Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

a wyniki wyszly dobre, nie ma zadnych sladow na sercu :D co do plakania ja mam taki dzien w miesiacu, ze chodze i rycze nie wiadomo z jakiego powodu. Najgorsze ze ja sama nie wiem dlaczego ale wszystko jest wtedy smutne i do d...Moj maz skacze wtedy kolo mnie na paluszkach, bo mysli, ze to przez niego a ja jak mu tlumacze, ze nie przez niego to jeszcze bardziej mi sie chce plakac. Wydaje mi sie, ze to hormony, bo to sie zdarza zazwyczaj przed...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) ufff dzisiaj nadszedl ten dzien :) od rana normalnie biegunke mam z nerwow oby mi przeszlo jak pojade na rozmowe heee :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewiczyny!:) Belaiza 🌻 No i minal roczek.Ale ten czas leci.Rok temu o tej porze, siedzialam przed kompem, jeszcze w starym mieszkaniu.Nie bylo jeszcze Kuby.Natalka byla w szkole.Dokladnie pamietam tamten dzien.Jak z niecierpliwoscia czekalam na kazdy post.Czy topik zaskoczy ? To byl okres kiedy oprocz rodziny , nie znalam zadnych Polakow.A teraz, prosze:) Dziekuje Wam ze jestescie ! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika:):) ale nie dziekuje bo moze niewypalic...ooo cholera no ze czlowiek musi sie tak denerwowac ja nie wiem czy ja tylko taka durna jestem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moge sie dodzwonic do rodzicow. Probowalam juz przez 3 taryfy. Pani sie odzywa, mowi cene a potem cisza :( Lila powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wstalam normalnie,ale na widok mojego malzonka krew mi zaczyna mocno pulsowac.Jak on mnie potrafi wkurzyc!!!!!😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy wiecie co to jest visaCard? I czy sie za nia placi?Bede wdzieczna za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy krazy ostatnio nad nimj jakies fatum odnosnie pieniedzy czy tak ciapa z niego.Zaczelo sie od auta,ktore kupil prywatnie ,zaplacil gotowka i okazalo sie ze motor popsuty,naszczescie nie sprzedalismy jeszcze wtedy bmw.To nowe stoi w garazu juz rok i czeka na sprawe w sadzie juz rok! Pozniej gral w zaklady sportowe w jakis klubie ,ktory nie byl zarejestrowany w Niemczech takie cos jak oddsed.wygral 6000euro ,ale tych pieniedzy nie dostal,bo firma uciekla z kraju,ale chcial odzyskac wklad1000euro,to poszedl na porade do prawnika.Jedna rozmowa kosztowala go 300 euro.Poznej zgubil 400 euro ,ktore wzial do zaplacenia rachunko,bo wlozyl do dziurawej kieszeni.Normalnie nic mu sie nie udaje.A jak ja chce kupic glupia posciel to mi duren mowi,ze oszczedac musimy.i ma wielki pretensje,ze mam wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah madlen....ja mam tak samo moj mezus kochany jak ja chce cos kupic mowi mi ze mamy oszczedzac ...a ja mowie ze to co chce kupic sie sprzyda i jest nam potrzebne !!!to on na to ze po co ja takie pierdoly kupoje ..a sam tak...o autach nie wspomne co kupi jakies zaraz sie psuje i trzeba w nie wkladac wiecej niz te auto warte ....mial audi sprzedal bo sie psulo wzielismy kretyt na inne auto to zaraz siadly tarcze chamulcowe ja juz z nim niekiedy sily nie mam !!!!teraz znowu kombinuje zeby to auto sprzedac a inne kupic ...psiakrew a on mi mowi ze ja pierdoly kupuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak tak mu te pieniazki uciekaja to sie nie dziwie, ze musicie oszczedzac. A ja lece na zakupy ale tez nie poszaleje, bo musimy oszczedzac :( na szczescie posciel udalo mi sie tanio kupic, bo moj malzonek mial sama stara a moja nie pasowala do wymiarow kolder. Brak mi jescze 2 przescieradel ale musze trafic takie jak mi sie podobaja i w normalnej cenie. Madlen trzymyj sie, przytulam cieplutko. My na szczescie mamy jakies ubezpieczenie prawne i w razie afery nie musimy placic za prawnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i ja sama wiem, ze musimy oszczedzac, bo nasz dom wymaga generalnego remontu :( a to kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde to rzeczywiscie ma pecha.Ale z facetami to tak jest.My mamy w domu komputer i laptop.Juz nie wspomne o innych zabawkach ktore kosztowaly kupe kasy a teraz leza odlogiem.W kazdym razie , ostatnio moj maz kupil jeszcze jeden komputer , za pona 1000 euro i wiecie co powiedzial....? Ze kupil go z mysla o mnie:) A jak kiedys kupywal PS2 , to z mysla o Mateuszu.Pomijam fakt ze Mateusz nie mogl do gier dopchac sie ani na moment przez tydzien.:) Czekam teraz kiedy kupi wiertarke udarowa , z mysla o mnie oczywiscie.:)A jak ostatnio wspomnialam tez o poscieli, ze przydalaby sie nowa, to on:Monia...nie ma kasy, poczekaj jeszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo te chlopy tacy sa ..achhhh..jak ja cos kupie to mowi mi ze to nam nie potrzebne a jestesmy tu rok i praktycznie nic wielkiego nie mamy ...ja sie niekiedy wstrzymuje zeby cos kupic ..ale jak on chce cos dla siebie jakies srubki,wiertarki a chyba ma ich juz 4 to mowi ze nam sie to sprzyda!!!!normalnie juz niekiedy nic nie mowie ...nie wspomne o sprzecie na ryby lubi lowic ale chyba juz wykupil caly sklep wetkarski i wiecznie mu malo...ja bym nie miala nic przeciwko ale on wiecznie do mnie ma pretensje ze ja tylko wydaje kase na pierdoly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to widze ze nie tylko moj taki niezyciowy.wiecie co ja kiedy kupilam 2 ladne firanki do duzego pokju(to bylo w tamtym roku). A w tym chcialam kupic do sypialni ta co mamy nie jest jeszcze najgorsza,ale do wymiany juz by sie nadawala.a moj maz na to:Przeciez dopiero w tamtym roku kupilas do duzego pokoju! Co ma piernik do wiatraka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madlen hahah...u mnie jest tak samo ...mowie mu ze widzialam fajna posciel i nie droga a on do mnie...ale po co nam posciel przeciez mamy juz dwie..myslalam ze mnie krew zaleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madlen..ale ja niestety magda mam na imie:( ale zawsze mi sie podobalo lila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika:) znakomity pomysl:) ja bym byla pierwszym gosciem..jestem za !!!!!!!!ja chcialam otworzyc sklep z ciuchami z Polski ale na to terzeba miec kase a ja niestety nigdy jej nie mam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez popieram twoj pomyslmy kiedys chcialysmy otworzyc tu z siosra polski sklep.ale ja zaszlam w ciaze,a ona sama sie nie odwazyla.Ale chyba musisz jeszcze poczekac bo to duzo pracy,szczegolnie na poczatku,a kuba jeszcze maly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ty chcesz od imienia magda?:P mi sie ono zawsze podobalo.a niemcy wolaja na mnie Magdalena,smiesznie to brzmi,ale ja sie juz przyzwyczailam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj myslalm ze jestes lila:P:P magda mi sie mniej podoba a magdalena malo kto do mnie mowi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika jak masz kase otwieraj:) jak nie zaryzykujesz nie bedziesz wiedziala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×