Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość K. C.

Jak podoba Wam się KASIA CICHOPEK?

Polecane posty

Gość K. C.

W/g mnie najładniejsza polska aktorka na dzień dzisiejszy. Buźka ekstra i do tego to cudowne sexowne ciałko. a te jej oczka....... Czekam na wasze opinie, najlepiej jakieś normalne. ps. pewnie jak zwykle się ubawię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buzię ma śliczną, a co do figury nie jest idealna, aczkolwiek dobrze ze na naszym szklanym ekranie nie oglądamy samych anorektyczek;)Ogólnie bardzo ją lubię, bo wydaję się być bardzo szczerą, miłą, sympatyczną i normalną dziewczyną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mary8134
łoj wogole mi sie nie podoba ...normalna dziewczyna przecietna a cycki ma az za duze....est duzo ladniejszych aktorek...a te jej wlosy fe.....ale to rzecz gustu dla mnie kompletna porazka nie wiem czemusie nia tak podniecacie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienawidzetejbaby
jestem w szoku!!!!!!!co za durny topik!!!!brzydka, gruba i beznadziejna aktorka, chociaż aktorka to za dużo powiedziane w tym przypadku... aktor to bardzo trudny zawód, nie zostaje sie nim przez granie w przecietnym, choc popularnym, serialu... WIELKA GWIAZDA DLA 12-LATEK!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K. C.
Gruba?!?!?!?!?!?! Co to za farmazony. Ona jest idealna, a biust ideał. Napewno ze swoim BMI jest bliżej 20 niż 25 czyli napewno w normie. Dla mnie i tak no 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienawidzetejbaby
zakochales/las sie w niej???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????to jest ideał.... ile masz lat?13?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filanika
nie mam wiecej pytan...skoro wam sie podoba taki paszkwil to pewnie ne jestescie lepsi:)haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bigCycFan
ona ma fajne cyce. Pobawiłbym się z nimi na hiszpana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienawidzetejbaby
a moze to sama zainteresowana zalozyla ten topik, bo traci popularnosc......i trzeba reaktywowac zainteresowanie publiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest PRZESMACZNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aysta
Ona ma 24 lata, nie 27! Poza tym jest oblesna...te oczka, rzesy, wloski...wyglada jak slodka dziewczynka...ale bez wyrazu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczor
do nienawidzetejbaby podniesc popularność tutaj? ona leje na popularność ona jest kobietą w której możnaby się odrazu zakochać. Dobrze że nie mam okazji jej osobiście znać bo moje małżeństwo mogłoby ledz w gruzach. Takiego ciałka życzę wszystkim szkiletom - byście z radości latem nago chodziły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiajestsuper
taka pożywka dla starszych obslinionych panow.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia jest zajebista
ma super ciałko,oczy,buzię,włosy.JEST REWELACYJNA!!! Dobrze,że nie ma plaskodupia i plaskobiuścia!Małe cycki są dobre tylko u facetów!Kobieta musi miec biust!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polijannaa
Kasia jest bardzo ładna i niestety mój mąż też się nią zachwyca:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no bo jest sie kim zachwycać
;)Mnuie też się Kasia bardzo podoba:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polijannaa
na szczęście nie jest osiągalna dla mojego męża;) ale trzeba przyznać że jest śliczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naprawdę jest śliczna
:-)Twój mąż ma dobry gust:-)Skoro podoba mu sie taka laska jak Kasia to znaczy,ze facet ma dobry gust i preferuje kobiety ładne.Ty też musisz byc ladna skoro wybrał ciebie na zonę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczor
pochlebne opinie kobiet są 3 razy bardziej znaczące niż pochlebne facetów. bo jak już kobieta pisze że druga jest fajna to prawdziwy komplement.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polijannaa
naprawdę jest śliczna ...............nie mnie to oceniać:) ale miłe to co piszesz:) To Ty też masz dobry gust skoro Ci się Kasia podoba:)Może masz albo znajdziesz dziewczynę podobną do niej :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naprawdę jest śliczna
masz racje,mam dziewczynę w takim typie urody co kasia;)Nie jest identyczna ale bardzo podobna:-) Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polijannaa
kaczor.....to prawda,że komplement kobiety dla kobiety jest większy niż mężczyzny dla kobiety jednak ten komplement nigdy by nie padł z ust kobiety gdyby to była osoba osiągalna czyli potencjalne zagrożenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pna jest okropna
kurdupel, przerośniete galaretowate cyce, małe świńskie oczka i brzydkie usta i ogólnie pyzowata pospolita bęba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polijannaa
naprawdę jest śliczna ...... no to gratuluję dziewczyny i dobrego gustu :)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gregg**
Większośc tych wypowiedzi pisze jedna i ta sama osoba. Dla mnie ona wógóle nie powinna występować w telewizji bo nie jest reprezentacyjna. Za mała, za gruba i za cycata.:) No i ta bęba paszteciarska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama jesteś okrpona
:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×