Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

Co do testów owulacyjnych to na 100% są w drogerii Rossmann: "Facelle" 5 sztuk za ok 12 euro... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agsa
czesc wszystkim mam pytanko mieszkam od pazdziernika w niemczech od stycznia jestem zameldowana moj facet jest obywatelem niemiec i teraz okazalo sie ze jestem w ciazy wszystko byloby oki gdyby nie to ze w urzedzie nie chca mi dac ubezpieczenia a ja musze sie przebadac czy ktos moze mi poradzic jakie prawa ma kobieta w ciazy w niemczech bo tu kazdy gada co innego wysylaja mnie od urzedu do urzedu i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do agsy
bo urzedy nie daja ubezpieczenia- ubezpieczyc musisz sie sama. W twoim przypadku jedynie prywatne wchodzi w gre, a wiec lepiej namów tego twojego Niemca na slub i bedziesz miala rodzinne- o ile on panstwowo ubezpieczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do agsy
ubezpieczalnie prywatne maja opory do przyjmowania klientek w ciazy- bo na nich w sumie traca. A o jakich prawach ciezarnych w Niemczech myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Infinity-Schmuck-Shop.de
zapraszamy do naszego sklepu online : www.Infinity-Schmuck-Shop.de cudowna bizuteria ze srebra i zlota ! Zobacz a przekonasz sie sama ! Konkurencyjne ceny ! Duzo obnizek ! Wiele niepowtarzalnych wzorow !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isi reisen
KOLONIE LETNIE dla dzieci w Polsce !!!! Mamy super oferte kolonijna dla dzieci nad Polskim Morzem w Krynicy Morskiej. Informacje na stronie: www.izyda.elblag.pl/kolonialetniabremen.pdf Lub u nas w biurze LICZBA ISI REISEN Bremen tel.0421 89758267,0421 6447663,01729030310 isi.reisen@t-online.de B.T.IZYDA Elblag tel.+48 552338383 Autobus wyjezdza z Bremen i Hamburga. LICZBA MIEJSC OGRANICZONA !!! SKONTAKTUJ SIE Z NAMI :) W marcu bedzie dzialala nasza strona internetowa : www.isireisen.de W naszej ofercie rowniez: Bilety na autobusy do Polski ( 5 % rabatu dla nowych klientow), Bilety na samoloty, Last Minute; Urlopy, Rejsy statkami, wycieczki autobusowe, Hotele, Pensjonaty, Domki i inne oferty turystyczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaawansowana
No niestety tylko slub pomoze,albo ubespieczenie w polsce .(dodatkowe ubespieczenie dla chorych )za wizyte bendziesz musiala zaplacic a w polsce oddadza ci pieniadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byle kto 12
chciałabym się dowiedzieć jaki jest miesięczny koszt kursu językowego w niemczech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kara za zamowione auto
Witam, Zamowilem auto. Okazalo sie jednak,ze bank nie udzieli mi tak wysokiej porzyczki. Teraz salon gdzie samochod zostal zamowiony grozi mi grzywna w wys. 15% kwoty auta. Czy moge sie jakos od tej kary odwolac??? Chcialem pojsc na reke, anulowac calkowicie zamowienie i zamowic inny nizszy a tym samym tanszy model.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaawansowana
DO :Kara za zamwione auto. Jesli auto zamwiles w niemczech i zamwienie odwolales w ciagu 14dni nic nie musisz placic a oni moga sie wypchac chyba ze w zamwieniu byly inne warunki umowy.Jesli nie nieplacisz za nic. Pomoc znajdziesz w urzedzie do spraw konsumenta w twoim regionie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 14 dni czasu RACJA
na odstapienie/zerwanie umowy bez podawania konkretnych przyczyn - to jest zgodne z przepisami niemieckimi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arytes
Zgadzam sie! W niemczech na wszystkie umowy jest 14 dni mozliwosci wypowiedzenia, czy jakos tak (Rckrufsrecht). Mam teraz inne pytanie, czy sa moze jakies panie ktore chcialaby sie zapoznac z moja zona, ona niedawno przyjechala z polski i niestety spedza czas wolny w domu, mamy razem dziecko, 9-cio miesieczno coreczke. Jesli jest jakas pani w podobnej sytuacji lub po prostu szuka nowych (zapewniam ze milych :)) znajomoscii kod tez nie jest z konca swiata,l tzn. 58135, Hagen, NRW. Prosze pisac na mail: powerpl@aol.com. Dziekuje i ciesze sie na nowe znajomosci mojej zony. Pozdrowienia Arek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arytes
Do aina Wind-salbe prosze o pomoc Jesli chcesz moge ci to kupic, kupowalismy tez dla naszej malej. Moge tylko cie zapewnic i potwierdzic to co nam pediatra w niemczech powiedzial ze to nie skutkuje. Byly badania i takie malutkie baby musza sie przy kolce wyplakac i rodzice musze na raczkach ponosic a lekarstwa nie skutkuja... Pozdrawiam Arek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Arytes
ales ty glupi chlopie az przykro patrzec !!!! Jak ci kiedys noge upierdoli to tez nie bierz srodkow przeciwbolowych i sie wyplacz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam potrzebuje pomocy wyjezdzam z mezem do bremen i szukam pediatry dla mojego synka.. moj niemiecki jest taki jakby go w ogole nie bylo dlatego chciala bym zeby to byl lekarz mowiacy chociaz troche po polsku... a potem to juz ece nogi w ruch i moze sie jakos dogadamy.... jest to dla mnie o tyle wazne ze moj synek ma dwa miesiace i chcialam zaczac tam szczepienia.. bynajmniej tak polecil mi moj pediatra podobno w niemczech jest wiecej szczepionek refundowanych np pneumpokoki,,, pozdrawiam wszystkie panie i bardzo prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylkon ze niemieckim ja sie nie dogadam.. umiem tyle co kali jesc kali pic.. a nie wiem czy we wszystkim dogadam sie po angielsku..w koncu nie znam nazw chorob nie wiem czy wszystko bede umiala dobrze wytlumaczyc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z polskimi lekarzami
na emigracji jest czesto ten problem, ze z racji jezyka robia sobie lobby, przy czesto miernym doswiadczeniu i przestarzalym sprzecie, nie musza sie staracbo pacjenci i tak sami wala drzwiami i oknami. Niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monamika
Czesc!Jestem Monika mam 29 lat i 2 dzieci mieszkam w bremen od 7 lat jak chcesz moge z toba isc do niemieckiego pediatry i ci pomoge!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saresme
hejka,,krzysiek...36 lat..jesli jakas dziewczyna zostaje na swieta to zapraszam do siebie)),,,nr gg::11169579

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saresme
a jesli ktos potrzebuje pomocy z bremen to pisac smialo,,postaram sie w mioare mozliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anjalaura
hej ktos z bremen???? jestem ania ktos ma ochot epogadac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepuku1
jestem z bremen..;gg:11169579..,,zapraszam na pogawedke))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepuku1
sporo niemcow jezdzi do polski robic sobie zeby u stomatologow ,przechodzi operacje lub kuracje pourazowe,,,co pochodzenie etniczne lub narodowe ma wspolnego z zakresem wykonywania uslog lub ich jakoscia???nie pisz bzdur bo inni to czytaja..czasem lepiej isc do polskiego lekarzy i zrozumiec dniagnoze jak do niemieckiego,,ja bardziej korzystam z polakow jesli mam problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×