Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iskierka-zapłonie

Jak rozpalić męża???

Polecane posty

polecam seksowne pończochy, nadają się do striptizu, ale tak naprawdę to nie trzeba ich zdejmować:) sprawdzony sposób - efekt murowany;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich dzisiaj skorzystałam z porady AXE i efekt był piorunujący, naprawdę miłe panie mężczyźni to dopiero mają fantazję :-) srali grali znam to i cieszę się że o tym wspominasz bo to jest świetna zabawa można z tym zrobić wszstko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Boże , w końcu coś mi się udało ...hihihi. Teraz każdy wie jaki jest EFEKT AXE - tak jak z reklamy w telewizji. Iskierko - cieszę się ogromnie :) Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozpalony mąż może być najlepszym i najtańszym środkiem grzewczym szczególnie teraz ,kiedy zbliża się zima :) Uwaga : Nie dotyczy mieszkań ,gdzie wspolnie zamieszkuje z nami teściowa ,bo ona jeszcze też może zapragnąć ciepła .....brrrrrrrr :) ......ale chłodem powialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaskocz go, zrób cos o czym marzy, a czego sie niespodziewa :) na pewno wiesz o czymś takim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmn
hmm.. hmm.... jak go rozpalić hm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waw
Zminiesz zainteresowanie jego seksem a zacznij sie sama zabawiac tak zeby on mogl to zauwazac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skaut
My rozpalamy zawsze jedną zapałką.Dla lepszego efektu polać benzyną.Nie za dużo bo spłonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrób lub zgódź sie na coś co nigdy nie robiliście jeżeli striptiz to tylko w blasku świec jeżeli sie krępujesz ..stan w drzwiach a później odwróć sie tyłem ,pierw zsuń ramionczka dalej samo pójdzie ..przy ściąganiu majteczek bądź już blisko jego buzi wypnij pupę i je zsuń..a dalej:p wiesz co będzie:) miłej zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×