Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  
beata333

przedluzanie,zageszczanie wlosow,co myslicie o tym??

Polecane posty

Go艣膰 go艣膰
Na pewno nie polecam Abstrakcji w Warszawie. Spotka艂am si臋 z fatalna obs艂ug膮. Nikt ze mna nie rozmawia艂, co bedziemy robic ani jak, za jaka cen臋. W艂osy bez mojej zgody zosta艂y przygotowane - z艂ej jako艣ci, zupe艂nie innej faktury (mi臋dzy innymi moje w艂osy s膮 proste, a te lekko falowane), nie domalowane oraz o 10 cm za kr贸tkie. Sk贸ra g艂owy (nie przez w艂osy lecz przez to jak Pani zak艂adaj膮c je mocno mnie ci膮gn臋艂a by oddzieli膰 to co poskleja艂a) bola艂a mnie przez 3 tygodnie i nadal lekko pobolewa. Strasznie w艂osy si臋 pl膮cz膮, a ko艅c贸wki s膮 tak nier贸wne, 偶e nawet dziecko podci臋艂o by je lepiej. Sama metoda te偶 nie jest super- w艂osy strasznie si臋 wyczesuja, a co za tym idzie trzeba za ka偶dym razem dokupowa膰 w艂osy za du偶e pieniadze (o czym wcze艣niej nie wiedzia艂am). Dramat.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 malgonia91
Ja tez polecam Miraflores pod Warszaw膮, specjali艣ci - trycholog, fryzjer, tak偶e lekarz wsp贸艂pracuje z salonem. Ja zdecydowa艂am si臋 przed艂u偶y膰 w艂osy. Bo s艂abo mi rosn膮, bardzo woln膮, dlatego po co si臋 stresowa膰, zdecydowa艂am, 偶e co艣 musz臋 zrobi膰 z problemem. Zrobi艂am laserowym system nano, zabieg kr贸tki, doczepianych jest kilka pasemek, tyle ile powinno by膰, radz臋 nie przegina膰 z ilo艣ci膮 oczywi艣cie. Co wa偶ne, to trwa艂a metoda, ponad 8 miesi臋cy i bezpieczna dla w艂osa.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kosmetolog29
Witam, zag臋szczanie w艂os贸w jest bardzo skuteczn膮 metod膮 je偶eli idziemy w stron臋 Mikropigmentacji sk贸ry g艂owy, najlepiej dzia艂a kiedy w艂osy s膮 ciemne, w miejsce ubytku zostaje odpowiednio kolorystycznie dobrany pigment, czas zag臋czenia rozk艂ada si臋 na raty, czyli korekty kt贸rych jest 0d 3 do maks 5 zabieg贸w w zalezno艣ci od obszaru zag臋szczania, zazwyczaj korekty s膮 wliczone w cen臋 zabiegu M贸g艂bym poleci膰 specjalist贸w z Wroc艂awia kt贸rzy zajm膮 si臋 ka偶dym w bardzo profesjonalny spos贸b, pomagaj膮 w przypadkach zar贸wno u kobiet jak i u m臋偶czyzn. Pozdrawiam ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
ja jestem na tak. Obecnie metody nie obci膮偶aj膮 w艂os贸w, a laser jest bardzo skuteczny. Ja kilka miesi臋cy temu przed艂u偶a艂am w艂osy metod膮 system Nano Hairdreams, super sprawa! Czuj臋 si臋 we w艂osach o wiele lepiej, bo mia艂am kr贸tkie i wolno ros艂y... Polecam miraflores, pani Elwira Maj, gdyby艣cie szukali pod Warszaw膮 - super salon, trycholog na miejscu, konsultacja z lekarzem jak si臋 chce;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Ja r贸wnie bardzo polecam! Moja siostra przed艂u偶a艂a sobie na 艣lub w艂osy u pani Elwiry w艂a艣nie metod膮 laserow膮, wysz艂o delikatnie i naturalnie ale super! Kiedy艣 bym powiedzia艂a 偶e przed艂u偶anie to wiocha i wygl膮da sztucznie, ale zale偶y od metody ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Kalina

Koniecznie zajrzyjcie na stron臋 Great Lengths i przeczytajcie o ich metodach- maj膮 zar贸wno zwyk艂e w艂osy, jak i ta艣my Gl Tapes - r贸偶nica jest, a wy dobieracie metod臋 pod siebie 馃槈聽Warto, bo jako艣膰 jest ekstra

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Dnia 29.11.2018 o 17:11, Go艣膰 go艣膰 napisa艂:

Ja r贸wnie bardzo polecam! Moja siostra przed艂u偶a艂a sobie na 艣lub w艂osy u pani Elwiry w艂a艣nie metod膮 laserow膮, wysz艂o delikatnie i naturalnie ale super! Kiedy艣 bym powiedzia艂a 偶e przed艂u偶anie to wiocha i wygl膮da sztucznie, ale zale偶y od metody 馃槈

mo偶esz napisa膰 jakie s膮 tam ceny takiego zabiegu?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Marina

Polecam Fale Loki Koki maj膮 du偶o kosmetyk贸w do ka偶dego rodzaju w艂os贸w. Mo偶esz hurtownie znale藕膰 stacjonarnie przy ul. Panoramicznej 2 w Kielcach b膮d藕 online na stronie internetowej tromax 馃檪

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Janina

Zag臋szczenie zag臋szczaniem, ale ciekawym sposobem na odrost w艂os贸w i ich zag臋szczenie, kt贸ry ostatnio poleci艂 mi fryzjer to wcieranie w sk贸r臋 g艂owy kropli 偶o艂膮dkowych. Ale tylko i wy艂膮cznie tych, kt贸re w sowi sk艂adzie nie posiadaj膮 alkoholu.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Oliwka85

O kurcz臋 nie s艂ysza艂am o tej metodzie, ja jednak wol臋 zag臋szczanie w艂os贸w po prostu poprze dodanie ich do moich. Wiadomo, 偶e jest to dro偶szy zabieg, ale efekt jest natychmiastowy i d艂ugotrwa艂y. Szczeg贸lnie, gdy wybiera si臋 porz膮dne salony, kt贸re maj膮 i wysokiej jako艣ci w艂osy i odpowiednie metody zag臋szczania. Ja sw贸j salon znalaz艂am i trzymam si臋 ich od dawna - Great Lengths w Poznaniu na 艁azarzu.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Kasia M

Dziewczyny polecam wam salon Lovelier w Krakowie. Przed艂u偶am w艂osy od kilku lat ale nigdy nie trafi艂am na salon w kt贸rym jest profesjonalnie, mi艂o i niedrogo. Mega jestem zadowolona i ju偶 sobie nie wyobra偶am robi膰 gdzie艣 indziej. Moje kole偶anki kt贸re mia艂y spaprane w艂osy po kim艣 innym te偶 posz艂y w moje 艣lady i s膮 zadowolone聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 viwiktoria

moja siostra zag臋szcza艂a w艂osy w miraflores. Salon naprawd臋 godny polecenia. B臋dziecie zadowoleni;) Pani Elwira dobrze doradza聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Inga

Ja robi艂am w艂osy w Hollywood Hair na Wilczej i nie wyobra偶am sobie teraz 偶ycia bez doczepek. Przecie偶 to nawet kszta艂t twarzy si臋 zmienia. W moim odczuciu wygl膮dam 100x korzystanie ni偶 przedtem i je艣li to ma poprawi膰 Ci samopoczucie i sprawi膰, 偶e b臋dziesz pewniejsza siebie to si臋 nie zastanawiaj, tylko szukaj dobrego salonu. Ja by艂am w kilku zanim zdecydowa艂am si臋 na Hollywood Hair, bo zawsze mi co艣 nie pasowa艂o聽 tylko one dok艂adnie wyt艂umaczy艂y mi o co z tym wszystkim chodzi. W艂oski s膮 piekne i nie wida膰 偶adnej r贸偶nicy, mi臋dzy moimi, a tymi kupnymi 馃槣聽w ko艅cu to te偶 naturalny w艂os.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Ja zag臋szczam w艂osy od kilku lat w jednym i tym samym miejscu - Miraflores 馃檪聽jak dla mnie s膮 najlepsi, pomimo sporej ilo艣ci doczepek moje naturalne w艂osy na tym nie ucierpia艂y ...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Marta 12

Ja robi艂am kolor i przedluzalam u Pani Wioli聽z salonu na ptasiej (Wioletta Narkowicz Atelier) w艂osy super zak艂ada艂am 2 miesi膮ce temu na ta艣my聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Monka

Ja ze swojej strony powiem, 偶e Great Lengths. Maj膮 du偶o salon贸w autoryzowanych (w du偶ych miastach, ale nie tylko) i mo偶na liczy膰 zawsze na ich pomoc po samym zabiegu, a dla mnie to by艂o kluczowe, cho膰by ze wzgl臋du na to, 偶e maj膮c przed艂u偶ane albo zag臋szczane w艂osy piel臋gnacja wygl膮da zupe艂nie inaczej - trzeba uwa偶a膰 na kilka rzeczy, bo niestety mo偶na zniszczy膰 w艂osy albo zepsu膰 efekt przed艂u偶ania. Tam Panie by艂y tak mi艂e, 偶e wyja艣ni艂y mi krok po kroku i jeszcze dosta艂am gwarancj臋 馃檪

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 MagdalenaW

Uwazam, ze nie jest to dobry pomysl. Niszczy wlosy, os艂abia je i na dluzsza mete nie wplywa dobrze na ich kondycje. Juz lepiej uzbroic sie w cierplwosc- zadbac o diete, lykac suplementy, uzywac dobrych maseczek typu bombar czy help z inoaru. I czekac na efekty :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Nika

Dziewczyny chcialabym sobie przed艂u偶y膰 w艂osy. Znalaz艂am taka stronk臋 http://zageszczaniewlosow.pl/zageszczanie-petelkowe/

Powiedzcie czy te pentelkowe zageszczanie w艂os贸w jest czegos warte czy lepsze sa ringi?

pozdrawiam

N

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Barbaara
Dnia 9.06.2019 o 21:27, Go艣膰 MagdalenaW napisa艂:

Uwazam, ze nie jest to dobry pomysl. Niszczy wlosy, os艂abia je i na dluzsza mete nie wplywa dobrze na ich kondycje. Juz lepiej uzbroic sie w cierplwosc- zadbac o diete, lykac suplementy, uzywac dobrych maseczek typu bombar czy help z inoaru. I czekac na efekty 馃槃

Owszem warto dba膰 o siebie od 艣rodka, ale nie zgodz臋 si臋, 偶e to os艂abia w艂osy i wp艂ywa 藕le na kondycje. Zale偶y od w艂os贸w i od salonu, w kt贸rym przed艂u偶asz w艂osy. Je艣li masz takie do艣wiadczenie to niestety 藕le trafi艂a艣. Ja chodze od kilku lat ju偶 do Great Lengths i nie narzekam na kondycj臋 w艂os贸w. Zreszt膮 za ka偶dym razem, jak zak艂adam w艂oski Pani je ogl膮da i m贸wi, 偶e s膮 w dobrej kondycji. Wspomagaj膮co warto wi臋c u偶ywa膰 kosmetyk贸w, ktore te偶 pozytywnie wp艂ywaj膮 na w艂oski.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Daria

Nie rozumiem ludzi, kt贸rzy odradzaj膮. Dobrze za艂o偶one w艂osy nijak nie wp艂ywaja na kondycje. A odzywkami, wcierkami i innymi metodami nie wyprodukuje sie nagle burzy na glowie. Ja zag臋szczam od lat, wiec mam doswiadczenie zeby sie wypowiedziec.

skup sie na tym gdzie doczepiasz - nie sugeruj sie kosztami, bo przy malej oszczednosci juz ktos moze ci zrobic krzywde. Najlepszy poki co jest hollywood hair, bedziesz zadowolona w 100% - ceny spoko, laczenie niewidoczne, wlosy rewelacyjnej jakosci, a usluga bardzo sprawna 馃槈

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Martyna

Dok艂adnie. Zageszczanie wlosow to serio spoko opcja, bo chocbys hodowa艂a kilka lat wlosy, burzy z nich nie zrobisz. I tutaj te偶 uk艂on w strone Hollywood Hair - faktycznie, nie da sie poznac czy to doczepione, czy naturalne. Rewelacja.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Daria

U mnie tez tylko hollywood hair zda艂o egzamin. Wyglada to o wiele lepiej, niz w przypakdu innych technik.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Klaudia

Ja zag臋szcza艂am w艂osy, ale nie tak膮 metod膮... dobrze si臋 sprawdzi艂y u mnie ta艣my od Great Lengths. Wypr贸buj je, to na pewno lepsze rozwi膮zanie 馃檪

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Megg

Ja mog臋 poleci膰 Hollywood Hair. D艂ugo zwleka艂am z zag臋szczeniem w艂os贸w, ale w ko艅cu si臋 zdecydowa艂am. Kole偶anka z pracy poleci艂a mi w艂a艣nie HH i skorzysta艂am. Super wykonanie i w艂osy wygl膮daj膮 super 馃槈

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Moniq
Dnia 2.09.2019 o 10:45, Go艣膰 Klaudia napisa艂:

Ja zag臋szcza艂am w艂osy, ale nie tak膮 metod膮... dobrze si臋 sprawdzi艂y u mnie ta艣my od Great Lengths. Wypr贸buj je, to na pewno lepsze rozwi膮zanie 馃檪

I te kolory s膮 艣wietne! Te偶 si臋 na nich zdecydowa艂am i nie 偶a艂owa艂am ani razu. Na pewno skusz臋 si臋 jeszcze nie raz 馃檪

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Natalia1

Je艣li chodzi o 聽salon to polecam Hollywood Hair Warsaw. Co do samego przed艂u偶ania to wiadomo, 偶e efekt zawsze fajny i wow, ale warto wybrac sie do specjalisty. I w艂a艣nie w salonie HH mia艂am okazj臋 przed艂u偶y膰 wlosy oddaj膮c moje w艂osy w 聽r臋ce profesjonalistek. 艢wietna robota i super babki , polecam !!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 adam

Wejd藕 sobie na link zbadajwlosy.pl/ i poczytaj o zag臋szczeniu w艂os贸w. Mo偶e to b臋dzie co艣 dla ciebie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 magdaaa

Ja swoje przed艂u偶alam w hollywood hair w wawce i wyszlo wlsnie tak jak sobie wymarzylam :d D艂ugie g臋ste i naturalne a kolor idealnie dobrany . Panie to specjalistki doskonale znajace sie na rzeczy wiec serio polecam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 renata

Wejd藕 sobie na link zbadajwlosy.pl/ i poczytaj o zag臋szczeniu w艂os贸w. Mo偶e to b臋dzie co艣 dla ciebie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Amelia

Jak przed艂u偶a膰 to w great lenghts, pr贸bowa艂am w wielu salonach i tylko z ich obs艂ugi jestem na reszcie zadowolona. Fajna obs艂uga no i przede wszystkim w艂osy na reszcie wygl膮daj膮 dobrze.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  

×