Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
beata333

przedluzanie,zageszczanie wlosow,co myslicie o tym??

Polecane posty

Gość gość
Na pewno nie polecam Abstrakcji w Warszawie. Spotkałam się z fatalna obsługą. Nikt ze mna nie rozmawiał, co bedziemy robic ani jak, za jaka cenę. Włosy bez mojej zgody zostały przygotowane - złej jakości, zupełnie innej faktury (między innymi moje włosy są proste, a te lekko falowane), nie domalowane oraz o 10 cm za krótkie. Skóra głowy (nie przez włosy lecz przez to jak Pani zakładając je mocno mnie ciągnęła by oddzielić to co posklejała) bolała mnie przez 3 tygodnie i nadal lekko pobolewa. Strasznie włosy się plączą, a końcówki są tak nierówne, że nawet dziecko podcięło by je lepiej. Sama metoda też nie jest super- włosy strasznie się wyczesuja, a co za tym idzie trzeba za każdym razem dokupować włosy za duże pieniadze (o czym wcześniej nie wiedziałam). Dramat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgonia91
Ja tez polecam Miraflores pod Warszawą, specjaliści - trycholog, fryzjer, także lekarz współpracuje z salonem. Ja zdecydowałam się przedłużyć włosy. Bo słabo mi rosną, bardzo wolną, dlatego po co się stresować, zdecydowałam, że coś muszę zrobić z problemem. Zrobiłam laserowym system nano, zabieg krótki, doczepianych jest kilka pasemek, tyle ile powinno być, radzę nie przeginać z ilością oczywiście. Co ważne, to trwała metoda, ponad 8 miesięcy i bezpieczna dla włosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmetolog29
Witam, zagęszczanie włosów jest bardzo skuteczną metodą jeżeli idziemy w stronę Mikropigmentacji skóry głowy, najlepiej działa kiedy włosy są ciemne, w miejsce ubytku zostaje odpowiednio kolorystycznie dobrany pigment, czas zagęczenia rozkłada się na raty, czyli korekty których jest 0d 3 do maks 5 zabiegów w zalezności od obszaru zagęszczania, zazwyczaj korekty są wliczone w cenę zabiegu Mógłbym polecić specjalistów z Wrocławia którzy zajmą się każdym w bardzo profesjonalny sposób, pomagają w przypadkach zarówno u kobiet jak i u mężczyzn. Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem na tak. Obecnie metody nie obciążają włosów, a laser jest bardzo skuteczny. Ja kilka miesięcy temu przedłużałam włosy metodą system Nano Hairdreams, super sprawa! Czuję się we włosach o wiele lepiej, bo miałam krótkie i wolno rosły... Polecam miraflores, pani Elwira Maj, gdybyście szukali pod Warszawą - super salon, trycholog na miejscu, konsultacja z lekarzem jak się chce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja równie bardzo polecam! Moja siostra przedłużała sobie na ślub włosy u pani Elwiry właśnie metodą laserową, wyszło delikatnie i naturalnie ale super! Kiedyś bym powiedziała że przedłużanie to wiocha i wygląda sztucznie, ale zależy od metody ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalina

Koniecznie zajrzyjcie na stronę Great Lengths i przeczytajcie o ich metodach- mają zarówno zwykłe włosy, jak i taśmy Gl Tapes - różnica jest, a wy dobieracie metodę pod siebie 😉 Warto, bo jakość jest ekstra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 29.11.2018 o 17:11, Gość gość napisał:

Ja równie bardzo polecam! Moja siostra przedłużała sobie na ślub włosy u pani Elwiry właśnie metodą laserową, wyszło delikatnie i naturalnie ale super! Kiedyś bym powiedziała że przedłużanie to wiocha i wygląda sztucznie, ale zależy od metody 😉

możesz napisać jakie są tam ceny takiego zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marina

Polecam Fale Loki Koki mają dużo kosmetyków do każdego rodzaju włosów. Możesz hurtownie znaleźć stacjonarnie przy ul. Panoramicznej 2 w Kielcach bądź online na stronie internetowej tromax 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janina

Zagęszczenie zagęszczaniem, ale ciekawym sposobem na odrost włosów i ich zagęszczenie, który ostatnio polecił mi fryzjer to wcieranie w skórę głowy kropli żołądkowych. Ale tylko i wyłącznie tych, które w sowi składzie nie posiadają alkoholu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwka85

O kurczę nie słyszałam o tej metodzie, ja jednak wolę zagęszczanie włosów po prostu poprze dodanie ich do moich. Wiadomo, że jest to droższy zabieg, ale efekt jest natychmiastowy i długotrwały. Szczególnie, gdy wybiera się porządne salony, które mają i wysokiej jakości włosy i odpowiednie metody zagęszczania. Ja swój salon znalazłam i trzymam się ich od dawna - Great Lengths w Poznaniu na Łazarzu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia M

Dziewczyny polecam wam salon Lovelier w Krakowie. Przedłużam włosy od kilku lat ale nigdy nie trafiłam na salon w którym jest profesjonalnie, miło i niedrogo. Mega jestem zadowolona i już sobie nie wyobrażam robić gdzieś indziej. Moje koleżanki które miały spaprane włosy po kimś innym też poszły w moje ślady i są zadowolone 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viwiktoria

moja siostra zagęszczała włosy w miraflores. Salon naprawdę godny polecenia. Będziecie zadowoleni;) Pani Elwira dobrze doradza 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inga

Ja robiłam włosy w Hollywood Hair na Wilczej i nie wyobrażam sobie teraz życia bez doczepek. Przecież to nawet kształt twarzy się zmienia. W moim odczuciu wyglądam 100x korzystanie niż przedtem i jeśli to ma poprawić Ci samopoczucie i sprawić, że będziesz pewniejsza siebie to się nie zastanawiaj, tylko szukaj dobrego salonu. Ja byłam w kilku zanim zdecydowałam się na Hollywood Hair, bo zawsze mi coś nie pasowało  tylko one dokładnie wytłumaczyły mi o co z tym wszystkim chodzi. Włoski są piekne i nie widać żadnej różnicy, między moimi, a tymi kupnymi 😜 w końcu to też naturalny włos. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zagęszczam włosy od kilku lat w jednym i tym samym miejscu - Miraflores 🙂 jak dla mnie są najlepsi, pomimo sporej ilości doczepek moje naturalne włosy na tym nie ucierpiały ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta 12

Ja robiłam kolor i przedluzalam u Pani Wioli z salonu na ptasiej (Wioletta Narkowicz Atelier) włosy super zakładałam 2 miesiące temu na taśmy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monka

Ja ze swojej strony powiem, że Great Lengths. Mają dużo salonów autoryzowanych (w dużych miastach, ale nie tylko) i można liczyć zawsze na ich pomoc po samym zabiegu, a dla mnie to było kluczowe, choćby ze względu na to, że mając przedłużane albo zagęszczane włosy pielęgnacja wygląda zupełnie inaczej - trzeba uważać na kilka rzeczy, bo niestety można zniszczyć włosy albo zepsuć efekt przedłużania. Tam Panie były tak miłe, że wyjaśniły mi krok po kroku i jeszcze dostałam gwarancję 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdalenaW

Uwazam, ze nie jest to dobry pomysl. Niszczy wlosy, osłabia je i na dluzsza mete nie wplywa dobrze na ich kondycje. Juz lepiej uzbroic sie w cierplwosc- zadbac o diete, lykac suplementy, uzywac dobrych maseczek typu bombar czy help z inoaru. I czekac na efekty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika

Dziewczyny chcialabym sobie przedłużyć włosy. Znalazłam taka stronkę http://zageszczaniewlosow.pl/zageszczanie-petelkowe/

Powiedzcie czy te pentelkowe zageszczanie włosów jest czegos warte czy lepsze sa ringi?

pozdrawiam

N

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbaara
Dnia 9.06.2019 o 21:27, Gość MagdalenaW napisał:

Uwazam, ze nie jest to dobry pomysl. Niszczy wlosy, osłabia je i na dluzsza mete nie wplywa dobrze na ich kondycje. Juz lepiej uzbroic sie w cierplwosc- zadbac o diete, lykac suplementy, uzywac dobrych maseczek typu bombar czy help z inoaru. I czekac na efekty 😄

Owszem warto dbać o siebie od środka, ale nie zgodzę się, że to osłabia włosy i wpływa źle na kondycje. Zależy od włosów i od salonu, w którym przedłużasz włosy. Jeśli masz takie doświadczenie to niestety źle trafiłaś. Ja chodze od kilku lat już do Great Lengths i nie narzekam na kondycję włosów. Zresztą za każdym razem, jak zakładam włoski Pani je ogląda i mówi, że są w dobrej kondycji. Wspomagająco warto więc używać kosmetyków, ktore też pozytywnie wpływają na włoski. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria

Nie rozumiem ludzi, którzy odradzają. Dobrze założone włosy nijak nie wpływaja na kondycje. A odzywkami, wcierkami i innymi metodami nie wyprodukuje sie nagle burzy na glowie. Ja zagęszczam od lat, wiec mam doswiadczenie zeby sie wypowiedziec.

skup sie na tym gdzie doczepiasz - nie sugeruj sie kosztami, bo przy malej oszczednosci juz ktos moze ci zrobic krzywde. Najlepszy poki co jest hollywood hair, bedziesz zadowolona w 100% - ceny spoko, laczenie niewidoczne, wlosy rewelacyjnej jakosci, a usluga bardzo sprawna 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna

Dokładnie. Zageszczanie wlosow to serio spoko opcja, bo chocbys hodowała kilka lat wlosy, burzy z nich nie zrobisz. I tutaj też ukłon w strone Hollywood Hair - faktycznie, nie da sie poznac czy to doczepione, czy naturalne. Rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria

U mnie tez tylko hollywood hair zdało egzamin. Wyglada to o wiele lepiej, niz w przypakdu innych technik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia

Ja zagęszczałam włosy, ale nie taką metodą... dobrze się sprawdziły u mnie taśmy od Great Lengths. Wypróbuj je, to na pewno lepsze rozwiązanie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megg

Ja mogę polecić Hollywood Hair. Długo zwlekałam z zagęszczeniem włosów, ale w końcu się zdecydowałam. Koleżanka z pracy poleciła mi właśnie HH i skorzystałam. Super wykonanie i włosy wyglądają super 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniq
Dnia 2.09.2019 o 10:45, Gość Klaudia napisał:

Ja zagęszczałam włosy, ale nie taką metodą... dobrze się sprawdziły u mnie taśmy od Great Lengths. Wypróbuj je, to na pewno lepsze rozwiązanie 🙂

I te kolory są świetne! Też się na nich zdecydowałam i nie żałowałam ani razu. Na pewno skuszę się jeszcze nie raz 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia1

Jeśli chodzi o  salon to polecam Hollywood Hair Warsaw. Co do samego przedłużania to wiadomo, że efekt zawsze fajny i wow, ale warto wybrac sie do specjalisty. I właśnie w salonie HH miałam okazję przedłużyć wlosy oddając moje włosy w  ręce profesjonalistek. Świetna robota i super babki , polecam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam

Wejdź sobie na link zbadajwlosy.pl/ i poczytaj o zagęszczeniu włosów. Może to będzie coś dla ciebie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaa

Ja swoje przedłużalam w hollywood hair w wawce i wyszlo wlsnie tak jak sobie wymarzylam :d Długie gęste i naturalne a kolor idealnie dobrany . Panie to specjalistki doskonale znajace sie na rzeczy wiec serio polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata

Wejdź sobie na link zbadajwlosy.pl/ i poczytaj o zagęszczeniu włosów. Może to będzie coś dla ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelia

Jak przedłużać to w great lenghts, próbowałam w wielu salonach i tylko z ich obsługi jestem na reszcie zadowolona. Fajna obsługa no i przede wszystkim włosy na reszcie wyglądają dobrze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×