Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

wiecie co, przykre jest to ze dorosle kobiety obrzucaja sie takimi epitetami. Topik ten zostal zalozony po to, zeby sobie porozmawiac, wymienic sie doswiadczeniami, radami, a nie zeby sie nawzajem wyzywac. Wszystkie narody trzymaja sie razem, Polak Polakowi jedynie jest wrogiem. Zastanowcie sie, czy forum jest odpowiednim miejscem, do wyladowywania swoich emocji. Jest Wam lepiej, jesli kogos powyzywacie?! Moim zdaniem, te ktore zamienily ten topik, w stek bzdur, obelg, itd.itp. powinny sie WSTYDZIC! Monika nie zalozyla go w celu, w ktorym Wyscie go pogrzebaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twoja argumentacja
do powyzej - ja w 100% przyznaje Ci racje ! Mozna kogos nie lubic ale to jak sie taka nie lubiana osobe traktuje to juz kwestia kultury i wychowania. Widac wiekszosc panienek tutaj wychowywala sie w oborach a kultura kojarzy im sie jedynie z kultura plesni ktora rozwijala sie na scianie tej obory ! Przykre to, bardzo przykre, ze wlasnie w takie sposob sie do siebie odnosza ! Wcale sie nie dziwie, ze niektore z czarnych odpowiadaja ostro no bo jak na cos takiego odpowiedziec ..... tez juz to gdzies czytalam : polak polakowi wilkiem ... no i co z tego czy brzydka czy ladna akurat to jest kwestia gustu, ktory oczywiscie trzeba miec ! Co z tego ze po zawodowce czy po studiach - czlowiek to czlowiek a wy swoimi chamskimi odzywkami wcale nie prezentujecie sie w lepszym swietle niz chlopki ze slamsow !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annka25
Witajcie Babeczki. Mam pytanko za 3 miesiące planuje się przeprowadzić wraz z 1,5 rocznym synkiem do mojego męża do Goppingen. Czy jest jakaś Babeczka z tych okolic.Potrzeboje namiary na żłobki,przedszkola i mieszkanie do wynajęcia. Mąż narazie mieszka w hotelu pracowniczym,podpisał kontrakt na 3 lata a wiecie że razem powinna trzymać sie rodzinka. Prosze was o jakieś informację i z góry dziekuję. To mój mail annkat2@interia.pl. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie to jest
mniej wiecej-Goppingen Jaki region Niemiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annka25
Goppingen koło Studgardu.Babeczki jak coś wiecie to piszcie plis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aglucola
Witam serdecznie. Czy ktos z Was korzystal z Mutter-Kind Kur? Ja ccialam sie teraz o to postarac, mam 2 male coreczki. Co przysluguje mi i dzieciom na takim wyjezdzie? Wiecie moze????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam.........
jak bedzie po niemicku kwas foliowy, musze kupic a nie wiem jak sie to tu nazywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwas foliowy
to Folsäure, do kupienia tez w dm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam.........
dzieki serdeczne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam i pozdrawiam
szukam babek z köln :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek456
Witam Kobietki Mam male pytanko. Jak tam z praca w niemczech. ja wyjezdzam wlasnie niedlugo do Bremen ale slabo to widze ponieqaz nie znam praktycznie jezyka :(:( nie wiem w sumie jak to tam jest. moze mi ktos pomóc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cocolino-hb
Tutaj z praca jest teraz jak wszedzie-nie ma pracy!!!! A jak nie znasz jezyka to juz wogole zapomnij ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek456
a do pola albo do sprzatania?? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do sprzatania to chyba predzej babeczki biora, a do pola to ja nie wiem-moze jakichs rolnikow popytaj. Zycze Ci powodzenia na obczyznie, bo latwo nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek456
hehehe moge i sprzatac heheh robie wszystko ;):) No ja mysle, ze mi cos sie uda bo jestem mega załamany:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila milka
Tomku, jezeli myslisz o pracy w rolnictwie to powinienes udac sie na tereny bardziej rolnicze wiem, ze NRW jest takim. NIedlugo a wlasciwie za kilka tygodni zaczyna sie sezon na szparagi wiec rece do pracy sa potrzebne poszukaj w necie pod np Spargelhof i wyslij zapytania nawet po angielsku czy nie potrzebuja ludzi. Kiedys mieszkalam w NRW i pamietam, ze sezonowo pojawialo sie tam bardzo dzo polakow w sezonie szparagowym, ogorkowym czy truskawkowym Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pele
ja mysle ze niemcow mozna podzielic na dwie czesci,tzn. wschodni i zachodni ci z zachodu sa mili i przyjazni a ci z wschodu dupki, mysla ze sa lepsi od polakow itd., a tak na prawde maja gowno, pare trabantow itd.doradzam normalnym ludzia z polski przyjazd do frankfurtu am main-mi sie tu udalo jestem juz pare lat i jestem zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysle
ze powinnismy tu wrocic i na nowo sprobowac ,moze nie wszyskie ale prawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aina Wind-salbe prosze o pomoc
Witam Czy ktos pomógłby mi z osób piszacych na forum i przesłał oczywiscie koszty zakupu i przesyłki pokryję chodzi mi okrople sab simplex z Pfizera i masć wind salbe?? Prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aina Wind-salbe prosze o pomoc
Chodzi o przesyłkę z Niemiec do Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aina Wind-salbe prosze o pomoc
dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnozeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
podnoszeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hermes
Witam, powiedzcie mi kochani jak moge odebrac przesylke dostarczona przez HERMES? byli juz u mnie w domu 3 razy. niestety w godzinach kiedy mnie nie bylo. jaka jest dalsza procedura? czy ktos wie??? dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hermes-odp

×