Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość qasimodka

Brzydcy ludzie, łączmy się!

Polecane posty

Gość miss swiata-2005
asz siem wstydzem opowiadac :( pozdro dla brzydali (a to ciekawe, malo tu nas, ......racja pzczulko wrzyscy siem wstydzom .......)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyczesany Dyzio
a ja wlasnie wlosy nabrylantowalem , grzebien w tylna keszen wsadzilem i na podryw w koszuly w kwiatki siem wybralem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michaelina
powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowanie sie zapisuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppppppppppppppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego tutaj jest tak malo
wpisow :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dobra tez sie wpisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zartujecie dziewczyny , jak macie sie za brzydkie to zacznijcie o siebie dbac a nie narzekacie , zaloze sie ze jak sie pomalujecie, uczeszecie i ładnie ubiezecie to nie wygladacie na brzydkie , ale trzeba sie troche postarac , jakies maseczki , ładna fryzura , zmienic kolor włosów , wizyta u kometyczki , na solarium ,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boss
siema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Startstrap
Kurde ale fajna sprawa to coś . Normalnie podziw mnie bierze. Ale ktoś miał pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz też jestem
brzydka, więc moja obecność tutaj jest uzasadniona, ale..mam nadzieję to zmienić, choć jeszcze nie mam pomysłu.. Za jakieś 4 miesiące napiszę wam, czy dałam radę wspiać sie na wyżyny piękna.. A jeszcze coś - brzydcy często mają ciekawe sobowości i piękne umysły, tak, że nie łammy się, buziaczki dla brydali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebieskaa6__
Cześć, fajnie, że znalazłam cos dla brzydkich ludzi. Wszędzie teraz tylko piękno, piękno itd. a jak ktoś się urodził po prostu brzydki to co ma zrobić? Ja dbam o siebie - fryzura, krem na twarz, paznkocie, w miarę ubranie itp. ale co to da skoro jestem po prostu brzydka - musiałabym zmienić całą tzw. twarz a nie stać mnie na takie operacje plastyczne. I takie to zycie jest , hmm - znacznie trudniejsze dla ludzi brzydkich. I co z tego ze jestem np sympatyczna i inteligentna skoro brzydka zewnętrznie więc ... niestety mam znacznie gorzej niz Ci piękni nawet mniej sympatyczni i inteligentni. Mam 32 lata, mieszkam w Krakowie. Może jest tu ktoś z Krakowa lub okolic lub w ogóle mniej więcej w moim wieku i tez brzydki ? Pozdrawiam Was. Krakowianka ... brzydka zewnętrznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wehehe
Brzydcy jesteśmy i wielu z nas brzydnie z dnia na dzień We władzy nałogów naszych ciał rozpadamy się Nie najlepiej umiemy żyć ale uczucia gorące To rozpala pozwala być mądrą odmianą stworzeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem z Krakowa, mozemy pogadac :D jesli tylko chcesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebieskaa6__
Witam, Tak, ja bardzo chętnie porozmawiam :-) Lubię rozmawiać i mimo wszystko nie zamykam się w czterech scianach mimo, że czasem mam dość. Ale porozmawiam bardzo chętnie. Masz moze gg albo maila? Pozdrawiam ciepło w ten śniegowy czas. :-) Krakowianka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *pokrzywa*
Ja też jestem brzydka, już parę osób mi to powiedziało:) Chciałoby się zaintonować "Wesołe jest życie brzydala" ale śpiew więźnie w gardle:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *pokrzywa*
Nie chwaliłam się...nie ma czym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaszeska
www.olgie.photoblog.pl jestem paskudna i nie wstydze sie tego!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przylaczam sie
Każda potwora znajdzie swojego adroratora :o :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlodarz
haha a ja jestem piekny i sram na Was brzydale :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlodarz
jestem piekny,uroczy jak piec klap od sroczy:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kashah
normalnie jagbym osobie słyszała!!!!!! www.olgie.plotoblog.pl co sondzicie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej brzydale, zapisuję sie do Klubu. Niestety nie wszystko da sie zmienić i żadne zabiegi nie pomogą :( Ale powiem Wam, że urzeka mnie, jak ktos nie grzeszy urodą, a bardzo dba o siebie: zadbane dłonie, ładne zęby, czysty \"obuw\" ..., dobrze dobrane krojem i kolorystyka ubranie ... To naprawdę przyciąga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×