Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bankowiec ...

Praca w Banku

Polecane posty

Gość gość
Ja bym radzila rozejrzec sie za praca w stefczyku. duzo szkoleń i premie miesieczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy w Credit Agricole chca zaswiadczenie o niekaralnosci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuje w BOŚ jako doradca.przed zatrudnieniem trzeba miec szkolenie walutowe.poszukalam w sieci ze duzo bankow szkolilo pracownikow tutaj www.julamedia.pl. lista klientow firm ktore korzystaly ze szkolen jest długa.szkolenia wygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkolenia wewnetrzne owszem ale najpierw trzeba miec kasjera zlotowego i walutowego.z racji ze robiłem kiedys tylko złotowego to teraz walutowego z samych walut.nie chciałąm przepłacac i siedziec na stacjonarnym znowu 3 dni.kupiłam w tej firme co polecasz JulaMedia.okazało sie że kilka osób z banku tez tam robiło.świetne szkolenie, nawet wiecej wiedzy niz na stacjonarnym.pozdr Piotr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój tata pracował w banku jako dyrektor... I kilka lat temu rzucił te prace, bo jak twierdził nie mial nic do roboty i to go wykonczalo :s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miliZet
Ja zaczęłam z poczatkiem czerwca pracę w Stefczyku i póki co dużo się uczę i zaoferowali umowę o pracę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta74
Wierzyć się nie chce w takie kwoty na tym stanowisku. Ja pracuję w Idea Banku i bardzo lubię swoją pracę, bo zawsze lubiłam kontakt z ludźmi, a jako doradca mam go na co dzień. Kasa też się zgadza, zadowolona jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jula771
Nordea Noc prowadzi teraz nabór do pracy. Uważam, że warto pracować w centrum operacji bankowych. Tutaj http://nordea.pl/noc/ można sobie o nich poczytać. Jest to znacznie lepsze rozwiązanie, aniżeli praca np. w kasie. Koniecznie poczytajcie sobie opinie o tej firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina7771
Ciekawa praca jest też w pośrednictwie kredytowym. Można sporo zarobić, a zarobek zależy od naszego zaangażowania. Najlepiej samemu otworzyć działalność, a jeśli już ją mamy to podjąć współpracę z Probitas Finance . Mają najwyższe stawki na rynku i lepsze oferty niż w banku. Tutaj http://www.probitasfinance.pl jest ich strona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mituni
Słuchajcie, a ktoś z Was myślał może o tym, żeby otworzyć placówkę bankową? Chodzi mi o franczyzę. Opłaca się? Jakie warunki muszę spełnić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanowna Pani, jeżeli jest Pani zainteresowana otwarciem placówki bankowej, to zachęcam do zapoznania się z ofertą Nest Banku: https://www.nestbank.pl/franczyza Korzyści jakie płyną z takiej formy współpracy, to m.in.: prowadzenie działalności konkurencyjnej poza placówką, prowadzenie sprzedaży mobilnej oraz telemarketingu czy też profesjonalne szkolenia produktowe. Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji. Pozdrawiam, Opiekun Klienta Nest Bank nestbank.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co otwierać placówke bankową skoro teraz większość jest zamykana? masz dobrze w głowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
duAn4TIzEpzeFptZaVciDIEK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hubert456
W BOŚ Banku jest dobra atmosfera pracy, polecam tego pracodawcę dla chętnych by pracować w Banku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mituni

Akurat w moim miasteczku takie miejsce jak placówka bankowa by się przydało. Szczególnie, jeśli znajdowałby się w niej bankomat. No właśnie, jest szansa na to, że w takiej franczyzowej placówce może znajdować sie bankomat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artek
Dnia 5.10.2018 o 19:35, opiekunnestbank napisał:

Szanowna Pani, jeżeli jest Pani zainteresowana otwarciem placówki bankowej, to zachęcam do zapoznania się z ofertą Nest Banku: https://www.nestbank.pl/franczyza Korzyści jakie płyną z takiej formy współpracy, to m.in.: prowadzenie działalności konkurencyjnej poza placówką, prowadzenie sprzedaży mobilnej oraz telemarketingu czy też profesjonalne szkolenia produktowe. Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji. Pozdrawiam, Opiekun Klienta Nest Bank nestbank.pl

Czy można sfinansować otwarcie placówki partnerskiej Nest Banku z kredytu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artek

Czy można sfinansować otwarcie placówki partnerskiej Nest Banku z kredytu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2019 o 12:54, Gość artek napisał:

Czy można sfinansować otwarcie placówki partnerskiej Nest Banku z kredytu?

Szanowny Panie, Nest Bank nie ma w swojej ofercie kredytu na taki cel. Oczywiście może Pan wziąć kredyt firmowy i sfinansować z niego Placówkę Partnerską. Więcej informacji: nestbank.pl/dla-ciebie-i-rodziny/kredyty

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,

Opiekun Klienta Nest Bank

nestbank.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bianika

Proszę powiedzieć, od czego zależy zysk partnera w takiej franczyzie bankowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2019 o 11:52, Gość Bianika napisał:

Proszę powiedzieć, od czego zależy zysk partnera w takiej franczyzie bankowej?

Szanowna Pani, Zysk Partnera zależy od wolumenu kredytów, które udzieli on w danym miesiącu rozliczeniowym. Każdy produkt ma swoją podstawową tabelę prowizyjną, natomiast mamy przewidziane dodatkowe bonusy związane ze sprzedażą. Dodatkowo unikatowa na rynku oferta została stworzona z myślą o rodzinie i małych, rodzinnych firmach, co wyróżnia bank na tle konkurencji i daje możliwości większej sprzedaży. Więcej informacji: https://www.nestbank.pl/wspolpraca

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,

Opiekun Klienta Nest Bank

nestbank.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×