Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
beata333

przedluzanie,zageszczanie wlosow,co myslicie o tym??

Polecane posty

Gość MoMoMo90
Ja jestem jak najbardziej za! Jakby nie patrzeć, każdy ma prawo spełniać swoje marzenia, a moim było np. przedłużenie moich krótkich i łamliwych włosów. Oczywiście jak się zabrałam za szukanie salonów to dostałam oczopląsu od ilości miejsc, w których mogę przedłużyć włosy. Ostatecznie stanęło na poznańskie salon Great Lengths. Pełen profesjonalizm. Nie żałuje ani trochę. Profesjonalne kosmetyki, pracownicy, włosy naturalne i cudowne. Uwielbiam ich miękkość. Mam już kilka miesięcy je na głowie i nadal trzymają się wyśmienicie - rodzina nawet nie była w stanie uwierzyć, że to nie są moje włosy. Idealnie się wpasowały w moje własne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EdytkaGajda
Ja jestem jak najbardziej za. Sama przedłużałam w profesjonalnym salonie (Great Lengths w Poznaniu) i jestem bardzo zadowolona. Ich produkty to pierwsza klasa, do tego bardzo profesjonalne podejście do klienta i jakość włosów na najwyższym poziomie. Jak dla mnie przedłużanie to możliwość, aby każda z nas poczuła się piękna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka_anka
ja sobie nie wyobrazam zycia bez przedluzania i zageszczania <3 swoje naturalne wlosy mam liche i zawsze mnie wykurzaly, wiec sobie zafundowalam przedluzanie i zageszczanie w salonie Great Lenghts i o ranyyyy, jak ja moglam wcześniej zyc :D nie mogę się teraz napatrzeć na namacać nowej fryzurki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przedłuzalam wlosy w salonie Lovelier w Krakowie za okolo 400 zł ze wszystkim, maja duzo metod do wyboru i naprawde jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiec to naprawde nie musi byc drogie, dodatkowo mozecie przyniesc swoje wlosy i wam przerobia i zaloza wybrana metoda, mozna tez zamowic wloski dziewicze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlkaZPoznania89
Ja jestem za i wszystkim doradzam. Sama sobie przedłużyłam półtora miesiąca temu w Poznaniu w salonie w Great Lengths i jestem zachwycona. Pełen profesjonalizm i najwyższa jakość usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlondiBlond_aneta
koleżanka przedłużała też z GL. U nich na stronie www.greatlengths.pl można znaleźć salon najbliżej swojego miejsca zamieszkania. Świetna sprawa. Ja już się umówiłam w nowym roku do mojej fryzjerki, żeby przedłużyć włosy na bal karnawałowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nec_purus_convallis
Srapierz Wsuwa Średnie Wypieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alinkka
Ja używam sprayu volume hair plus, mozna kupic na allegro, super sprawa polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przedłużam włosy u P. Gosi www.salonalterego.pl . Bardzo ważne jest dla mnie to że nie skacze od firmy do firmy tylko pracuje na jednej , z tego co się zorientowałam najlepszej na rynku czyli Hairdreams. Włosy są naturalne i to widać i czuć w dotyku, fajnie się je modeluje, kręci itd, nie koltunią się , naprawdę najwyzsza półka. Polecam włosy i Panią Gosie z czystym sumieniem. Tel.bezposrednio do P. Gosi 515 159 820 polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulka_89
Dziewczyny stanowczo odradzam tę metodę!! nie dość, że miałam i tak bardzo cienkie i rzadkie włosy z natury to zamiast sobie pomóc takimi pasemkami to jeszcze bardziej zaszkodziłam. Włosy bardzo mi się osłabiły :( no i byłam już bardzo zdesperowana,ale na szczęście cała ta historia skończyła się bardzo dobrze. Miałam zabieg mikropigmentacji i jeśli mogę coś polecić to tylko coś takiego! Włosy teraz wyglądają naturalnie, odżyły, mogę w końcu czesać się w wysokie kucyki i inne fryzury, zaczesywać je. Rewelacja. Miałam robione w bardzo przyjaznej klinice w Poznaniu MicroHaar- podsyłam Wam filmik, to nie jestem ja, ale mam podobny efekt, z tym że ja jestem blondynką. Doczepy są nieestetyczne i nie dają efektu na dłużej,a mikropigmentacja tak. Link do filmiku: https://www.youtube.com/watch?v=SWbJyOKY8aw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patistruniak
Wydaje mi się, że warto. Nie każdy ma gęste włosy czy jest w stanie zapuścić je do określonej długości. Ja na przykład przedłużyłam włosy na swoje wesele. Marzyła mi się długa delikatna fryzura, a moje naturalne bardzo wolno rosną :/ Zabieg został wykonany w Hair Atelier&Spa, Piotr Sierpiński w Poznaniu. I polecam- fachowo założone pasma, na fotelu spędziłam niecałą godzinkę :) Ten salon to taka wyższa półka, raczej luksusowe miejsce, więc na wizytę czekałam aż trzy miesiące. Ale na własnych oczach przekonałam się, że było warto. Pan Piotr po mistrzowsku założył pasma, efekt subtelny, włosy prezentują się bosko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie przedłużanie okazało się zbawieniem po nieudanym zabiegu keratynowym, kiedy to fryzjerka spaliła mi włosy i musiałam obciąć je praktycznie do brody, a i tak były strasznie rzadkie. Właściwie powinnam je wtedy obciąć na zero. Wpadłam praktycznie w depresję, straciłam przez to cały swój wizerunek, przez wiele miesięcy czułam się fatalnie. Udałam się do innego salonu, polecili mi złożyć reklamację na zabieg keratynowy, do tego trafiłam na cudowną fryzjerkę, która poleciła mi zabieg przedłużania i zagęszczania włosów metodą hairtalk. To mnie wtedy uratowało, przetrwałam cały okres odrastania naturalnych włosków i co najważniejsze, one nie ucierpiały na tym. Teraz mam już znowu swoje naturalki i za nic nie będę ich prostować, ale Hairtalkowi zawdzięczam bardzo wiele, dla zainteresowanych, tu macie więcej o tej metodzie i pielęgnacji: hairtalk.pl/hairtalk/108/hairtalk_hairwear

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem jak najbardziej na tak. Sama mam z natury cienkie, łamliwe, suche włosy, które bardzo trudo zapuścić i zdecydowałam się na przedłuzanie. Wybrałam salon Atelier Bernady w Krakowie. Poleciła mi ich moja koleżanka, była bardzo zadowolona, więc i ja się tam wybrałam. Są świetni. Przedłużane włosy wyglądają bardzo naturalnie, są lśniące, a do tego pięknie obcięte. Warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_nastazjaK
hej babeczki, czytałam wcześniej wasze wypowiedzi o metodzie great lengths i sama się w końcu zdecydowałam. Cieszę się bardzo że się odważyłam, bo efekt zachwycający :) GL i jest moc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basik2
uważam, że jeśli ktoś ma rzadkie włosy i z tego powodu źle się czuje, to dlaczego nie? Ja korzystam z oferty Miraflores, oni współpracują z Hairdreams, bardzo dobrej jakości włosy. Robię zagęszczanie metodą TOPHAIR. Efekt niesamowity..:) Polecam, pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herbi131
Duzo dziewczyn przedluza sobie wlosy, np. na wakacje, zeby miec ladne rozpuszczone dlugie fryzurki. Nie kazdy ma cierpliwosc do zapuszczania i tez nie u kazdego wlosy szybko rosna, to czasem jest zmudny proces. Ja np. przedluzylam w hair atelier&spa u piotra sierpinskiego o 20 cm miesiac temu, nigdy nie mialam tak dlugich wloskow i jestem bardzo zadowolona z takiej dlugosci ;) duzo zalezy od fryzjera i jakosci doczepianych pasm- u mnie sa one naturalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też korzystałam z Miraflores ;) Bardzo dobra pani trycholog, zna się na rzeczy i dobrze doradzi. Akurat ja zagęszczałam włosy metodą highline właśnie do rzadkich włosów. Czuję się o wiele lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem jak najbrdziej za! Przedłużałam w salonie miraflores w warszawie. Pani trycholog zrobiła mi dokładne badania włosa i skóry głowy.Efekt niesamowity, jednak włosy bardzo dużo dodają:) plus to metoda całkowicie bezpieczna :) A włosy marki hairdream - naturalne i mocne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelin33
Dzięki za polecenie! Właśnie byłam na konsultacji i jestem bardzo zadowolona. Pani Elwira doradziła mi co zrobić, żeby włosy lepiej wyglądały, więc zdecydowałam się na metodę tophair :) Zrobię zdjęcia po jaki efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja niestety byłam zmuszona.. przed ważną okazją poszłam do fryzjera i postanowiłam zaszaleć. Powiedziałam, że chcę fryzurę long bob, a ta fatalna fryzjerka ścięła mi włosy jak na chłopaka!!!! Nie dość, że chciała za to 150 zł to jeszcze twierdziła, że to long bob!! przestrzegam .. czytajcie opinie o fryzjerkach... Swoje włosy przedłużyłam w hollywood hair i ten salon mogę polecić, panie znają się na rzeczy. Dobrały mi ładne włoski i czekamy aż moje odrosną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arnika_78
Byłam w salonie Alter ego w Pani Gosi w Warszawie. Jestem prze !!! szczęśliwa że w końcu mam burzę włosów. Zastanawiam się dla czego do tej pory z tym czekałam. Swoje włosy mam baaardzo cieniutkie, i żadne doczepy nie wchodzą w grę. Pani Gosia zaproponowała mi system MicroLines, i to jest najlepsze co mogło mnie spotkać. Polecam z całego serca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja długo zwlekałam.. o wiele za długo ;p teraz akurat chodzę regularnie do hollywoood hair warszawa ... dziewczyny robią najlepsze włosy w Warszawie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkao2
jestem na tak! Ja zagęściłam włosy i mam spokój - to był mój duży kompleks! Zagęszczanie zrobiłam w miraflores pod warszawą w łomiankach. Bardzo dobra pani trycholog tam jest- Elwira Maj - polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też robiłam u pani Elwiry w Miraflores robiłam zagęszczenie, metodą tophair :) Super efekt wyszedł! Od razu o wiele lepsze mam samopoczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urszulula
Ja polecam bardzo miraflores, przedłużałam w salonie p. Elwiry Maj. Naprawdę efekt rewelacja. Włosy naturalne, hairdreams. Metoda nie obciąża i nie niszczy włosów, dlatego naprawdę warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tycjanka90
Ja na poczatku byłam przeciwna, ale siostra ostatnio była założyć w Great Lengths taśmy i przyznam, że jak tak patrzę na jej piękne, długie i gęste włosy to sama zapragnęłam też takie mieć i dlatego też się do nich zapisałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×