Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość K. C.

Jak podoba Wam się KASIA CICHOPEK?

Polecane posty

Gość Malvinka
Ona jest śliczna. Cała moja rodzina tak uważa :D Ma piękne, gęste rzęsy, oczy, włosy i jak powiedziała p. Beata Tyszkiewicz "apetyczne ciałko" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczor
Jeszcze raz powtarzam. Biuścik ma śliczny idealny do jej sylwetki, wzór dla chirurgów plastycznych. blask w oczach niepowtarzalny. Czarny Aniołek. Perełka polskiej sceny i ekranu, jeszcze bedzie wielką gwiazdą. Dla mni e jest jeszcze przed Kaśką Bujakiewicz. Czy wszystkie Kaśki są fajne? A może tylk ote z ekranu. Zazdrośnikom i nieszczęśliwym "posiadaczom" szkieletynek dziękujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe ale naiwni jesteście
Pewnie autorką topicu jest sama cichopkowa.Do jakiekolwiek atrakcyjnosći wyjątkowo jej daleko. Niskoskanalizowany tłusty prosiaczek a jej buzka wyjątkowo trywialna.nie ma nic przyciągającego.!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totalny
obleśniak z niej krótkie nogi tłusta morda i te krowie wymiona. brrrrr na wymioty az sie zbiera,typowa wiejska dziewucha-mała i wymionami przeroślakami,wygląda komicznie, karykaturlanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K. C.
Topik założyłem ja. Normalny ułożony facet wiek ok 25-30. Myśliż że Kasi chciało by się tu zaglądać? Prosiaczek - dobre.Jako alternatywę podajcie wasze ideały. podyskutujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co Wy pierdolicie
Cichopek NIE jest gruba!!!!!!!!!!!!!!!!!!Dlaczego wiekszość ludzi na tym forum rajcują sie szkieletorami:-o??Jesteście nekrofilamai czy co?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawełekełek
wzrost 12llatki cycki 60latki.Dla koneserów o wyjątkowo kiepskim guście. Jej zwolennicy to pewnie paskudne dziewuchy dla których by być atrakcyjną wystarczy być małym grubym brzydkim i przedojrzałym nieadkwatnie do wieku co jest ohydne lub dla typowych polaczków-niewyrośnietych kurdupli wyłysiałych z zanikiem mięśni i odstręczającymi facjatamiiP;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cichopek jest ladna ale jej partner wyglada conajmniej dziwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzyśśś
Kasia jest śliczniutka tylko takich więcej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do założyciela topicu
Nie ma nic gorszego niż facet przesiadujący na kafeterii-babskim portalu. Gardże takimi "cieniasami"!Zamiast zająć się jakimś męskim zająciem to taka ciotka zniewieściała wysiaduje na babskim forum i podnieca się jakimś serialowym kurpulentnym i nieatrakcyjnym klopsem!!!Już sobie wyobrażam jak musisz odstręczać z wyglądu cienki bolku!!!!!!!!!!!!Żegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzyśśś
a nie sorki myślałem że o inną Kasię chodzi. Jak to ta z tego m jak miłość to jak dla mnie ona jest cholernie tuzinkowa i mase dziewczyn z ulicy bije ją na głowe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szoknięta
przesadzacie z krytyką Kasi Cichopek, ona jest bardzo atrakcyjną młodą kobietą, większość krytykujących robi to chyba z zazdrości, a mówienie o niej tłusta, prosiaczek i t p świadczy o waszym ograniczeniu, Każdy ma inny gust, nie każdemu musi się ona podobać, ale argumenty, które tu padają są poprostu żenujące :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzyśśśprawdziwy
Podszywaczom mówimy NIE Kasia Cichopek jest śliczna i zdania nie zmienię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gundos
Cichopek ladna??????????boże chyba żartujecie, strasznie tandenty gust macie, przecież to niska kluchowata dziewczyna o buzi wiejskiej dziewczyny....ten ktoremu sie podoba to jakis straszny nieatrakcyjny brzydal, który nie wie co ładne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fudzi
Te pochlebne wypowiedzi są od jednej i tej samej osoby...Ja stawiam że to sama brzydula o zezowatych małych oczkach piszę o sobie tak by trochę poprawić swój kiepski wizerunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska**
gundos ...podaj przykład osoby która wg Ciebie jest ładna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzyśśś
niech jakiś żartownić przestanie się podszywać i wypowiadać się za mnie. ja jestem reprezentantem gustu a nie guściku wiec ona mi się nie podoba nigdy bym na nią uwagi nie zwrócił, zwykła panna aż do bólu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K. C.
ale się obawiłem "do zało......" właśne obraziłe połowę uczestników kafeterii. Pewnie nie zdajesz sobie sprawy zle facetów jest to 50%. Serialu nie ogladam, ale rzucę okiem jak ona tańczy no i zainspirowany powtórką prrogramu napisałem conieco. I to by pomyślał że bedzie wiecej niż 10 postów. Zniewieściały napewno nie. zaglądam tu najczęściej dla zabawy bo zawsze jakiś rotfl się znajdzie. Kasia jest normalnie zbudowaną kobiecą kobietą. A dla większości wypaczonych gustów normalna budowa to otyłość. Wasza era szkielety się już kończy, chyba idziecie w odstawkę. Ależ wy baby nietkóre potraficie zazdrościć; bo w/g was nie jest taka jak wy i nie powinna się podobać? A tu niespodzianka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko jest ładne
tylko nie mała niskoskanalizowana dziewczynina , która ma tendencje do tycia, nie ma figury , cycki ja zniekształacaja, wygląda obleśnie a je twarz nie ma nic ciekawego. Jedynie co można zauważyc w twarz to brzydkie wąskie usta, małe oczka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do KC
szkoda że ograniczony brzydalu/ to jest oczywiste, pewnie masz 150cm w kapeluszu i 3 cm w rozporku i buxkę qwasimodo hahaha/nie wiesz że oprócz takich wychudzonych szkieletów jak ty i takich małych pulchnych serdli jak twoja krowiasta krótkonoga mućka jest jeszcze pośrednia wersja-szczupłe atrakcyjne proporcjonalne sylwetki. Wracaj pod spodniczke do mamusi bo juz ciebie woła......buahahahaha:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gundos
Atrakcyjna kobieta -to wysoka szczupla długonoga o ładnej pociągłej buzi o regularnych rysach długich włosach dużych oczach i pełnych ustach, a nie mały krzątający się pod nogami liliput któy jest tylko dodatkiem do tłustych niesmacznych balonów, krókie nóżki, oczka jak szparki usta nthing special i raz szczuplesjza raz grubsza-zalezy od czasu. A co do twarzy to powiem króko:jest wiele przecietnych kobiet ktore sa o wiele bardziej ładne i kobiece od niej. Przeciez ona to nieporozumienie.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malvinka
Dlaczego Wy tylko potraficie obrażać ludzi, którzy mają odmienne poglądy? Zamiast napisać, że ten typ urody Wam nie odpowiada to rzucacie bezmyślnie mięsem. O gustach się nie dyskutuje. Jednemu podobają się szczupłe blondynki, drugiemu pulchne szatynki. PS: Najprawdopodobniej autorami tych obelg są praktykujący katolicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak już ci wierzę
do KM jesteś na pewno tak wstrętny jak większość "facecików" w naszym kraju. Pewnie basz gębę szczura albo w inną stronę jesteś szpetny, tak samo niewyrośnięty jak ta paskuda z tv sylwetka do bani i włosów już prawie zanik Szkoda że nawet nie wiesz że słowo "narzekam" pisze się przez "rz" a nie "ż". No ale taka "baba" jak ty zero męskości, taki eunuszek co na kobiece wypowiedzi wchodzi trudno żeby znał się na gramatyce.Pa zniewieścialcu!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie się podoba
Tak po prostu. Nie zastanawiałem się nad jej "wymiarami" czy innymi cudami. Jej uroda jak dla mnie jest zwyczajna i sympatyczna. Nie jest piękna tylko właśnie ładna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ginsisi
Co za paskudne zdjecia, dopiero tu wyszo jaka ona jest niefotogeniczna i nieładna.Moim zdaniem: małe "chińskie" okropne oczy krzywy brzydki nos wąskie usta rzeczywiście mała i cyc za duży nieestetyczny. Nic bardziej komicznego jak niewyrośnieta "trufla" z przerośnietymi cycolami, podobna do krowy paszącej się na łące, której zaraz mleczo beda odciagli. a fuj! Guscik nie do pozazdroszczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każda potwora znajdzie swojego
amatora. Skoro KC czy jak mu tam znalazł żone to przecież taki cichopkowy mały potworek tez może sie komuś podobać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ranyyy
OJ chyba niektóre mają tu kompleks małego biustu:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia Cichopek
jest za mala, za suchnieta i za biuściasta-najgorsza wersja wyglądowa. Zero prezencji, zero "laskowatości" i atrakcyjności.Wygląd kurdupla z prowincji/zero urody, twarz bardzo zwykła i szarej myszki/ z problemami hormonalnymi-przerośniete niesmaczne nieeastetyczne drgające zwoje łuszczu do pasa. /Obleśna.:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×