Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tuska62

termomix proszę o radę

Polecane posty

Gość ala6964
Polecam thermomix TM 31 nowy z książkami na raty 0% 20 rat po 196,75 pln kontakt ala6964@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piololodziej
witam gdyby ktos była zainteresowany prezantacja bądź kupnem thermomixa w woj. łódzkim proszę o kontakt piokolodziej@o2.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala6964
oferta ratalna na 0% ważna tylko do końca lipca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mussli
Widzę na eBay.de - jak polecił ktoś wyżej - że model 31 jest po około 700EUR, a ten 21 po niecałe 300EUR. Wczoraj widziałam to cudo u Cioteczki mojej - piłam soczek, jadłam sałatke.. myslę, że znajde kogoś kto pomoże mi to kupić przez eBay. Jestem wege i jak przejrzałam książeczkę to naprawdę byłam pod wrażeniam - gotowanie na parze z jednoczesnym gotowaniem zupki i wyrabianie ciasta - swój makaron, chleb, ciastka.. w tak krótkim czasie! No i ile mnie gazu zuzytego - juz nie mówiąc o przeciwdziałaniu - efekt cieplarniany naszej planety! Jaka różnica między wymienianiem żarówek na świetlówki, a wymianą tradycyjnych garnków na taki.. Świat jednak zmierza we właściwym celu :D ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala6964
Raty na o% przedłużone, zapraszam do zakupu lub tylko niezobowiązującej prezentacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka3
jaka jest roznica miedzy termomixem 21 a 31

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość użytkowniczka TM21 i TM31
mam termomix TM21 i TM31 , różnice między nimi : nowy termomix różni się od starego tym iż, nowy ma mieszanie w lewą strone, czyli jeśli zrobilismy surówke i np zapomnieliśmy dodać majonezu czy joguru to właczamy funkcje obrót do tyłu i wtedy termomix miesza nam tylko potrawe nie szatkując ją bardziej na miazge jak było to w starym termomixerze, 2 fukncją jest to iż,gdy gotujemy to termomix pokazuje nam jaka obecnie potrawa ma temperaturę w postaci zapalającej się lampeczki , ma wygodniejszą łyżkę do wyjmowania potrawy z garnka, jeśli położymy ja na stole to opiera się ona na specjalnym brzegu i nie brudzi stołu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3ela
Jestem prezenterem i sprzdawcą termomix-ów.Chętnie przedstawię zalety lego urządzenia w Waszym domu. Obecnie trwa świateczna promocja i można TERMOMIX nabyć na bardzo dogodne raty. poważnych zainteresowanych proszę o kontakt na adres E-mail. pozdrawiam-DOMATORKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3ela
Jestem prezenterem i sprzdawcą termomix-ów.Chętnie przedstawię zalety lego urządzenia w Waszym domu. Obecnie trwa świateczna promocja i można TERMOMIX nabyć na bardzo dogodne raty. poważnych zainteresowanych proszę o kontakt na adres E-mail. pozdrawiam-DOMATORKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacentym
Witam serdecznie !!! Mam bardzo dobrą ofertę na urządzenie równoważne z Thermomixem. Thermomiksa używaliśmy przez 10 lat teraz wymieniliśmy na Kohersena który jest trochę nowocześniejszy m.innymi podsmaża i ma ogrzewanie indukcyjne , poza tym jest solidniejsze w budowie prostsze w obsłudze i posiada np. metalowy koszyczek w porównaniu do nowszego Thermomiksa. Oczywiście można porównać bo mam jedno i drugie ale na Kohersena mam bardzo korzystną ofertę. Moje namiary to Warszawa i okolice oraz Kraków i okolice ( raz na 2 tygodnie bywam w weakendy ) a telefon 0691425665 email family@plusnet.pl Promocja ma czas ograniczony. Mamy również bardzo atrakcyjną pracę dla przedstawicieli handlowych. z rewelacyjnym programem motywacyjnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malgosia forum
Zapreaszam do wymiany poglądów o Thermomixie i nietylko na PIERWSZE FORUM UŻYTKOWNIKÓW THERMOMIXA. http://thermomix.phorum.pl/ Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgosia_forurm
Zapreaszam do wymiany poglądów o Thermomixie i nietylko na PIERWSZE FORUM UŻYTKOWNIKÓW THERMOMIXA. http://thermomix.phorum.pl/ Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marry70
Niezobowiązująca prezentacja Thermomixa na terenie woj małopolskiego i śląskiego, 8 potraw zupełnie gratis plus prezent za zorganizowanie prezentacji. Tel. 789-258-240

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość termi
Witam , jestem z Warszawy, jesli ktos jest zainteresowany niezobowiązującą prezentacją bądź zakupem thermomixa to proszę o ctc 0505283872 Pozdrawiam Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość termolkowa
a ja nie jestem z Warszawy i tez zapraszam do zapoznania się z Thermomixem :-))) tel 506249316

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w goooooooooooore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość savita
ja mam thermomixa ponad miesiąc. Namyślałam się ok 4 lata i doszłam do wniosku, że jeśli nawet kosztuje trochę za dużo to i tak chcę go mieć. a co. Jeśli do jeżdżenia wystarczy np. Tico, to po co ludzie kupują mercedesy? Bo chcą , bo solidniejsze, bo wygoda, bo prestiż... a ja czyż jestem gorsza od męża i mam się zadowolić masą byle " pomocników" w mojej mikro kuchni? Też chcę mercedesa i to takiego raczej mojego:) a mężowi, i owszem, pożyczam... poza tym robię masę rzeczy, których mi się kiedyś po prostu nie chciało, np. ciasta drożdżowe, czy banalna pizza w 30 min.( razem z pieczeniem). Koleżanka ma juz kilka lat i widziałam, że go naprawdę bardzo intensywnie używała i używa nadal bez żadnych usterek. Podsumowując, jestem zadowolona z zakupu, a moja decyzja nie była podjęta pod wpływem chwili i manipulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacentym
Witam serdecznie !!! Mam bardzo dobrą ofertę na urządzenie równoważne z Thermomixem. Thermomiksa używaliśmy przez 10 lat teraz wymieniliśmy na Kohersena który jest trochę nowocześniejszy m.innymi podsmaża i ma ogrzewanie indukcyjne , poza tym jest solidniejsze w budowie prostsze w obsłudze i posiada np. metalowy koszyczek w porównaniu do nowszego Thermomiksa. Oczywiście można porównać bo mam jedno i drugie ale na Kohersena mam bardzo korzystną ofertę. Moje namiary to Warszawa i okolice oraz Kraków i okolice jak również trasa pomiędzy nimi ( raz na 2 tygodnie bywam w weakendy ) a telefon 0691425665 email family@plusnet.pl Promocja ma czas ograniczony. Mamy również bardzo atrakcyjną pracę dla przedstawicieli handlowych. z rewelacyjnym programem motywacyjnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacentym
Jeśli ktoś widział prezentację Thermomiksa i się waha to radzę obejrzeć kohersena porównać i wybrać. Wiem że ze względu na bardzo korzystną ofertę na prezentacji wątpliwości i wahania znikną . 691425665 email. family@plusnet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bergstonwp.pl
Polecam i zachwalam, gdyż używam i jestem zadowolona do tego stopnia, że zajęłam się rozprowadzaniem termomixa we Wrocławiu i okolicach:) Myślę, że warto i dlatego mogę uczciwie polecić innym Paniom Domu:) Wiem po sobie, że cena budzi kontrowersje (szczerze-nie jest mała), jednak jest to ogromne ułatwienie kuchennego życia i jeśli kogoś stać, to warto. bergston@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałambym zapytać ile teraz kosztuje termomix? Czy jest dostępny tylko u przedstawiciela? Nie ma w sklepach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacentym
691425665 polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryszardc
Wiram! termomixa używamy już kilka lat rewelacja, dopóki go nie ma trzeba sobie radzić jak już był to żyć bez niego się nie da. Najpierw był stary 21 a teraz nowy 31. Oprócz jak już ktoś wcześniej wspomniał wstecznych obrotów, nowy ma wygodniejszy dzbanek,niższy i szerszy na dole co jest o wiele wygodniejsze w użyciu Jak ktoś ma pytania to proszę pisać lub dzwonić Łódż i dalekie okolice 602252337 ryszardc@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość termolkowa
polecam prezentacje i sprzedaż: maryna7779@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katza
hahah jak będzie sam chodził na zakupy i brał psa na spacer to może się zastanowię nad jego kupnem. Za tą cenę to kupują to tylko ludzie których na to stać albo nie mają co z pieniędzmi robić , bo samemu zrobić sie nie chce a po co rączki brudzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dietgrazyna
Witam! Jestem przedstawicielem firmy Vorwerk. Dzialam na terenie Krakowa. Jeżeli ktoś jest zainteresowany mogę przyjechać na prezentację i zaznajomić z Thermomixem TM 31. Kontakt: e-mail: dietgrazyna@gmail.com tel.: 504-224-003

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mam Termomix od 8 lat, wyjechalam do stanow i przez 5 lat nie byl uzywany. 2 tygodnie temu kolezanka wyslala mi go i ku mojemu zdziwieniu termomix odbarwil sie. Wyglada ochydnie, nie jest bialy tylko zolty. Moze ktos wie jak temu zaradzic? Nastepna sprawa zamowilam ksiazki , mam model TM21 a ksiazki sa do modelu TM31, zrobilam potrawke z kurczaka i wyszla papka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadwiga Vorwerk
Witam , Jestem Przedstawicielką Firmy Vorwerk , I Chętnie Pomogę Rozwiązać Pani Problemy Związane Z TM21 Jak Również Z Zakupem Książek Do Tego Modelu , Prosiła Bym Tylko Panią O Podanie Telefonu/Maila Dzięki Któremu Mogłabym Się Z Panią Z Kontaktować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×