Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myslaca

UWAGA NA TABLETKI MEIZITANG I LIDA DAI DA HUA!!!!!

Polecane posty

Jeżeli ktos potrzebuje to odsprzedam 3 pudełka Lida po takiej samej cenie .Kupiłam 10 pudełek gdy pracowałam w Londynie i zużyłyśmy większość z koleżanką ale reszta już nie potrzebna. Oryginalne kupione tam na wyspach. Najlepiej pisać na telefonik 889 050 800 lub na maila firma@kozacki.pl . Mogę wysłać za zailczeniem oraz sprawdzeniem ale wiadomo ty za to płacisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli ktos potrzebuje to odsprzedam 3 pudełka Lida po takiej samej cenie .Kupiłam 10 pudełek gdy pracowałam w Londynie i zużyłyśmy większość z koleżanką ale reszta już nie potrzebna. Oryginalne kupione tam na wyspach. Najlepiej pisać na telefonik 889 050 800 lub na maila firma@kozacki.pl . Mogę wysłać za zailczeniem oraz sprawdzeniem ale wiadomo ty za to płacisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UWAGA-SAMI NAGANIACZE!!!!!!!
DZIEWCZYNY, UWAZAJCIE CO TU PISZA, BO WIEKSZOSC TU OBECNYCH TO ZAKAMUFLOWANI SPRZEDAWCY , ICH PSEUDOKLIENTKI I INNE FALSZYWE ZWOLENNICZKI. PISZA Z ROZNYCH NICKOW I NAKRECAJA POPYT. TRZEBA SZUKAC Z GLOWA! NIE WIERZCIE TYM WPISOM! SZUKAJCIE NA WLASNA REKE, PYTAJCIE ZNAJOMYCH , ALE NIE WIERZCIE TYM NAGANIACZOM!!!!!!!! WIEKSZOSC Z TEGO CO TU CZYTACIE TO TYLKO NAKRECANE KAMPANIE REKLAMOWE. !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sami sobie jesteście tego winni więc do kogo żale i skargi przecież jest powiedzenie co tanio to drogo kupujecie z jakiś szemranych adresów a potem się skarżycie i wyzywacie Jak chce kupić wchodzę na stronę www.strefagrubasa.cba.pl i po prostu kupuję przez stronę.I jak na razie wszystko mi przychodzi nic się ze mną nie dzieje . A wy smsiki e maile przelewy śmieszne a jak co to niema kogo szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomciopaluch
Aniolkubezskrzydla- a niby gdzie sie miesci sklep strefagrubasa?- zebym wiedzial gzie go szukac. A tam na pewno nie trzeba przez maila i smieszny przelew? O, ale fajnie!Jesli mi podasz adres i bede mogl kupic bezposrednio od czlowieka, nastepnie zaplacic do reki i do reki dostac tabletki- to nawet ci uwierze. Podaj prosze, bo jestem sklonny pomyslec, ze to kolejna pseudoklientka sie wpisala..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniołekbezskrzydła
Tomcio czy porażko czy jak tam:-) Wejdź na tą stronę www.strefagrubasa.cba.pl i chociaż zobacz bo krytykujesz a nie wiesz o czym mówisz żałosne więcej inteligencji i zaangażowania w walce z wiatrakami. Na kafeterii sprzedaż się nie kończy i świata nie zbawisz. Mieszasz tylko innym w głowach i sami nie wiedzą gdzie kupić. Na allegro każdemu płacisz z ręki do ręki? przecież tam nie piszesz do właściciela jak u innych tutaj.Tam sam-a zamawiasz przez stronę i dostajesz automatycznie numer zamówienia i automatyczną odpowiedz na maila o statusie zamówienia. Następnym razem się więcej postaraj jak będziesz siać zamęt i nie pomawiaj normalnych ludzi tak jak ja. O jakich przelewach piszesz? ja kupuje za pobraniem wiec albo jesteś z konkurencji albo jesteś tą małolatą z kolejnym nowym nickiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniołekbezskrzydła
Chyba mało precyzyjnie napisałam. Wchodzisz w zakładkę apteka 24h, wybierasz produkt , potem ilość cały czas klikasz. Potem idziesz na zakładkę wysyłka i klikasz na opcję jaki rodzaj dostawy a potem jeszcze wypełniasz dane do wysyłki i dopiero system przyjmuje zamówienie. Inaczej się nie zakończy transakcji. Owszem e-mail jest potrzebny do potwierdzenia danych. Można zapłacić przelewem jest taka możliwość ale można tez zapłacić przez paypal czy kartą kredytowa. Gdybyś mnie nie sprowokował to bym nie pisała o tym ale najwyraźniej brak ci inteligencji aby wcześniej wejść i zobaczyć a potem pisać. Jak coś robisz to rób z głową nie wystarczy tylko zmieniać pseudonimy do tego nie trzeba inteligencji to dziecko potrafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomcipaluch
Dzieki za baaaaaaaaaaaaardzo szczegolowy opis dokonywania zakupow w strefiegrubasa , czy jak ci tam. Teraz to juz w zyciu nie pomysle ze Aniolekbezskrzydla jest kolejna pseudoklientka ze strefygrubasa. Przekonalas mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha crazy deisy a byłaś już na ogłaszamy24h.pl ? tam też się reklamuje hehe i na favore i na olx i na gumtree hehe i na tablicy i na ? kurcze nie wiedziałam że mam aż tyle fajnych portali do obskoczenia. A jak już wszystko sprzedam to kupie dom na jakiejś wyspie i wyślę ci ładną fotkę tylko na jaki adres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasionko
jak już wcześniej napisano szukać z głową każdy z nas ma jakieś mankamenty ja się przyznam mam małe 50 kg do zgubienia ale nie jestem desperatem i nie kupię w ciemno śledzę forum czytam i analizuję jedna z formuowiczek kupiła ze strony i co????? bardzo źle się to skończyło dla niej dodam że jest chuda jak wiór(OBSESJA) ja doszłem do wniosku że trzeba się polubić takim jakim się jest mi moje wały tłuszczu nie przeszkadzają, ale dla zdrowotności muszę te parę kilo zgubić dieta nie pomaga taki metabolizm głód powoduje nerwowość więc nie tędy droga trzeba się wspomóc tabletkami że tu sprzedawcy i naganiacze nas jest garstka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyno daj sobie na wstrzymanie z tą krytyką . Chodzisz po wszystkich forach i wklejasz swoje opinie .Co forum to jedno i to samo. A z skąd pewność że sama nie sprzedajesz i robisz sobie dobrze. Może chcesz konkurencji się pozbyć ? A po drugie ludzie są dorośli i mają wolną wolę . Sami niech decydują bo to ich pieniądze. Uwierzyłam gdyby opinia była na danym forum ale co forum to te same wpisy kopiuj i wklej. A może chce coś kupić i sama zdecydować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala222012@interia.pl
ORYGINALNA LIDA I MEIZITANG OD PRODUCENTA POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasisia
Hej dziewczyny, ja li dę biorę od 7dni. Czuję się dobrze praktycznie tak jakbym ich nie brała tylko jedyne co to mam suchość w gardle, bardzo się poce no i trochę więcej energii, którą rozładowuję ćwiczeniami oraz pracą bo jestem w ciągłym ruchu. Podoba mi się to, że nie mam kompletnie ochoty na słodkie i kaloryczne jedzenie a zwykle kończyło to się u mnie "a jedna krówka nie zaszkodzi" i szlak jasny diete trafia :). Odmawiam wszystkiego. Jem małe porcje, lekkie jedzenie, serki wiejskie, owoce i warzywa do godz.18-20. Ale powiedzcie mi, kiedy zaczęłyście czuć, że wasz organizm pozbywa się toksyn ? Podobno nie jest to przyjemne uczucie i jak ono się u was przejawia? Dodam, że przytyłam 15kg na tabletkach anty. które odstawiłam z rok temu jak nie więcej, waga stanęła w miejscu. Mam nadzieje, że po tym w końcu co się ruszy. Zostało mi jeszcze 23dni :) Marzy mi się schudnąć 15-20kg. obecnie przy wzroście 163 ważę 70kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toksyn pozbedziesz sie gdy o d s t a w i s z lide. Wszyscy wiemy, co ona zawiera (jesli mamy oryginal) i ze jest to szkodliwe, nie ma sie co czarowac. I nie radze pisac nikomu inaczej, bo to juz by bylo przegiecie. Aczkolwiek , jesli akurat nie ma w twojej lidzie sproszkowanej cegly, gipsu lub jeszcze bardziej szkodliwego swinstwa, i bierzesz pod uwage przeciwskazania ( pewno masz ulotce) , to nie powinna Ci zaszkodzic. A lide bierze sie nie dla pozbycia toksyn ( cokolwiek by , dla wytlumaczenia skutkow ubocznych o tym nie napisano) , a k i l o g r a m o w :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno wariaci tak łatwo nie odpuszczają mimo wszystko wyrażę swoją opinie. Ja schudłam 6kg po miesiącu stosowania Lidy tej rosyjskiej Ciemny niebieski kolor folii. Nie piszę objawach bo to śmieszne moim zdaniem. Jam mam 162cm wzrostu i miałam 170wagi. teraz mam 54kg. Dwa kg schudłam dzięki swojemu samozaparciu ale już po kuracji Lidą po prostu nie chciałam już wydawać więcej kasy. Nie wiem czy sens jest teraz podawać namiar ( wariat czuwa) ale kupiłam na strefagrubasa.cba.pl . Spodobało mi się tam bo wszystko jest inaczej po prostu normalnie. Zresztą po co ja to mówię same zobaczcie za wejście się nic płaci i nie trzeba się rejestrować aby tam zajrzeć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, to prawda swirow nie brakuje, chociaz uwazam, ze dziewczyna mogla soe zapytac, bo czemuż by nie, w koncu od tego mamy forum. Ja tez sie pochwale- na oryginalnych tabletkach schudlam w zeszlym roku ok 7 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam ostatnio lidę znowu mnie coś wzięło biorę drugi dzień ale widzę że jestem trochę po niej otępiała w myśleniu. Ma ktoś podobnie? masz racje za bardzo się odchudziłam w liczeniu. Schudłam 6kg . Nie wiem czemu ale ciężko mi się dzisiaj myśli i to wina chyba tych "witaminek".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie tak, dlatego bardzo trzeba uwazac , gdy zblizaja sie jakies egzaminy, klasowki albo inne sesje. Kolezanka to nawet oblala egzamin na prawo jazdy ( ten pisemny!), bo jej sie tak ciezko myslalo po tych tabletkach. Potem stwierdzila, ze przechodzi na normalna diete, bo to za duze ryzyko i zdala pozniej bez zadnego problemu. Ale w innych sytuacjach to spoko. Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny niech mi ktoś powie jaki hologram powinna mieć oryginalna rosyjska lida? widziałam że europejska jeżeli można tak to nazwać ma coś jakby łodkę na fali tak mi się wydawało moja rosyjska ma jakby cos na kształ kwiatu z kropkami dookoła i chinski znaczek .Macie coś podobnego? Oczywiście na rosyjskiej pisze po rosyjsku ale co ciekawe piszę w składzie że nowa formuła z karnityną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracając do tego spowolnienia jak wypiję kawę to mi to przechodzi. Jestem niskociśnieniowcem może to jest jakoś powiązane? ale jestem zadowolona sama bym tak szybko nie schudła. Nie rozumie o co się ta kobieta burzyła ja jestem zachwycona i w życiu złego słowa nie powiem. Może ona wojnę robi a najzwyczajniej w świecie "nie idzie" na ten preparat. Przecież antybiotyki ludzie biorą i też się słyszy kupiłam antybiotyk i moje dziecko nie poszło na to ....a tyle zapłaciłam. Jakoś nie słyszałam żeby ktoś wojnę w aptece robił. Ludziom się wydaje że leki to jak suszarka czy coś innego jak nie działa to od razu bubel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAsisia
Dobrze wiedzieć myślałam, że najpierw zanim zaczniemy chudnąć nasz organizm pozbywa się toksyn i ta lida w tym pomaga. Ale widzę, że prawda jest jak D*** każdy ma swoją ;) . Może to i lepiej, że nie powinno tego być. Ja kupiłam oryginalną lide jakbym jadła cement to by raczej li da nie dział a tak jak działa ;] JA też jestem strasznie rozkojarzona ale mnie to aż śmieszy chwilami bo takie głupie gafy popełniam. hahahahaha :) BTW. Można zapytać wujka Google gdzie kupić ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I obudziłyśmy świra znowu kopiuj i wklei i znowu to samo złodzieje i oszuści a zwykły człowiek to już nie może wyrazić swoich opinii? Kobieto kupiłaś wtopiłaś twój problem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważajcie dziewczyny na te wklejane opinie to nie są opnie klientek wszystkie ostrzeżenia i złe opinie umieszczone po 15 sierpnia generuje JEDNA i ta sama osoba. Na innym portalu ktoś inny podaje że ma jedyny pewny towar i da namiary na maila . Wnioski sami wyciągnijcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie nie zwracajcie na nią uwagi niech sobie pisze żyjemy w wolnym kraju. Ona ma po prostu problem z samą sobą. Na takiego to tylko doktor Glinka jest dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasisia
Albo ta to lida albo ja podświadomie nie ogarniam i mój mózg ignoruje "świrów" bo ja nawet żadnych takich wpisów nie zauważyłam a śledzę to forum. hahahaha Brawo dla mnie :) BTW. Dziewczyny, zamiast pisać w kółko o tej "wariatce" pomóżcie tym co zadają wam jakieś sensowne pytania :)) Mierzyłam się dzisiaj i ubyło mi 2cm... ale jak to cieszy i motywuje do dalszej walki :) Jeśli ktoś nie wie i nie słyszał to polecał gorąco ćwiczenia Ewy Chodakowskiej na plytce z Shape (szukać na Facebook) Ja będę dopiero zaczynać, trening jest ostry ale podobno są efekty. POWODZENIA DZIEWCZYNY !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasisia
A...faktycznie laska się "troszkę" spina z tymi tabletkami ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasionko
o kim ty piszesz ???? jak na razie to pisze jedna osoba pod różnymi nikami o kimś, ale nie widzę żadnych wpisów od innych???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×