Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdepilodołowana

sposob na wrastajace wloski

Polecane posty

Gość gość
gość 2014.06.08 Na wrastajace włoski bardzo dobry jest preparat o nazwie Folisan. Można go kupić w salonie kosmetycznym. Zgadza się, tylko to działa. Żadne peelingi u mnie nie pomagają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
częste i dokładne pilingi są najważniejsze, potem trzeba dobrze nawilżyć ciało żeby skóra była miękka i włoski mogłyby ją przebić. Do tego celu najlepiej używać balsamu, który ma hamować wzrost włosków, ja używam Tend Skin Liquid. Znalazłam go na vitalab.pl i puki co nic lepszego nie znalazłam, a sporo tego testuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba jednak pamiętać, że zbyt częste pilingi też nie są zbyt zdrowe. Trzeba dać skórze czas na regeneracje. Dokładny piling wykonywany 2x w tygodniu w zupełności wystarczy, a jak dla kogoś "szorujące" granulki są drażniące polecam piling enzymatyczny. Po takim "zabiegu" koniecznie trzeba nałożyć krem przeciw wrastającym włoską. Sama używam Stop Grow i bardzo sobie go chwalę. Właśnie na vitalab.pl jest często w promocji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też używam tylko Folisan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja na vitalab.pl znalazłam inny preparat na wrastające włoski, nazywa się Tend Skin Liquid. Jeśli mam być szczera to powiem wam, że zdecydowałam się na niego przez promocję ;p może to nie jest dobra pobudka, ale krem okazał się po prostu CUDOWNY! W końcu pozbyłam się problemu bolących, czerwonych krostek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam Bump eRaiser, to jedyny środek, który mi pomaga, ja używałam balsamu i kremu punktowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×