Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

Gość anka-hulanka
limes-inferior moja mama tez przywiozla mi cos takiego z polski ...mowie o tych gabkach....mam nadziej, ze sie sprawdzi..kapac zaczne dopiero za miesiac jak sie baby wykluje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież wiemy...... już byś dała spokój z tym śledztwem :-o to co pisze Umbrelka nijak do mnie nie pasuje pozdrawiam Umbrelkę bo miła z niej osoba a jak chce zostać anonimowa to uszanuj to zechce to nam powie , a jak nie chce to jej prywatna sprawa miłego wieczoru 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodziło mi oczywiście o pomarańczowy wpis : 08-01-2008 14:52 na poprzedniej stronie pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limes -> ja już swoją choinkę rozebrałam ;-) stoi sobie teraz grzecznie na balkonie a ozdoby upchane w pudle :-) ufff mam to już za sobą :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde, a mi wchodzil dobry link na poczatku, chodzi mi o taki lezaczek do kapieli dla niemowlat, i o takie siedzonka do wanny dla starszych dzieciaczkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a swiateczne
w marcu tez 2 tygodnie feri

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Wszystkim 🖐️ Limes , gdzies slyszalam ze na bol glowy pomaga kawa z odrobina cytryny.Wspominalas ze nie pijasz kawy wiec moze pomoze filizanka samej, bez tej kwasnej wkladki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pomoc
dziala Wam nasza-klasa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam limes-duzo wody pij, nie zawsze pomaga, ale tez nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radaktora dziala
Jak masz migrene , to palec w buzie i wyrzuc to co masz na zoladku , tak silny bol o ktorym piszesz oznacza ze masz skopana blone sluzowa zoladka:O Gdy zoladek juz sie oprozni , popijaj co chwile lyk brazowej , cieplej , oslodzonej herbaty , po pol godziny bol minie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha pospij przy dzieciach :-O Jak byly ferie, bylo tonawet mozliwe, ale do nastepnych troche czasu minie. Limes, a po prostu jakis srodek przeciwbólowy? Dziala w koncu szybciej i moze nawet niezawodniej, niz jakies eksperymenty. No i nie bierze sie na codzien, tylko w potrzebie. Ja tam nie maluje diabla na sciane z tabletkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez napisala
za zazyla 6 tabletek mocnego ibupromu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ibuprom jakos chyba bardziej na sprawy kostne, koruzonki jest? Na bóle glowy bierze sie raczej cos innego- no to sie nie dziwie, ze zoladek po tym ibupromie jej zastrajkowal :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ibuprom jakos chyba bardziej na sprawy kostne, koruzonki jest? Na bóle glowy bierze sie raczej cos innego- no to sie nie dziwie, ze zoladek po tym ibupromie jej zastrajkowal :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ibuprofen 400mg
to najsilniejsze tabletki na bol glowy dostepne bez recepty w aptece.Jesli nie pomogaja to prawdopodobnie masz migrene.Wtedy nawet stado ibuprofenu nie pomoze.Warto przejsc sie do lekarza zeby potwierdzil migrene, ja mam teraz zawsze triptan przy sobie.Jak tylko czuje ze nadchodzi to reaguje.Jesli bedziesz czekala z braniem tabletki to nie pomoga, najwazniejsze to od razu zareagowac zeby bol nie mogl wogole sie nasilic.I z tego co piszesz wnioskuje ze twoja migrena spowodowana jest miesieczna dolegliwoscia,tj. zmiana stezenia hormonow.Tez to mam, wiem co to za bol.Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ibuprofen 400mg
Acha! Powodowanie wymitow nie pomoze.Ja przed dwoma miesiacami caly dzien spedzilam w ubikacji choc w zoladku nic sie nie znajdowo! Odruch i tak zostaje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limes mysle, ze najlepiej bedzie nieczytac tych wszystkich dobromniemanych porad, bez nadepnieciu komus na duzy palec u nogi- masz problemy z bólem glowy, migrena, cos w tym sensie, tracisz wzrok w oku czasami---- kobito, czemu ty do lekarza z tym nie pójdziesz?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limes zdrowiej a mi od podpowiedzi co moze wywolac bol tez glowa rozbolala... jutro lece do okulisty, dermatologa, ginekologa i 10 innych lekarzy :P moja kolezanka ma powiedzenie: \"Migrene ma Krolowa Anglii, mnie poprostu leb napierdala\" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry, Limes dobrze, ze ci lepiej :-) Imbirek dodaje bez zadnych przypadlosci czesto gesto do czarnej herbaty- zaostrza smak, i podobno pomaga w trawieniu, no i ma jakies tam dzialanie na figure ;-) Co do ginekologa- mysle, ze moze i tam udac cie sie warto, jesli ta migrena pokrywa sie z miesiaczka. Zbadac hormony i takie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo, witam , zajrzalam tu bo tez mieszkam w Niemczech. mam nadzieje ze moze ktoras z was ma doswiadczenia dotyczace uznania wyksztalcenia zdobytego w Polsce, czy jest to trudne do uzyskania? dzwonilam do odpowiedniego Ministerstwa, kazano mi zlozyc papiery, chcialabym to zrobic jak najlepiej, by uzyskac przynajmniej czesciowe uznanie dyplomow. moze macie jakies doswiadczenia z tym zwiazane, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ambitna marzycielka, nie wiem, bo sama tu sie doksztalcilam w zawodzie, ale moze ktos wie wiecej. Powracajac do postu Limes, jako ze wspomniala o tym, ze jej mama tez na ciezkie migreny cierpiala. Czytalam kiedys artykul o \"dziedzicznosci\" schorzen w rodzinie. Przykladem byla np. otylosc, i dyletantyczne mniemanie czlonków owej rodziny, ze \"lezy to w genach\". No lezy, ale nie geny na otylosc, lecz \"gen\" do gotowania obfitych, tlustych, wysokokalorycznych posilków... przekazywany z pokolenia na pokolenie. Do tego \"gen\" nieruszania sie, aktywnych zabaw dzieci na swiezym powietrzu, itd. Jesli matka skarzy sie na bóle glowy- najczesciej w sytuacjach przerastajacych jej sile psychiczna i fizyczna, spowodowana stresem wgospodarstwie domowym, w wychowywaniu dzieci, w partnerstwie, koniecznosci polaczenia obowiazków pani domu i wlasnego zycia zawodowego, a wiec czesto skarzy sie na jakies dolegliwosci, które w sumie sa wolaniem o pomoc w róznych dziedzinach zycia- istnieje duza szansa, ze i córka takie sposoby zachowania dla siebie i na pózniejsze zycie przejmie. Mlode dziewczeta, majace problemy miesiaczkowe, skarzace sie na bóle brzucha, nieruczawe i nieaktywne te pare dni, najczesciej jako \"przyklad\" mialy w domu matke, króra z wlasnej miesiaczki robila cuda wianki, z pokladaniem sie, cierpietniczym wyrazem twarzy, \"oszczedzaniem\" sie. Oczywiscie, czasami powodem tych dolegliwosci moga byc zmiany chorobowe, ale najczesciej podloze jest psychiczne. Tak wiec, matki córek, pilnujmy sie!!! ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzycielka- ja robilam tu Annerkenunng moich swiadectw, do kazdego jest inny urzad, ale napewno duzo to daje, oplaca sie czekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×