Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość K. C.

Jak podoba Wam się KASIA CICHOPEK?

Polecane posty

Gość do o ranyyy
chyba niektórzy mają tu kompeks za małego fiutka:):) chyba lepsze za małe i mieć proporcje niż jak mutant przerośnięty wyglądać. taką wielkośc to się ma dopiero po 3 dzieci i wieku po 40stce a nie w tak móodym wieku, współczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ranyyy
Jedno jest pewne Kasia wzbudza ogromne zainteresowanie , świadczy o tym ilość wpisów na topicu na jej temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oj dajcie spokój z tą dyskusją
dla mnie to dziewcyzna totalnie niewarta uwagi-jest taka jaka wiekszosc dziewczyn, czyli zwykła szara bez pretensji. Nawet ona sama o tym wie bo nic przy sobie nie robi. nawet nic z włosami nie zrobi. Przecież wiadomo że nikt nie lubi takich czarnych czarownic.PZdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ranyyy
Kasia jest śliczna i ma idealne wymiary a że ktoś ma kompleksy na punkcie biustu (biust taki jak ma facet) to już jej problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasio Wędrowniczek I
czepiacie się jej cycków a to zadna rewelacja, tzn są w normie. Ewa Sonnet to trochę przesada. Ale ona? Przecież z tego co widać na fotkach cycki ma normalne, takie jakie powinny mieć wszystkie. Piszecie gustów się nie krytykuje, czyżby? Więc mamy do czynienia ze zbiorową hipokryzją. Dajcie sobie spokój bo ta dyskusja do nikąd nie prowadzi. Ilość prostych niesłusznych obelg typu prosiak klops krowa świadczy o ilości słomy w waszych kaloszach. A gdzie kultura, co? Czy dla was to tylko wyraz w słowniku dawno nieotwieranym. Żal mi was wszystkich, ale najbardziej tych zdesperowanych prostaków od słów w/w.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kc
ta twoja zona musi być strasznie nieatrakcyjna tak samo jak i ty. Pewnie tylko dlatego zdecydowała sie na slub z toba. paskudztwo pobrało się z paskudztwem. Chyba nawet by mi się nie chciało splunąć na takiego nieatrakcyjnego paszteta, jakim ty jestes. I dobrze o tym wiesz że nic nie masz wspólnego z atrakcyjnym mężczyzną. Twrz, sylwetka, łosy do bani. Już nie mówiąc o tych nędznych 4 cm w wersji stojącej w majtkach, ohydztwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś ty on nawet 4 nie ma
wykastrowali go całego i dlatego taka ciota na kafeterii wlazła hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oj nanana
już wyobrażam sobie KC jaki z niego wielki "men". Cienki, kościotrup sflaczały, wzrostu cichopkek czyli 164 cm:):)jakieś gówienko niesamowite i dlatego zachwyca sie ludzmi swojego kalibru:)musi się jakoś nieudacznik ratować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cichopek
nie ma 164 ale 158.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawski Bis
Mam pytanie do krytyków: Kogo możecie podać za "laskę" i ładną dziewczynę? Najlepiej z linkami. Jestem za krytyką konstruktywną a nie prostacką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drogi Jasiu Wedrowniczka
nie masz prawa wypowiedzi w żadnej kwestii. Jesli nie masz ok 185-7cm wzrostu nie masz muskuklarnego pieknie wyrzeźbionego ciała, ładnej męskiej twarzy o ładnych rysach i pięknych gęstych włosów etc to nie masz prawa stawiać kobietom żanych wymagań co do wyglądu. Bo nawet na brzydką dziewczynę nie zaslugujesz. Jedynie co to tylko lalke dmuchaną możesz sobie sprawić, bo ona chociaż ledwo ledwo ale zniesie kontakt z takim paskudnym nieatrakcyjnym "coś-iem"jak ty, bo ciebie nawet pół-męższczyzna nazwać nie można. Nie mogę patrzec na tych chodzących po ulicy naszego kraju brzydkich, obleśnych, nieatrakcyjnych chłopów-co to bardziej babe przypominają i w najmniejszym % nie są atrakcyjni czy męscy. Już nie wspominając o twoim krótkim fiutku kiepskim w te klocki. Zafunduj lepiej sobie chirurga plastyka...hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acha no to już wogóle
krasnal, karzełek bleeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na pewno laska nie można nazwa
cichopek która jest mała 158cm ,krótkie nogi, niskie zawieszenie, rozzsadzona za bardzo klatka piersiowa nieadekwatnie do wzrostu , ma pulchną pospoilta twarz i nic w niej co jest ładne. Laska to wysoka szczupła itp. poszukaj w tv gazetacch necie. Tylko takie załuguja na miano atrakcyjnej a cichopek to po prostu zwykła pospolita dziewczynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Drogi J W
Ciekawe jak ty wyglądasz brzydulo? Podeślij fotkę sprawdzimy czy masz prawo wypowiadać się na tym forum. Jakoś gryzą was wmiarę kulturalne posty. Brzydale zostaja przy kompach. Wczoraj byłe i dziś też idę na imprezkę. Mam tylko 176 i aż 75kg ale wzięcie takie że większość z was odpadła by w przedbiegach. Narka żałosne paszkwile kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ecccccchhhhhhhhhh
przestancie, wiekszosc z was pisze tylko z czystej zazdrosci! a ja wlasnie chcialabym miec takie cycki no i wlosy!!zawsze chialam krecone mojemu mezowi tez sie podoba,widze jak wodzi wzrokiem jak leci m jak milosc:( w dodatku jego byla dziewczyna, z ktora chodzil 3 lata jest do niej podobna-tj. tez taka niska i tez takie wlosy krecone!!!:( smutno mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jgdaute
Wszyscy jesteście żałośni, jeżeli wygląd to cała prawda o człowieku to gratuluję podejścia. Nie mam pojęcia o co wam chodzi, normalna, ładna dziewczyna.... esteci zakichani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilaria
podobno jestem do niej podoba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest tragiczna
i zarozumiala. Podobnie zreszta jak Jabłczyńska,Damięcka... No i jakie z nich aktorki ? Ale jeszcze gorsi sa faceci...np.Wesołowski czy Oliver Janiak ...bleeeeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suirghsghosur
moze brzydka nie jest... ale ta slodycz ktora z niej wycieka te wypowiedzi laleczki barbie blee to jest ochydztwo ktore od niej odstrecza... kiedys gdzies cos jakis fragment widzialam jak prowadzila jakis koncert czy cos... i taka byla slinaco slodka ze az do zerzygania autentycznie... ten sztuczny usmiech fujjj gdyby byla bardziej naturalna w zachowaniu to ok....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaaaaa
nic nie ma!podaj jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem dziewczyna
twarz ladna lae nie piszcie glupot ze ona ma idealna figure bo dziewczyna ma lekka nadwage ale jak wy wazycie ponad 100 kg to dla was taka figura jest jak marzenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vincenty Pipka
wykasuj < %>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bono
piękna dziewczyna - barzdzo sexsowna a zarazem delikatna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo
ladna dziewczyna i nie wychudzona jak wieszaki z wybiegow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bono
wsam raz do schrupania!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co tyle krzyku
Przecierz to normalna przecietna panna. Nie jest brzydka, ani nie jest zadna rewelacja. Jak zaczynala grac w serialu byla znaczniej grubsza i stad chyba ten duzy biust. Bo teraz to chyba tylko stanikami sobie pomaga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydka jest
qrwa jak noc listopadowa i zarozumiala jak Renata Beger :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bono
Ja tez jestem do schrupania,ale strasznie mi capi z dupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blumingdalee
Kasia nie jest brzydka, ale śliczna .... no jak dla mnie też nie jest. Urodę twarzy ma przeciętną - nie wiem jak wygląda bez makijażu, bo przecież jej wizerunek w telewizji to efekt pracy profesjonalnej stylistki!Duzo osob wypowiada się na temam biustu tej dziewczyny, mi osobiście się podoba, ale ciekawe czy faceci ocenialiby równie pozytywnie jej wygląd gdyby miala najmiejszy rozmiar!Wydaje mi się ze wówczas nie wywyolywalaby az takich zachwytów.... No ale moge się mylić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×