Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość K. C.

Jak podoba Wam się KASIA CICHOPEK?

Polecane posty

blumingdalee - nie ważne co by było gdyby... liczy się to co jest, a to się właśnie podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
dobrze, że ktos wspomniała o Jabłczyńskiej - to jest BRZYDULA - kasia w porównaniu jest piękna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tata psychopata
To prawda, jabłczyńska to twarz ma jak buła , co widać , odkąd obcięła włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak uwazam
nie mowcie ze jablczynska jest brzydula....jest naturalna i ma ladne rysy twarzy...i napewno figure lepsza od cichopek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycek fan
Oj ukłon w kierunku Kasiuni za jej śliczny biuścik. Mam nadzieję że nigdy do głowy nie strzeli jej odchudzanie bo jak wszyscy wiemy cycki maleją jako pierwsze. A po drugie ona napewno odchudzania nie potrzebuję. Tak pozatym zozstałą uznana za najseksowniejszą polkę. Ciekawe czy jutro wygra w tańcu coś tam Fajnie kaśka wygląda, i jej cycuszki też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie przepadam
SWPS nie lubi Kasiiiii A fuuu zarozumiały mały pokurcz!! Ale schudła to fakt w zeszlym roku nie miała się czym chwalić, ale podobno oprocz tańca duzo trenuje w innych miejscach i na pewno to nie jest siłownia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sex65
K. C. -jak dla mnie , nic ciekawego , gwiazda jednego serialu , sztucznie napędzana popularność przez TV (ciekawe jak to załatwiła) --figura nieciekawa jakaś taka niskiego wzrostu i w stosunku do niego za tłuściutka , za duże cycki ,bez stanika na 100% wiszą niczym szyszki ... w ogóle taka bbllllleeeeeeeee..... Po woli boję się lodówki otworzyć , bo już wszędzie jest cichopek - ale się pocieszam że jak szybko zabłysła tak szybko zgaśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezkresny Przemytnik Arbuzów
Jak dla mnie to ona jest hujowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konsultantkaORI_
Ładna i sympatyczna dziewczyna. Nieziemskie oczy i super długie rzęsy, ładny uśmiech. Może niska, ale figura ok, biust też chyba ok - duży, ale panom powinien się podobać ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isabla
Wygląda jak modelka z okładk ksiażeczki z krzyżówkami w jakims wiejskim kiosku. Widziałam ja w szkole , nic ciekawaego i zlewa sie z tłumem.Telewizja upieksza wszystkich. zobaczylibyscie Olejnik na żywo - pomarszczona, ziemista cera od fajek i przerażliwie chyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×