Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myslaca

UWAGA NA TABLETKI MEIZITANG I LIDA DAI DA HUA!!!!!

Polecane posty

Gość lidowiczka
Witajcie. Duzo dziewczyn pisalo do mnie czy mam jeszcze ta lide ktora kiedys sprowadzalam no wiec postanowilam jeszcze raz sprowadzic ja dla was :-) otoz kupuje ja w fabryce km dali industry & trade co otrzymalam juz towar wiec zapraszam do zakupow mail lala222012@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joarum, a mozesz napisac od kogo kupilas swinstwo i co to bylo? Nie wiem, czy dobrze zrozumialam Twoje wczesniejsze posty, ale nie byla to lida? Piszac ,,jelitowka" masz na mysli grype jelitowa? ( tak mi wyszlo po wpisaniu w google). I czy pewna jestes, ze to po tym czyms?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tym razem zakupiłam dwa opakowania od Martynki,dla mnie Meizitanc czerwony a dla mojej koleżanki Lida.No jeśli chodzi o mnie to nie stronię od przeróżnych specyfików i to na pewno ma wpływ na działanie tych środków początkowo przez tydzień schudłam 2kg ale niestety brałam nie regularnie do tego piłam alkohol (koniec wakacji nie mogłam sobie odmówić)więc ostatecznie nie osiągnęłam pożądanego efektu z własnej winy (mam jeszcze jakieś 20tabl.) Ale za to moja koleżanka która nigdy nie brała takich wynalazków jest jak na razie zadowolona,mówi że w ogóle nie chce się jej jeść jednak zmusza się bo tak nic nie jeść to nie bardzo.Zobaczymy ile schudnie,trzymam za nią kciuki bo ma sporą nadwagę.A mnie to tak bardzo nie zależy mam164cm wzrostu i 62kg więc niema tragedii chyba.Pozdrawiam i trzymam za was kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidowiczka
Lida z fabryki Km Dali ZAPRASZAM lala222012@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidowiczka
joarum to bylo kupe czasu temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joarum
lidowiczka czytanie ze zrozumieniem nie boli, podoba ci się prezent? czekam na odpowiedź do niedzieli w poniedziałek poinformuję forumowiczów co dostałyście ty i basia a jutro prezent dostanie uczciwa martynka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joarum
a muszę se to napisać zrobię z wami kurna porządek i to taki że będziecie mnie wspominać do końca swych dni !!!!! nie można żerować na niedoskonałościach ludzkich zarabiać na nadziei naiwnych oszukując ich zero zasad moralnych dla mnie taka osoba to gorzej niż śmieć to odpad genetyczny i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia.g2
Dobre.....naprawde dobre.....a potem wystrzelasz wszystkie staruszki w kioskach bo sprzedaja niby papierosy a tak naprawde raka !!!!! Sprawiedliwosc jezd wzgledna....zalezy od tego kto przy korycie. A o ostatnim przekrecie slyszalas jak koncern farmaceutyczny karmil kobiety w ciazy ze potem dzieci rodzily sie bez raczek? A slyszalas zeby lida komus zrobila krzywde....przeciez mozna ja bylo kupic do niedawna w aptece ale inne leki przez to sie nie sprzedawaly to trzeba bylo wywalic za burte chinoli. Pani "joarum" chce ocalic ludzkosc....he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidowiczka
pani joarun sama do nie dawna pewnie korzystala z naszych tab a dzis straszy. Ale mam to w dupie jak to basia napisala lida jeszcze nikomu nie zaszkodzila a raczej pomogla, poza tym nie sprzedajemy jej dzieciom tylko doroslym ludziom ktorzy maja tego swiadomosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidowiczka
pani joarun sama do nie dawna pewnie korzystala z naszych tab a dzis straszy. Ale mam to w dupie jak to basia napisala lida jeszcze nikomu nie zaszkodzila a raczej pomogla, poza tym nie sprzedajemy jej dzieciom tylko doroslym ludziom ktorzy maja tego swiadomosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidowiczka
pani joarun sama do nie dawna pewnie korzystala z naszych tab a dzis straszy. Ale mam to w dupie jak to basia napisala lida jeszcze nikomu nie zaszkodzila a raczej pomogla, poza tym nie sprzedajemy jej dzieciom tylko doroslym ludziom ktorzy maja tego swiadomosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joarum
lidowiczka w aptece był oryginał i nikt się nie skarżył że kupił cegłę w przeciwieństwie do was. Gdyby wasze tabletki były ok nie było by negatywnych wypowiedzi i nie chodzi o to że nie działa tylko o kolor , o hologram na opakowaniu i zawartość kapsułki. We wcześniejszych wypowiedziach szczegółowo opisano jak wygląda prawdziwa lida - inaczej niż wasze tabletki sama przyznasz jaką dajesz gwarancję że to oryginał ???? wiesz kim jestem dla mnie nie jest problemem kupić od ciebie tabletki i dać do naszego laboratorium potem odnaleźć niezadowolone klientki i rozpętać aferę czy jesteś tego świadoma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joarum- jestem jestem - debilowi nie odpuszczam, zapamietaj!!!! a straszyc to możesz siebie w lusterku i swoje wnuczki - próchno rozpadające się a ja czekam i jak widać debilizm i ciemnota bierze góre i wiedzy jak nie było tak nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joarum, napisz od kogo kupilas ,, to cos" i co to bylo? Moj dostawca budowlany to tzw. Martynkax26 . Fakt, nie wyladowalam w szpitalu, ale stowka poszla sie pasc...Ale chyba nie kazdy sprzedaje ,,cegle" ? Dziewczyny pisza, ze chudna...Bońciu, przeciez sa tu zwyczajne dziewczyny ? ! Nie wszystko jest trujace i podrabiane.Przykladowo, kupilam kiedys - i to na allegro- oryginalny white lion. Nic mi nie bylo, schudlam ( nie pytajcie od kogo- nie napisalam opinii i nie wiem , motyla noga :( a teraz tam i tak tylko falszywki sa). Jak by nie wlasny przyklad , myslala bym, ze to wszystko bujda.ze nie ma takich srodkow, ale doswiadczylam tez dzialania dobrych tabletek, trzeba je tylko znalezc.Chociaz to trudne... I jak sie juz przekonam do jakiegos dostawcy, to napewno o tym tu napisze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joarum
Gdzie kupujecie lide? cegła nazywa się "reduce "zawierająca pestycydy mój budowlaniec to zbroja namiar zapodała niejaka marika39 później wyszło że to naganiaczka potruli trochę ludzi jest strona www.dodajoszusta.pl tam to się można naczytać , a na rudą kulkę nie zwracaj uwagi ma fajną mamę niestety jabłko padło BBBBBBBardzo daleko od jabłonki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bushaido
Witam, Uwaga na MARTYNKAX26@onet.pl. Poprzednia przesyłka OK. Kolejna już niestety placebo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona i motyl
dlatego obawialam się zamówić drugi raz u martynki, chociaz za pierwszym razem na pewno mialam oryginal (kupione ponad 1,5 miesiaca temu). Ja wam powiem ze zamawialam już gdzieś z 6 razy lidę (w ciągu 3 lat) i nigdy nie trafiłam na podróbkę, tzn. nie wiem co w niej było, czy rzeczywiście sibutramina, ale działało i zawsze chudłam. A może to jest tak, jak niektórzy piszą, że nie na wszystkich lida działa. Bo dziwne jest dla mnie to, że niektóre z was kupują u 3-4 róznych sprzedawców i żadna z lidy nie działa. Na mnie w ogóle nie działał zielony meizitang w żelowych kapsułkach, wręcz przeciwnie- jadłam na potęgę i wzmagał mi się apetyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joarum
bushaido a wygląd opakowań był taki sam czy różny chodzi o hologram i kolor oraz kolor proszku w kapsułce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bushaido
Jeśli chodzi o opakowanie to za bardzo się nie przyglądałem. Pudełko, w nim plastikowy pojemnik. Pamiętam, że w środku była zamieszczona ulotka, która również zawierała wersję polską (właściwie jeden akapit). Jeśli chodzi o same kapsułki to wyglądają identycznie jak oryginały. Różnicą jest kolor samego proszku w środku. Kolor oryginału to jest coś pomiędzy kremowo-szarym a białym. Nowy proszek jest biały jak kartka papieru. (sorry jestem facetem, więc moja paleta obejmuje 16 kolorów podstawowych). Jeśli się zastanawiasz czy to co masz to oryginał czy fake i nigdy tego nie używałaś to prawdopodobnie masz podróbkę. Działanie oryginału jest na tyle mocne, że wiesz że nie jest to efekt placebo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja od martynki na pewno mialam placebo.Chociaz i tak dobrze, ze nie pestycydy. Juz ktos o tym pisal, ale powtorze: zrobil sie smrodek wokol lidowiczki- pojawila sie martnka, teraz znikla martynka- wyplywa lidowiczka.I tak wkolo Macieju... Ktos tez pisal , ze martynka i lidowiczka to ten sam sprzedawca.Ja moja falszywke lidowa kupilam w kazdym razie od nicka ,, martynka,, i bede to rozglaszac po wsze czasy na tym forum, zgodnie z obietnica zreszta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim ja mezitang jem od 5 dni i na wadze minus 2 kg, ale jem 2 razy dziennie pani od ktorej kupilam pisze ze na kazdego inaczej to dziala.. proszek w srodku mam bialy dostalam w palcze wszystko osobno, dwa hologramy jeden z przodu kwadracik po prawej troszke jak bys sie rozpadal ( taki efekt, wybaczcie nie umiem tego inaczej opisac:D) a z tylu motylek takze srebrny.. co prawda jem mniej, ale spodziewalam sie tego ze nie bedzie mi sie chcialo jesc w ogole.. nie wiem czy to plecebo czy nie .. (meil tej pani zaczyna sie na amol. dieta ..) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidowiczka
Tylko oryginalna Lida, meizitang sprowadzane z fabryki KM DALI polecam lala222012@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasionko
chciałem tylko napisać że asia ma oba specyfiki i po badaniach oba to samo lipa kobitki a raczej cegła ta sama cegła gdzie kupujecjecie lide ? miałaś rację to jedno źródło !!!!!wielki szacun!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny , nie wierzcie w to co tutaj ludzie wypisują bo większość tutaj opinii zwłaszcza negatywnych pisze tutaj jedna i ta sama dziewczyna . Zobaczcie na eksperyment meizitang. Kupiła u kogoś meizitang lub coś innego i nie schudła a teraz mści się na wszystkich sprzedawcach bo bo uważa że wszyscy to jedna mafia i nie ma oryginałów. Robi to od początku sierpnia. wczoraj sie to sypło..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, mimo tego całego zamieszania ja dalej kupuje na extrafigura.ugu.pl .Okazało się że połowa albo więcej tych tutaj opinii zwłaszcza negatywnych jest pisana przez jedną i tą samą osobę lub z pomącą innych sprzedawców. Ktoś wpadł na pomysł aby tępić znanych dostawców i piszę im złe opinie.No może pisał ale to czas pokaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja też coś wkleję kontakt tylko maila k.spokojny@gmail.com pani Sylwia z Bydgoszczy pewna lida rosyjska i europejska jeżeli tak to można nazwać. Nie podaje numeru tela bez obaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×