Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

Gość biedroneczki sa w kropeczki
nie doczekam sie najwidoczniej od Ciebie odpowiedzi ..wiec tak na przyszlosc szanowna Justys troche wiecej konsekwencji w gorliwym usuwaniu obrazliwych wpisow..czy tez pomaranczowych czy tez tych "lepszych" zaczernionych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedroneczki sa w kropeczki
nie do mnie sie tak zwrocono..ale w wolnej chwili zajrzyj sobie na wpis z 10.15 bodajze o ile mnie moja stara pamiec nie myli..i jak mowie wiecej konsekwencji mniej podwojnej zaklamanej moralnosci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ty wiesz o mojej moralnosci? Nie Ty mnie etyki uczyles/las. I nie Ty bedziesz mnie jej uczyc. A po drugie skoro sie kogos obraza to trzeba sie liczyc z tym, ze to samo dostanie sie w zamian. To dziala w 2 strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedroneczki sa w kropeczki
moralnosc ma sie w swoim sercu..jej sie nauczyc nie mozna...a ostatnie zdanie z Twojej wypowiedzi powyzej zalecam przekazac niejakiej lili..chociaz obserwujac od rana jej gleboka lotnosc i fantazje trudno bedzie mi niestety uwierzyc w to iz cokolwiek z niego pojmie..no ale coz..wznosze rece do Pana Boga ze to nie moj problem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby tak bylo z moralnoscia jak piszesz to daleko bysmy nie zaszli. A dzieci w piaskownicy by sie pozabijalay. Ale na szczescie w pore pojawia sie mamusia i mowi dziecku, ze sypanie piaskiem w oczy innym dzieciom nie jest forma zabawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedroneczki sa w kropeczki
bez urazy ale zupelnie nie pojmujesz o czym pisze..zegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Widze, ze dyskusja wrze. ale nie wiem o co chodzi bo nie ma wpisow polowy:) Marck, mozliwosci jest wiele:) Po wyroku w Strasburgu szczegolnie...Chodze na KPC, Karne i Prawo ogolne....duzo pisania tutaj, nie bede prawniczymi wywodami tutaj macic:) w necie wszystko znajdziesz co do Strasburga, i to ze mozemy tu aplikcje robic, a wyklady sa na pewno na uczelni gdzie mieszkasz, wstep wolny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbarag.....no jasne jak sie ma dzieci to nie warto chodzic do pracy a szczegolnie takie malenstwa:) mam nadzieje ze i ja kiedys bede miala w co watpie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem kto wkleja tabelke, bo osoba ta robi to zawsze na pomaranczowo.Juz wspominalam ze po mojemu to jest ona za dluga.Sa na niej dziewczyny ktore od wiekow tu nie zagladaly, ktorych nick nic mi nie mowi.Sa i takie ktore na stale przeniosly sie na topik Usmieszki.Ignorancja, daj swoje dane.Wkleje je i w ogole troche ja przerobie.A jak nie bedzie Wam odpowiadala to wklejajcie jak chcecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ignorancja to przez przeoczenie, w tabelce sa osby, ktore kilka razy rok temu napisaly, o przepraszam rok temu nie mozna bylo tu pisac :P Lili ja Twojej miejscowosci nie znam, a urodziny swietujemy w tym samym dniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary znajomy
lily25, PRZECIEZ JA CIE ZNAM TY MASZ 16 LAT I DUZO PRYSZCZY I DLATEGO NIE WYCHODZISZ Z DOMU BO BY CIE NAWET ZADEN TUREK NIE CHCIAL ANI ALBANY I PO CO TY UDAJESZ STARSZA ZMIENIAJAC TE FORA DZIECIAKU ? I TAK CIE TU ROZSZYFRUJA TAK JAK NA WCZESNIEJSZYCH FORACH. A CO DO ZEITARBEIT ZA 1100 EURO TOTYLKO UDOWODNILAS ZE ANI NIE MIESZKASZ W NIEMCZECH, ANI NAWET NIE MASZ O NIEMCZECH POJECIA. PO CO TU WPUSZCZAJA TAKIE PSYCHOPATKI ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK MIEJSCOWOSC LATA W DE WIEK Malutka de Bad Urach 5lat 24lata Asia80 Stuttgart 3lata 26lat Mo.nika Bremen 1,5roku 30lat Justynaamelia Bawaria 11msc 26lat Justys78 Nordhorn 2,5roku 28lat Belaiza Bawaria 1rok 36lat Cludi alb Münsingen 3lata 24lata Limes-inferior bei Göttingen 4,5roku 34lata Madlen21 Happenheim 3lata 21lat Bremenka Bremen 8msc 24lata Kassay Bremen 20lat 36lat Tofi Bremen Kassel/Bremen 1rok 27lat Gingera Weil am Rhein w drodze 35lat E-v-a Teising 17,5 lat 41lat Mary de Wiesbaden 21lat Barbarag Raciborz 30lat Sarra Hannover 5lat Jeams Nordhorn 17lat 30lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK MIEJSCOWOSC LATA W DE WIEK Malutka de Bad Urach 5lat 24lata Asia80 Stuttgart 3lata 26lat Mo.nika Bremen 1,5roku 30lat Justynaamelia Bawaria 11msc 26lat Justys78 Nordhorn 2,5roku 28lat Belaiza Bawaria 1rok 36lat Cludi alb Münsingen 3lata 24lata Limes-inferior bei Göttingen 4,5roku 34lata Madlen21 Happenheim 3lata 21lat Bremenka Bremen 8msc 24lata Kassay Bremen 20lat 36lat Tofi Bremen Kassel/Bremen 1rok 27lat Gingera Weil am Rhein w drodze 35lat E-v-a Teising 17,5 lat 41lat Mary de Wiesbaden 21lat Barbarag Raciborz 30lat Sarra Hannover 5lat Jeams Nordhorn 17lat 30lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia80 -----------Stuttgart -------3lata -----26lat Barbarag------- Raciborz----------------------30 lat Belaiza------ ----Pfarrkirchen-----1,5 roku -36lat Cludi alb --------Münsingen --------3lata ----24lata E-v-a ------------Teising -----------17,5 lat --41lat Gingera ---------Weil am Rhein ---------------35lat Janta--------------------------------1 miesiac--38 lat Jeams----------- Nordhorn --------17lat -----30lat Justynaamelia --Bawaria ----------rok ------ 26lat Justys78 --------Nordhorn --------2,5roku -28lat Kassay ----------Bremen -----------20lat -----36lat Limes-inferior- bei Göttingen ----4,5roku -34lata Lila25------------traunreut---------rok--------25 Madlen21------- Happenheim -------3lata ----21lat Malutka de -----Bad Urach --------5lat------ 24lata Mary de ---------Wiesbaden -------------------21lat Mo.nika--------- Bremen -----------1,5roku --30lat Sarra ------------Hannover --------5lat----------- Tofi Bremen ----Kassel/Bremen --1rok ------27lat troche krzywo mi wyszlo ale mam kiepska mysz dodalam jeszcze Lle i Jante, bo ona sie odezwie niedlugo i nie pisze, bo nie moze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zeby nie bylo ze jestem zlosliwa. Nie , nie jestem.Ale tak sobie mysle, ze nie powinnysmy jeszcze wpisywac Lili.Nie zebym miala cos przeciwko niej, ale tak wlasnie zrobila sie kilometrowa tabelka z nickami osob, ktore byly doslownie kilka razy.Poczekajmy, zobaczmy czy Lila si tutaj zadomowi i wtedy ewentualnie wpiszmy.Mysle ze tak powinnysmy robic z kazda nowa osoba, od tej pory przynajmniej.Co Wy na to? Co Ty na to Belaiza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje tez sie wahalam Ja nie mam danych ignorancji mozesz dodac? jak wiesz a moze ignocancja sama dopisze sie ladnie i grzecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaiza , nie mam danych Ignorancji.Ale moze nas czyta i sama dopisze? :) A jak nie, to potem cofne sie w stronach, bo nie wiem czy dobrze zrozumialam ale chyba pisala ze gdzies w poprzedniej tabelce byly jej dane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia80 -----------Stuttgart -------3lata -----26lat Barbarag------- Raciborz----------------------30 lat Belaiza------ ----Pfarrkirchen-----1,5 roku -36lat Cludi alb --------Münsingen --------3lata ----24lata E-v-a ------------Teising -----------17,5 lat --41lat Gingera ---------Weil am Rhein ---------------35lat Ignorancja------------------------------------------- Janta--------------------------------1 miesiac--38 lat Jeams----------- Nordhorn --------17lat -----30lat Justynaamelia --Bawaria ----------rok ------ 26lat Justys78 --------Nordhorn --------2,5roku -28lat Kassay ----------Bremen -----------20lat -----36lat Limes-inferior- bei Göttingen ----4,5roku -34lata Madlen21------- Happenheim -------3lata ----21lat Malutka de -----Bad Urach --------5lat------ 24lata Mary de ---------Wiesbaden -------------------21lat Mo.nika--------- Bremen -----------1,5roku --30lat Sarra ------------Hannover --------5lat----------- Tofi Bremen ----Kassel/Bremen --1rok ------27lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mo.nika
Wg twojej myśli w tabelce nie powinno byc justynaamelia - ona nie pisała już wieki, a mimo to jest w tabelce? dlaczego? podobnie janta i asia. dlaczego? Trzymaj się tego co piszesz. Bądź wiarygodna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) i znowu przylazl ten wstretny pomaranczowy :( belaiza ale ja znam:) mieszkasz niedaleko Haagu?? a powiedz jakie sa kolo ciebie miejscowosci:)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×