Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
beata333

przedluzanie,zageszczanie wlosow,co myslicie o tym??

Polecane posty

Gość olvvvina
Koniecznie zajrzyjcie sobie do magazynu Fajf.Tam mozna przeczytac własnie na temat zabiegów zagęszczajacych włosy.Moja mama własnie wybiera sie na taki zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona66989
ja przedluzam wlosy juz od roku, mam krecone, wiec robia sie gorsze koltuny niz przy prostych, moim zdaniem jednorazowe przedluzenie jest bez sensu, bo po3 gora 4 miesiacach musisz je wymienic, place 450zl za 180pasemek, przedluzenia nie widac, kazdy mysli ze sa naturalne, kolor tez jest idealnie dobrany, przedluz tylko wtedy jesli zamierzasz robic to caly czas, w przeciwnym razie tylko pogorszych swoj stan wlosow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość christalka
nie powiem, że znam wszystkie metody niestety, a rożne fryzjerki właśnie w różny sposób robią przedłużanie i to wszystko właśnie zależy od tego jak bardzo się fryzjerka stara oraz jakich włosów użyje. Ja przedłużam włosy od trzech lat bez dnia przerwy i nie zauważyłam jakichkolwiek zmian w strukturze moich włosów . Na początku nosiłam syntetyki ale teraz wole naturalne. Mam swoją zaufaną fryzjerkę Pani Ewa z Krakowa, u niej można wszystko załatwić a i zawsze dogadać się odnośnie ceny. Odbywa się to tak, ze najpierw dobiera metodę odpowiednią do włosków. Przy moich akurat było to metoda laserowa, tzn z takim aparatem Laser Extend. Dziewczyny, powiem wam że ma ona dużo plusów bo po pierwsze jest bardzo trwała, nosi się do 4 miesięcy włosy bez odwiedzania fryzjerki ponownie, poza tym antyalergiczna, więc też się nie macie co obawiać problemów ze strony skóry. No i te całe „łączenia są naprawdę malutkie i mój Ukochany aż się zdziwił, jak naturalnie to wszystko się udało. No i cena jest też super, bo po przeliczeniu na 4 miesiące to wychodzi standardowy koszt na fryzjera! Więc gorąco polecam. W ogóle sobie możecie na stronce zajrzeć, beauty-for-you.com.pl bo ja to dosyć skrócenie tylko napisałam. I nie bójcie się przedłużania, warto spróbować. Tylko mam kilka takich moich wskazówek w pigułce, jak dbać o włoski. Po pierwsze używajcie odpowiednich kosmetyków do pielęgnacji włosów takich, które nie wpływają na siłę łączeń, najlepiej z profesjonalnych linii kosmetyków do włosów przedłużanych. Poza tym nie noście włosów przedłużanych dłużej, niż to wskazane „przenoszenie włosów przedłużanych może spowodować ich splątanie, co będzie się wiązało z koniecznością rozczesywania kołtunów nigdy nie jest to przyjemne, a na dodatek może odbić się na własnych włosach. Dopilnowanie terminowych wizyt jest bardzo istotną kwestią. No i oczywiście do czesania włosów używajcie specjalnej szczotki do włosów przedłużanych takiej, która nie będzie zahaczać o łączenia. To tyle co powiem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moninia76ona
nie powiem, że znam wszystkie metody niestety, a rożne fryzjerki właśnie w różny sposób robią przedłużanie i to wszystko właśnie zależy od tego jak bardzo się fryzjerka stara oraz jakich włosów użyje. Ja przedłużam włosy od trzech lat bez dnia przerwy i nie zauważyłam jakichkolwiek zmian w strukturze moich włosów . Na początku nosiłam syntetyki ale teraz wole naturalne. Mam swoją zaufaną fryzjerkę Pani Ewa z Krakowa, u niej można wszystko załatwić a i zawsze dogadać się odnośnie ceny. Odbywa się to tak, ze najpierw dobiera metodę odpowiednią do włosków. Przy moich akurat było to metoda laserowa, tzn z takim aparatem Laser Extend. Dziewczyny, powiem wam że ma ona dużo plusów bo po pierwsze jest bardzo trwała, nosi się do 4 miesięcy włosy bez odwiedzania fryzjerki ponownie, poza tym antyalergiczna, więc też się nie macie co obawiać problemów ze strony skóry. No i te całe „łączenia są naprawdę malutkie i mój Ukochany aż się zdziwił, jak naturalnie to wszystko się udało. No i cena jest też super, bo po przeliczeniu na 4 miesiące to wychodzi standardowy koszt na fryzjera! Więc gorąco polecam. W ogóle sobie możecie na stronce zajrzeć, beauty-for-you.com.pl bo ja to dosyć skrócenie tylko napisałam. I nie bójcie się przedłużania, warto spróbować. Tylko mam kilka takich moich wskazówek w pigułce, jak dbać o włoski. Po pierwsze używajcie odpowiednich kosmetyków do pielęgnacji włosów takich, które nie wpływają na siłę łączeń, najlepiej z profesjonalnych linii kosmetyków do włosów przedłużanych. Poza tym nie noście włosów przedłużanych dłużej, niż to wskazane „przenoszenie włosów przedłużanych może spowodować ich splątanie, co będzie się wiązało z koniecznością rozczesywania kołtunów nigdy nie jest to przyjemne, a na dodatek może odbić się na własnych włosach. Dopilnowanie terminowych wizyt jest bardzo istotną kwestią. No i oczywiście do czesania włosów używajcie specjalnej szczotki do włosów przedłużanych takiej, która nie będzie zahaczać o łączenia. To tyle co powiem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SrebrnaPerła102
Nosiłam przedłużane włosy na tak zwane micro ringi, a czasem tulejki. Zawsze kupowałam włosy bardzo dobrej jakości(słowiańskie), były długie, gładkie, 'lśniące', sprowadzane z Niemiec, drogie... Odwiedzałam tylko profesjonalne salony, gdzie fryzjerki posiadały uprawienia do wykonywania tego 'zabiegu' czyli certyfikaty i znały się na rzeczy. Samo zakładanie ok.200 pasemek kosztowało mnie wraz z kupnem tych włosów 2500-3000zł, co 2-3 miesiące chodziłam do salonu, żeby ściągnąć te włosy(gdyż odrost był już duży), poprawić odrosty na moich włosach i ponownie założyć 'sztuczne' i to za każdym razem kosztowało mnie ok.500zł... Prócz tego w domu stosowałam odpowiednie szampony, maski, odżywki, zazwyczaj renomowanych marek(a nie z półek drogeryjnych)... W sierpniu tego roku po ok.2latach noszenia doczepianych włosów postanowiłam ściągnąć je na dobre... To co ujrzałam kompletnie mnie przeraziło, moje włosy były pourywane, poniszczone, przerzedzone...Mimo, że zawsze podczas 'podciągania' 'doczepów' widziałam w jakim są stanie, dopiero całkowite ich pozbycie się ukazało jeszcze gorszy stan Postanowiłam, ze nie będę już więcej wywalać w błoto takich dużych pieniędzy, od tego czasu minęło już ponad 3 miesiące, moje włosy są już w o wiele lepszym stanie, rosną(dawniej się tylko kruszyły i urywały) i mimo, że do zdrowego stanu im jeszcze daleko i tak już jestem zadowolona Przedłużanie włosów to jak nałóg - raz założyłam i zawsze chciałam już mieć ładne, długie włosy, ale nie warto Tak jak wspomniałam na samy początku odwiedzałam 'dobre' salony, moje włosy były odpowiednio pielęgnowane, ale to i tak nie pomogło... Dzisiaj kiedy chcę mieć dłuższe włosy zakładam clip in - przynajmniej moje własne pasma na tym nie cierpią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie przedłużanie włosów na zdrowych wlosach danej osoby nie spowoduje nic zlego wrecz przeciwnie- pozmoze w zapuszczeniu i moze nawet zregeneruje , jesli ktos uzywa np prostownicy lub lokowki to majac wlosy przedluzane nie niszzcy swoich bo wlosy doczepione tworza bariere ochronna :) raczej prostujemy i krecimy wloski ponizej nie od nasady wiec w tym wypadku prostujemy badz krecimy nie wlasne lecz wlosy doczepione:) jesli osoba zakladajaca wloski robi to z uwaga by nie niszczyc wlosow klienta to nic sie nie stanie wazne by nie doczepiac wlosow metoda na tulejki bo samo ich noszenie nic nie robi ale sciaganie przy podciaganiu pasemek jest za pomoca cazkow ktore przecinaja wlosy dltego po jakims czasie moze byc efekt tego ze wlosow jest mniej tak jakby nie rozly!!!wazne jest tez to ze nie kazdy moze przedluzac,zbyt cienkie wlosy, bardzo zniszczone lub wypadajace- nie wskazane!! doczepiac tez nalezy odpowiednie grubosci pasemek do rodzaju wlosow danej osoby polecam metody: na mikro ringi i keratyne( dobra keratyne) wszystko jest wane to jak pielegnujemy wlosy , czym je czeszemy, jak spimy i jak farbujemy jesli zostaniemy poinformowani o tym jak dbac o wlosy i bedziemy to robic jestem pewna ze dlugo bedziemy sie cieszyc z efektu doczepionych wloskow jak i po sciagnieciu ich gdy nasze urosna:) polecam usługi Agnieszka Jochymek http://www.preferbeauty.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katherin81
Przedłużanie, czy też zagęszczanie włosów to naprawdę niegłupia sprawa jak się trafi do dobrego salonu. Osobiście korzystam z zabiegów w womens time i uważam, że się opłaca. Ja bardziej zagęszczam włosy niż przedłużam, bo nie zależy mi na długości ale objętości, więc na modelowanie i farbowanie zawsze się skuszę. Z pielęgnacją nigdy nie mam problemów. Może to zasługa dobrych łączeń i wprawnej ręki pani, która zakłada włosy. Ja mogę polecić zagęszczanie i nie uważam tego za coś co niszczy włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szinezek
Moje doświadczenia z przedłużaniem włosów są bardzo duże. Korzystałam już trzykrotnie z tego zabiegu, niestety nie zawsze efekt jaki uzyskiwała moja fryzjerka był zadowalający dla mnie. Poza tym musicie uważać na niektóre Panie zajmujące się tym dodatkowo jako zajęciem na weekendy i tanim sposobem na zarobienie pieniędzy. Raz dałam się tak naciągnąć. Teraz nauczona na swoich błędach mogę z całą stanowczością polecić Wam jak nie dać się oszukać. Po pierwsze proponuję poczytać co nie co o samym zabiegu i metodach jakich można użyć. Zajrzyjcie koniecznie na Beauty for You. Tam można wszystko na spokojnie przeczytać, jest opisane każde z rodzajów przedłużania. Potem dopiero zastanówcie się i zadecydujcie co będzie dla Was najlepsze. Ja wybrałam najnowszą metodę na rynku infralight. To metoda hybrydowa która jest połączeniem metody ultradźwięków z podczerwonym światłem (modulacją krzywej cieplnej). Opracowała ją renomowana i znana włoska firma SoCap Original. Szybko i bezpiecznie. Ja sobie cenię, bo łączenia są bardzo wytrzymałe ale muszą być profesjonalnie założone. Trzymają się zdecydowanie lepiej niż wykonane innymi urządzeniami. Chętnie doradzę i powiem Wam jak takie włosy potem pielęgnować nie jest trudne, ale trzeba znać tajniki i odpowiednie sposoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość charlotte1991
Według mnie to świetny sposób na uzyskanie wymarzonej fryzury,sama przedłużam włosy od długiego czasu i jestem zadowolona. Najważniejsze to znaleźć odpowiednie włosy (ja kupuję na dobrewlosy.pl świetne:)) i dobry salon ale można też przedłużać włosy w domu np. metodą clip on. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zagęszczałam włosy metodą Mikro Hair. Jestem zadowolona z efektu. Wcześniej używałam Nanogen ale było to zbyt uciążliwe. www.mikrohair.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zageszczam wlosy w black pearl w krakowie, widze efekty i to mnei cieszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawifoffff
ja w rankingu metod na wypadanie włosów rsnl.pl widziałem fajny grzebień laserowy, po wypłacie sobie zamówię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaskazPomorza
Kochana grzebień laserowy do zagęszczzania włosów nie warto kupować - nie działa ! Znajoma używała jest to kolejny Bajer nie warty wydawania pieniędzy. Ja używam obecnie Focus Zagęszczanie Włosów , nie ma złotego środka - nie wierz w to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iinka r
Witam, ja noszę włosy słowiańskie jasny ciepły blond i regularnie je podciągam. W włosach słowiańskich naturalnych ekstra jest to, że po 2-3 miesiącach gdy Twoje naturalne odrosną - zdejmują je i odnawiają a potem ponownie zakładają i tak można nosić długo - oczywiście należy odpowiednio dbać. Więcej można poczytać tutaj - tam moja fryzjerska się zaopatrza we włosy beauty-for-you.com.pl Mam nadzieję, że nieco wyjaśniłam i pomogłam - oczywiście możesz napisać prywatną wiadomość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia1977
szukam p.Małgosi z krakowa ..tomexu..ktora tam przedłużała włosy od 15lat.czy ktoś może wie gdzie pracuje lub nr.telefonu.bede wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic nie myślimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem lepiej skorzystać z zagęszczania włosów. O wiele lepszy sposób i co najważniejsze pewniejszy w efekcie. Przedłużanie włosów to efekt krótkotrwały, który nie zawsze zda rezultat. Ja zdecydowałam się na zagęszczanie włosów preparatem Focus - jest to amerykański produkt, składający się z czystej kreatyny. Możesz te produkty kupić na stronie http://luciano.com.pl/ . Ja stosowałam i jestem bardzo zadowolona z efektu a cena na pewno nie odstrasza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka zmyk 1
Witam ja rowniez polecam ten produkt swietnie dziala u osob o cienkich czy tez przerzedzonych wlosach a co najwazniejsze nie dziala negatywnie na nayuralny wlos efekt zageszczenia wysmienity wystarczy posypac po swoich wlosach u nasady efekt murowany FOCUS to jest to polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rowniez mam cienkie, lekkie wlosy, ale balabym sie zagescic je. zwlaszcza jakimis domowymi sposobami... to zawsze niszczy twoje naturalne wlosy, naprawde lepiej sobie odpuscic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bankcomsacur1981pufnr
Moja mama jest fryzjerką, przedłuża/zagęszcza włosy od ponad 7 lat. Zagęszczać można włosami syntetycznymi (zaplatanie+zgrzew lub kropla żywicy) lub naturalnymi (kropla żywicy). Jeśli osoba wykonująca robi to amatorsko, nie ma wprawy a tym bardziej wyobrażenia jak rozplanować pasemka na głowie pod późniejsze uczesanie to lepiej dać sobie spokój z zagęszczaniem. Unikniecie już wyżej wspomninanych przez kogoś rozczarowań. Inną kwestią jest to, że takie włosy często są nieumiejętnie pielęgnowane. Jest odpowiedni szampon do nich i szczotka do rozczesywania. Jasne http://0je.org/q

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie decydujcie się na pasemka z allegro, wyglądają okropnie, tworzą na głowie perukę, widać odcięcie od prawdziwego włosa.... tragedia! Zainwestujcie w autoryzowane salony, gdzie robią to profesjonaliście, jeśli robić, to dobrze... Głowa to najważniejsza część ciała, nie zapominajcie o tym!!! :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arlenka1122
Mnie zastanawia produkt Focus Zagęszczanie Włosów od firmy Luciano http://luciano.com.pl/ , czy któraś z Was go stosowała? Zależy mi na szybkim efekcie ale nie chciałabym stosować sztucznych pasm włosów doczepianych, ponieważ moje włosy są za cienkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monaminka
Pierwsze słysze o czymś takim. Jak chcesz zagęscić włosy tym sposobem to kup sobie takie ampułki Vichy. Firma sprawdzona i są do kupienia w aptece. Moja mama miała takie z serii Dercos aminexil pro i bardzo sobie chwaliła. Lepiej postawić na produkty przebadane i bezpieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam zagęszczanie włosów metodą montury siateczkowej, ale tylko ta metoda jest w Katowicach w Studiu Burda z tego co wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czizas.. jakie metody, ja bym się osobiście bała tak kombinować, a co do pytania czy takie rzeczy osłabią Twoje włosy, odpowiedź jest chyba logiczna, zwłaszcza jak sama zaczniesz kombinować z prostownicą.... przecież dodatkowe pasemko to dodatkowa waga dla słabego włosa, dodatkowe obciążenie jeszcze bardziej osłabi Twoje włosy po drugie jest już na rynku sporo nowych rozwiązań, ja na swoje włosy codziennie rano przy makijażu nakładam DrHair, to taki kosmetyk do włosów i tak jak nakładasz fluid na twarz, tak DrHaira na włosy i od razu masz efekt zagęszczonych i pogrubionych włosów, a wieczorem zmywasz jak makijaż :) tam są takie mikrowłoski które są naładowane elektrostatycznie dzięki czemu nie musisz się martwić o wiatr czy inne jakieś niespodzianki atmosferyczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważam, że wygląda to po prostu koszmarnie. Najładniejsze są nasze własne włosy. Ja używam tych kosmetyków http://www.garnier.pl/ i mam ładne włosy, dlatego nigdy w życiu bym ich nie przedłużyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Włosy można i zagęścić i przedłużyć. Ważne jest to, aby włosy były naturalne, europidalne (azjatyckie włosy maja się nijak do naszych, europejskich). No i oczywiście ważna jest technika przedłużania. Moim zdaniem najbardziej naturalny efekt daje laserowe przedłużanie. To najnowsza, najbezpieczniejsza i moim zdaniem najbardziej delikatna metoda zwłaszcza dla włosów cienkich i rzadkich. Zabieg trwa krótko, czas założenia włosów to ok. 30 min- zakładanie 8 pasemek jednocześnie. Super sprawa. Można to zrobić w Miraflores w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest taki fajny salon w Wawie - Miraflores, prowadzony przez trychologa Elwirę Maj. Moja mama robiła tam zabieg HIGHLINE dla nadania objętości przerzedzonym włosom na całej głowie oraz do delikatnego retuszu ubytków włosów na czubku głowy. To jest takie bardzo dyskretne zagęszczenie włosów górnej części głowy oraz po bokach. Włosy prawdziwe, mają mnóstwo odcieni - każdy kolor da się dopasować. Wygląda super i naturalnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×