Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tuska62

termomix proszę o radę

Polecane posty

Witam pani Jadwigo i dziekuje za pomoc moj email beatarogowska@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sz@
Ile kosztuje TM w sierpniu?jest promocja na raty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ludzika
też mam thermomixa :) a teraz wyposażyłam się w kolejne wielofunkcyjne ustrojstwo Varadero, świetnie się wzajemnie uzupełniają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam model 21 warto sprawuje się rewelacyjnie, nie mam co prawda porównania z innym modelem ale ten jest ok. Pochwalę się, że przed miesiąc temu sprawiłam sobie nową "zabawkę" do kuchni Premium-Appetite to cudo gotuje, smaży, grilluje, dusi itp. w ekspresowym tempie, smacznie i zdrowo. Z moim Termomixem pasują do siebie jak ulał. Polecam te dwa urządzenia każdemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zepsuty termomix
Witam! Mam termpmixa od 6 lat. Jestem a raczej byłam z niego bardzo zadowolona. Niestety jakiś czas temu termomix się zepsuł. Urwała, uszkodziła się plastikowa część, która mocuje garnek w urządzeniu. Dzwoniłam do serwisu. Pan serwisant zdiagnozował usterkę i przez telefon ustalił cenę naprawy na 400 zł. Dodał jeszcze, że muszę wynienić pokrywkę bo jest nieszczelna. Wiem, że wyświetla się błąd. Ale na moje oko to jest inne uszkodzenie. A pokrywka na 100 % jest szczelna. Moje pytanie brzmi czy ktoś naprawia termomixy poza serwisem gwarancyjnym. Ktoś inny niż serwisanci firmowi. Chciałabym choicaż pokazać komuś mój termomix ba 400 zł za naprawę + pokrywka (z księżyca) to chyba jednak za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość assiaz22
Musi sie pani udac do najblizszej dystrybucji w pani miescie.Zawsze raz w miesiacu serwisant jest w takim biurze i naprawia.Lub napisac na adres emeil kontakt@vorwerk.pl i opisac co sie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też szukam czegoś do kompletu
też chcę uzupełnić wyposażenie kuchni. piszecie o urządzeniach które z termomixem się uzupełniają. znalazłam na necie sporo o tym premium-appetite... może napiszesz mi jak tam po czasie? zadowolona dalej z użytkowania? też takie niezłomne jak termomix?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość T M 31
Witam , jestem z Mrągowa, jeśli ktoś jest zainteresowany niezobowiązującą prezentacją bądź zakupem thermomix TM31 to proszę o kontakt 512920205 Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość T M 31
Witam , jestem z Mrągowa, jeśli ktoś jest zainteresowany niezobowiązującą prezentacją bądź zakupem thermomix TM31 to proszę o kontakt 512920205 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola DD
wszyscy tutaj rekomendują siebie , chęc zarobkowa , ale nikt nie udzielił konkretnej odpowiedzi osobie pytającej o zepsuty termomix tak właśnie jest tylko do sprzedaży , a później bujaj się z zepsytym sprzętem , albo wydaj kupę kast . Ja kupiła Speedcook firma polska , nic nie odbiego poziomowi TM i koszty napraw napewno mniejsze , jak i koszt zakupu też :cudze chwalicie swego nie znacie: www.speedcook.pl poczytajcie warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fkdhfkdhf
Magic bullet - mój szwagier ma i większego szitu nie widziałam na oczy :O termomix kupisz na allegro za ok 2 tyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wmercmaniak
Zdecydowany jestem na Thermomix TM31 (lokalizacja Wrocław i okolice). Nowy, nie uzywany z pelnym wyposazeniem (varoma, ksiazka, itd) ksiazka gwarancyjna, faktura lub rachunek (warunek konieczny - ze wzgledow gwarancyjnych). Urządzenie wymienię maksymalnie na 3600. Namiar na mnie wmercmaniak malpka wp pl. Zdecydowanych zapraszam do kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×