Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bankowiec ...

Praca w Banku

Polecane posty

Gość gość
Polecam kurs kasjerski zrobic online na stronie firmy szkoleniowej http://julamedia.pl/produkt/szkolenie-multimedialne-kasjer-walutowo-zlotowkowy/ Jak dla mnie kompleksowe, rzeczowe i przede wszystkim niczym nie odbiega od stacjonarnego a wiem to bo miałam okazje zweryfikowac z wyjazdowym.Jak chcesz zaoszczedzic czas i pieniadze to polecam.Wiem,że w niektorych bankach bez Zaświadczenia nie masz co szukac pracy.Przynajmniej w moim przypadku tak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zanim pojdziesz starac się o prace w banku to radze zrobić kilka kursow a już kasjera to bezwzglednie. Mam duzo znajomych ktorzy pracuja w tej branzy i mam porownanie roznych kurswo.Ostatnio szukalam kasjera walutowegoi kilka osob polecilo mi stacjonarnie ale mowi że masz 3 dni wyciete z życia a szkolenia sa po 8 godz na dzien. Jedna znajoma poleciła mi e-learning wprawdzie sceptycznie bylam nastawiona ale nie zaluje że wzielam udział,Po prostu oszczednosc czasu i pieniedzy. Polecam dla zainteresowanych Kasjerem walutowo-złotowym http://julamedia.pl/produkt/szkolenie-multimedialne-kasjer-walutowo-zlotowkowy/ I podzielcie sie opinia o szkoleniu koniecznie jak ktos zrobi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś wybiera się na szkolenie z BPH do Gdańska 06.10.2014 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki za polecenie szkolenia.Jak mowisz jest ono bezwzglednie wymagane w pracy w banku oraz kantorach i tam gdzie sie ma kontrolowac przeplyw pieniedzy.Na własnej skorze pzrekonałam sie jak szukalam pracyw jednym z bankow heh Kurs kasjera jest wymagany !Zaświadczenie WIELKI PLUS!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrobiłam i dziele się. Bez zarzutów, komplementarne, sporo materiału szczegółowego!.Widac ,że szkolenie przygotowane przez specjaliste.Zaswiadczenie i program zgodne z Ustawa więc też polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na zdrowy chłopski rozum to nie ma się co zastanawiac i szukac dziury w ofertach tylko przeliczyc ,że jak szkolenie wyjazdowe kosztuje np 500 jest 3 dniowe to koszty tego czyli katering , wynagrodzenie trenerea, nocleg to jakies 300zł więc tylko korzystac z e-learning żeby nie płacic kosztów wyjazdowych skoro uprawnienia ma się takie same.na pewno będę rozważał tą oferte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najważniejsze ,że sie omowienie zagadnien w szkoleniu zgadza.wiem co mowie pracuje w branzy 15 lat i 2 razy robilam szkolenie raz stacjonarnie 2 raz to z ciekawosci juz bardziej dla utrwalenia. wysoki poziom szkolenia trzeba przyznac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tak, szkolenia ponad wszystko. Ja się w końcu dostałam do pracy w banku w mojej miejscowości...wrocławiu, właściwie mieście. Żeby nie być jakaś gorsza, nawet tanie taxi sobie zamawiam żeby dojechać do pracy http://www.ztp.pl/pl/, szpilki, biała koszula..czuję się w końcu jak kobieta sukcesu, a nie jak mama dwójki dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy orientuje się ktoś jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na stanowisku OPIEKUN KLIENTA w Idea Banku? Bardzo proszę o informację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viki139
Pewnie tak jak w każdym . Ja mam pytanko jakie realne zarobki w WBK doradca klienta ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, czy orientuje się ktoś może w którym z banków szkolenie wstępne odbywa się w miejscu pracy (Poznań), chodzi o to, że chciałabym wrócić do pracy po urlopie macierzyńskim, ale wyjazd na 2-4 tyg do Warszawy itp nie wchodzi w gre, jeśli zatem ktoś coś wie proszę o podpowiedż gdzie mogłabym aplikować, pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie wiecie jak z kasą jest w BPH bo różne opinie o tym słyszałem www.gowork.pl/opinie_czytaj,30371

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, mam pytanie odnośnie banku spółdzielczego. Czy pracownicy w tym (albo w innych bankach) dostają np jakiś dodatek na święta? Może jakieś inne przywileje? Może ktoś coś więcej powiedzieć na temat szkoleń? Są to tylko nudne gadki czy jednak coś więcej? Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UlaKula
OPEN FINANCE - Młodszy Opiekun Klienta Właśnie zaczęłam szkolenie na powyższe stanowisko. Mam pytanie odnośnie zarobków. Jaka jest podstawa, bo słyszałam już 3 różne wersje i w końcu nie wiem? Z góry dzięki za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilla67
Trudno powiedzieć. Pewnie tak jak w wielu tego typu instytucjach masz podstawię + plus premię i jakąś ilość produktów bankowych do sprzedania w określonym miesiącu. Posprawdzaj inne podobne oferty http://www.gowork.pl/praca/sprzedaz;b może w niektórych są podane wynagrodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osamuel
Ja się z tym zgodze, bo na forum np. sygma banku gowork.pl/opinie_czytaj,42585 jest wiele ciekawych informacji, ja chyba zaaplikuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś praxowaly w Meritum i moze zabrac glos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
praca w banku!? znajdziesz tutaj - rekrutacyjna rewolucja! mają kilka ciekawych ofert w tej dziedzinie na pewno znajdziesz coś dla siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adammm99
znajdziesz coś dla siebie w tej dziedzinie na rekrutacyjnej rewolucji.pl! znakomite oferty ! możesz mieć coś dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.rekrutacyjnarewolucja.pl, strona z wieloma ofertami z pracą stworzoną dla Ciebie, warto poszukać i zmienić swoje życie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ! Widzę, że nie każda z was jest bardzo zadowolona ze swoich zarobków. Ja pracuję nie w banku, ale jako pośrednik finansowy, więc mam umowy w każdym z banków. Jeśli chciałybyście zarobić dodatkowo (bo wiadomo, że nie każdy klient w akurat waszym banku może dostać kredyt), wtedy dzwonice do mnie i ja się nim zajmuję, a Wy nie robiąc nic, tylko przekazując kontakt, dostajecie połowę prowizji. Jestem z Łódzkiego, ale działam na terenia całego kraju. W razie zainteresowanie piszcie do mnie finansowanie.firm@o2.pl lub 507-425-784. Paulina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trufel23
To prawda, wiele zalezy od banku, jak po przeczytaniu opinii na gowork.pl/opinie_czytaj,23672 polecam prace w ing.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iaw
Hej, startuję na stanowisko doradcy klienta zamożnego w PKO BP. Zostałam zaproszona na drugi etap, gdzie ma się odbyć test wiedzy. Czy ktoś z Was dysponuje przykładowymi pytaniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Theron
I'd like a phonecard, please can i buy clomid off the counter qd The strategic shift and dramatic restructuring are fuelingfears about BlackBerry's long-term viability. The uncertaintycreated could easily push a growing number of its telecompartners, business customers and consumers to abandon theplatform.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcelino
Sorry, I'm busy at the moment generic zoloft no prescription Irresponsible reporters who make statements that are false, should be arrested and prosecuted. When you consider the nature of their work, a reporter using words to create a false impression or to promote a lie, is like a crooked police officer, a fireman who starts fires or a doctor who kills his patients. Sensationalism should not be a tactic reporters use to get stories picked up at all costs. If you have to lie to get your story picked up, then it should never have been reported in the first place.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×