknach tez sie leje. W kazdym razie ,ja mam fiola chyba, za kazdym razem jak tam wchodze to go czuje. I co z tym zrobic????? Bo oczywiscie jak zglosimy, to zaraz uslyszymy , ze to nasza wina, ze zle wietrzymy. A ja juz chyba nawet przesadzam z tym wietrzeniem. A w domu to tak jak u dziuni, musialabym miec na maxa kaloryfery otwarte. Nie wiem co z tym robic.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziunia tak bardzo mnie nie lubisz??? ze na naszej klasie mnie blokujesz??? :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze ze nie jestem sama, juz myslalam, ze cos przeskrobalam :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiatr za oknem to my mamy.Wczoraj lalo i wialo. Ktos mnie bardzo lubi wiesz i dlatego pomyslalam se ze moze popisze se tutaj z ta osoba :)) Czytam was czasmi ale z braku wolnego czasu niepisalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OSTATNIO MASA LUDZI
WYREJESTROWUJE SIE I ODCHODZI Z NASZEJ KLASY, CZYTACIE POLSKIE PORTALE INTERNETOWE, ? OSTATNIO GLOSNO NA KAZDYM O NASZEJ KLASIE, BEDA JAKIES KONTROLE, BO TO NAJWIEKSZY POLSKI PORTAL Z NAJWIEKSZA ILOSCIA ZREJESTROWANYCH UZYTKOWNIKOW, TO SKARBNICA DANYCH OSOBOWYCH, W TYM TELEFONOW, EMAILI, NUMEROW GADU GADU, MIEJSC ZAMIESZKANIA, DAT URODZIN, I CZESTO ZDJEC DOMOW I MAJATKU, KONTROLA BEDZIE MIALA NA CELU SPRAWDZENIE CZY TE WSZYSTKIE DANE OSOBOWE SA DOBRZE STRZEZONE I CZY NIE MAMY SIE CZEGO BAC, CHOC WIADOMO , DOBRY HAKER WSZEDZIE SIE WKRADNIE !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kassay.....:) pozdrawiam serdecznie. WSZYSTKIEGO dobrego w nowym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ela :)) dziekuje.......niedostalas kartki? To nic, Tobie tez wszystkiego naj....:)) No wlasnie Limes.Nikt nie jeste zmuszony do podawania czegokolwiek.Przeciez i Mikolaj tam byl i Jack Sparow tam jest i wogöle:)) Swinstwem jest jedyne to ze niektörzy znajomi ktörych sie za znajomych trzymalo okazuja sie wrogami i beszczelnymi osöbkami. No ale znajomy to nie przyjaciel co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie zalozylam sobie konta na naszej klasie, ale z tego co czytam i tak sobie mysle, chyba lepiej nie zakladac?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie zalozylam sobie konta na naszej klasie, ale z tego co czytam i tak sobie mysle, chyba lepiej nie zakladac?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jA nie zaobserwowalam jeszcze negatywnych stron naszej-klasy... a zmieniajac temat musze sie czyms pochwalic... moja corcia \"wyrzekla sie\" dzisiaj smoczka! stwierdzila , ze jest juz \"duza pani\". nocnik tez juz ma opanowany w 100%, przedszkole czeka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z gory wielekie dzieki
dziewczyny pomocy sama nie dam rady mam duzy problem:) przeprowadzamy sie zapomnieliesmy napisac wypowiedzenie w sprawie stellplatzu...mam taka glupia umowe ze musze wypowiedzenie napisac z poczatkiem krwaltalu ...to znaczy ze dopiero poczatkiem lipca bede miec z tym swiety spokoj a jest styczen:( ale mam jeszcze jedna szanse ze moge napisac kündigungsfrist z konkretna podstawa ..ale sama nie dam rady wiec prosze was o pomoc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z gory wielekie dzieki
hmm ..a jak bedzie chcial wymeldowanie samochodu? sama nie wiem co mamy wymyslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi sie, ze sama przeprowadzka jest konkretnym powodem; bede mieszkac gdzie indziej, wiec nie potrzebuje parkingu w tym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tylko na chwileczkę z tym samochodem to faktycznie śliska sprawa ale zmiana miejsca zamieszkania jak najbardziej, większość umów na \"czas minimalny \" ( np.lata) jest rozwiązywana automatycznie przed upływem tego czasu właśnie w wypadku przeprowadzki ; wiem bo już przy niejednej umowie się o to pytałam (tel, internet, prąd gaz, ubezp. za dom, szkoła muzyczna itd. i w przypadku zmiany miejsca zamieszkania rozwiązanie umowy przed czasem jest oczywiste i nie obostrzone karami zwłaszcza , okres wypowiedzenia mieszkania nie pokrywa się z kwartałami ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak jak się człowiek śpieszy to....;-) errata : np. 2 lata zwłaszcza, że okres... :classic_cool: Kassay 🌻 witaj miło cię znowu przeczytać ! . a na mnie już czas pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bewerbung
Dziewczyny ogromna prosba! Czy znacie jakies niemieckie stronki na ktorych sa wzory jak napisac po niemiecku bewerbung.Bardzo pilna sprawa.Jesli ktos moglby pomoc to z gory dziekuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minia911
Hej jest ktos z böblingen ???? jak tak to pisac na moje gg 6638263

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu byla jedna z tubingen
z esslingen, bad urach, göpingen, steinenbronn, pforzheim czyli z BW. popatrz na wczesniejsze strony, gdzies znajdziesz tabele, w ktorej sa umieszczone wszyscy uczystnicy topiku z podanymi miejscowosciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyle ze ta tabela
to daWNO NIEAKTUALNA, JUZ NIKOGO TUTAJ NIE MA Z TEJ TABELI, NO MOZE 2 OSOBY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bewerbung
Ja jeszcze raz w sprawie wzorow bewerbungow.Moze teraz ktos zechce pomoc? Nie znam jezyka , wiec nie poradze sobie.Albo moze ,powie mi ktos jak jest po niemiecku wzor,szablon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZALEZY JAKI POTRZEBUJESZ
Vorname Nachname Hauptstraße 1 PLZ Musterstadt Telefon: Telefonnummer E-Mail: Email-Adresse Beispielfirma GmbH Herr/Frau Ansprechpartner Beispielstraße 1 PLZ Beispielstadt Musterstadt, 19. Mai 2007 Bewerbung als Anlagenmechaniker für Heizungstechnik Sehr geehrter Herr _________, Ihre Stellenanzeige im Online-Angebot der Bundesagentur für Arbeit hat mein Interesse geweckt. Ich bin ausgebildeter Anlagenmechaniker im Fachbereich Sanitär-, Heizungs- und Klimatechnik, 99 Jahre alt, verheiratet/ledig und möchte mich gern der beruflichen Herausforderung als Stellenbeschreibung eintragen stellen. Seit meiner Ausbildung habe ich vier Jahre Berufserfahrung in der Heizungstechnik-Branche gesammelt. Ich kann Erfahrung im Betrieb von Gas- und Ölkesselanlagen, Dampf-, Feuerungs- und Regelungstechnik, Hauszentralen, Nah- und Fernwärmenetzen vorweisen und habe Grundkenntnisse im BHKW-Betrieb. Neben dem Verständnis für technische Zusammenhänge und handwerklicher Fingerfertigkeit sind Flexibilität, Teamfähigkeit und kompetentes, freundliches Auftreten gegenüber Kunden für mich eine Selbstverständlichkeit. Zurzeit bin ich in einem Angestelltenverhältnis bei Firma _______. Die Tätigkeit beginnt jedoch zur Routine zu werden und unterfordert mich. Die von Ihnen angebotene Stelle hat mich sofort angesprochen, weil ich gern ich einem größeren Unternehmen arbeiten möchte, da ich dort eine größere Chance sehe, mich auf _________ zu konzentrieren. Gern möchte ich Sie in einem Vorstellungsgespräch persönlich von meinen Stärken überzeugen. Über eine Einladung von Ihnen freue ich mich daher ganz besonders. Die angebotene Stelle könnte ich zum Datum eintragen antreten. Mit freundlichen Grüßen Vorname Nachname Anlage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZALEZY JAKI POTRZEBUJESZ
ZYCIORYS L E B E N S L A U F Angaben zu Person: Vor- und Zuname: Geburtstag: Geburtsort: Wohnort: Staatsangehörigkeit: Familienstand: Vorname Nachname 00.00.1999 Geburtsstadt 00000 Musterstadt, Hauptstraße 1 deutsch verheiratet, zwei Kinder Berufspraxis: 01/1999 - heute 10/1995 - 12/1998 Tätigkeit bei Beispielfirma in Musterstadt Tätigkeit bei Beispielfirma in Musterstadt Berufsausbildung: 10/1993 - 09/1995 Ausbildung zum Beruf bei Beispielfirma GmbH in Musterstadt Schulausbildung: 09/1985 - 05/1991 Realschule in Musterstadt Abschluss: erweiterter Realschulabschluss Weiterbildung: 03/1998 - 04/1998 09/1996 - 11/1996 Lehrgang XXXXXX an der Weiterbildungsakademie Akademiename Lehrgang XXXXXX an der Weiterbildungsakademie Akademiename Besondere Kenntnisse: Fremdsprachen: IT-Kenntnisse: Englisch (in Wort und Schrift) Französisch (Schulkenntnisse) Spanisch (Grundkenntnisse) MS-Office (Excel, Word, Powerpoint) Sonstiges: 1991 - 1993 Wehrdienst Musterstadt, 00.00.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZALEZY JAKI POTRZEBUJESZ
Vorname Nachname Hauptstraße 1 PLZ Musterstadt Telefon: Telefonnummer E-Mail: Email-Adresse Beispielfirma GmbH Herr/Frau Ansprechpartner Beispielstraße 1 PLZ Beispielstadt Musterstadt, 20. Mai 2007 Bewerbung um einen Ausbildungsplatz zum Anlagenmechaniker Sehr geehrte(r) Herr/Frau Ansprechpartner, vom Berufsberater des Arbeitsamtes erfuhr ich, dass Sie auch im kommenden Jahr zum Anlagenmechaniker ausbilden. Aus diesem Grund sende ich Ihnen meine Bewerbungsunterlagen zu. Ich besuche zurzeit noch die Schulnamen eintragen-Realschule in Musterstadt, die ich im Juli nächsten Jahres mit der Mittleren Reife abschließen werde. Durch meine Berufsgrundbildungsjahre im Bereich Holz und Metall habe ich einen positven Einblick in die handwerkliche Berufspraxis erhalten. Einen ersten Eindruck von den Tätigkeiten des Anlagenmechanikers konnte ich mir bereits in meinem Praktikum bei Beispielfirma GmbH als Bautischler verschaffen. Mir hat die handwerkliche Arbeit in meinem Praktikum sehr viel Spaß gemacht, so dass für mich feststand, dass ich einen Handwerksberuf ergreifen werde. Über das Berufsbild des Anlagenmechanikers habe ich mich zusätzlich in der Schule und mit den Materialien des Berufsinformationszentrums informiert. Gern möchte ich Sie in einem Vorstellungsgespräch persönlich von meinen Stärken überzeugen. Falls gewünscht würde ich Ihnen zum besseren Kennenlernen auch für ein Kurzpraktikum zur Verfügung stehen. Sollte ich Ihr Interesse geweckt haben, freue ich mich sehr über eine Einladung. Mit freundlichen Grüßen Vorname Nachname Anlage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×