Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

ja przez pare minut mialam tylko dwukropki i nawiasy na stronach kafe ;-) martaHB jezeli mnie pytasz czy ja to mariechen to NIE ! wydawalo mi sie ze Dziunia zwrocila sie z tym powitaniem do Umbrelki ale moze tylko tak wyszlo ;-) ja dochodzenia prowadzic nie bede ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja téz nie mam zamiaru bwyjasniac kto co itd, ale szkoda, ze piszac z kims nie wiem kto to jest...a osoba dana wie kim ja jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede wdzieczna
kobitki pliss jak sie mowi po niemiecku"niedroznosc jajnika"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz chyba na mysli niedroznosc jajowodu? To jest jakos Ei Leitung, zobacz u gina w gabinecie, wisza zawsze takie tablice z narzadami. Kto mysli, ze ja jestem mariechen, jest w pomylce :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz chyba na mysli niedroznosc jajowodu? To jest jakos Ei Leitung, zobacz u gina w gabinecie, wisza zawsze takie tablice z narzadami. Kto mysli, ze ja jestem mariechen, jest w pomylce :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede wdzieczna
dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gin w dzien roboczy przedpoludniem na kafe ?! jezyk troche znam no i googlowac lubie ;-) ot i cala tajemnica :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez rodzajnika i owszem mozna kombinowac ale jajowodowi na szczescie dali der ;-) mozna ewl. przewod na kierownika wymienic :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no faktycznie, die Leiter, i der Leiter :-) deucze sprache szwere szprache ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na naszej-klasie chyba wiadrami te dane przenosza :-o co godzine przesuwaja o godzine powiedzieli by od razu , ze im do poniedzialku zejdzie ;-) to ja ide dalej wyzbywac sie dobr materialnych 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jak nadrobiam zaleglosci to widze, ze wiekszosc wrocila i bardzo mnie to cieszy u nas choinki juz niet, tzn. mielismy tylko w pl i rozebralam 3 dni po swietach, a tutaj wogole nie ubieralismy, bo doszlismy do wniosku ze nie ma dla kogo, byly tylko ozdoby okienne lece zaraz po mala do przedszkola, moze dzisiaj obedzie sie bez problemow, ona potrafi mi powiedziec, jak ja odbieram o 14,30, ze mam przyjsc pozniej, bo ona jest jeszcze zajeta, no normalnie wstyd, chociaz z drugiej strony sie nie dziwie, bo ma juz sporo kolezanek a i panie sa bardzo sympatyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed chwila zagladalam na nasz klase i napisali ze czynne bedzie od 17-tej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co wy myslicie
ooooo nie wyszlo chodzi o takie wiaderko zamiast wanienki do kapieli TummyTub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem co masz na mysli z tym wiaderkiem kapielowym :-) Podobno swietna sprawa, bo niemowle/ noworodek, jakby w pozycje maciczna wchodzi, w ciepla wode, i podobno bardziej mu sie to podoba, niz tradycyjna wanienka, w której ja swoje dzieci kapalam ;-) Do pól roku podobno wielkoscia starcza to wiaderko. Tylko strasznie drogie :-( jako ze faktycznie, plastykowe wiadro. Ale przezroczyste :-D i bez ucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez wiemy
ze umbrelka to Jo24, wiec po co te ceregiele ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bulknie tak po prostu ;-) Na porodówce u nas w tym kapali, nawet strasznie to nie wygladalo :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ten materacyk to ma raczej jakies wglebienia anatomiczne, a ja myslalam, ze to cos jakby poduszka do lezenia w wannie z przedluzeniem?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Codziennie przed kapiela kontrola uzebienia, bo inaczej chalupa zalana :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co myslicie o tej klasie, tak na serio? Bo mam ochote, ale nierzbyt wielka chec, tam sie wpisac... jak jest z polityka prywatnosci, tak naprawde? Czy trafiaja sie szperacze, ekshibicjonisci danych innych ludzi, oszolomi? Mial ktos juz jakies doswiadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×