Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myslaca

UWAGA NA TABLETKI MEIZITANG I LIDA DAI DA HUA!!!!!

Polecane posty

tak się zastenawiam czy mam orginał bo dziwnie się troche czuję z rana jakby pobudzona a popołudniu troche zakręcona jak na jakimś kacu.Jem troche mniej ale nie jakoś szczególnie.Zobacze po tygodniu bo w sumie za krótko żeby oceniać.A wy jak się czujecie na meizitangu zielonym?Podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasisia
Ja nie wiem bo ja biore lide ale mam podobnie jak Ty :) Jestem zakręcona i nie ogarniam choć ostatnio jestem bardzo nerwowa i szybko wybucham ;/ ja tak z 5-7kg narazie. Robie przerwę miesiąc i kupuje nowe opakowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikola805
Xiyouji qingzhi Mozecie to zakupic u schudnij@op.pl tylko,ze ja czekalam bo ta Pani nie nadanrzala z zamowieniami i sprzedaje wedlug kolejnosci z listy czy cos takiego. 2 tyg potem zrobila mi przesylke za pobraniem wszystko 160zl ale warto bo nawet moj maz zauwazyl,ze schudlam po 3 tygodniach 8kg pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biletami
Chce pilnie kupic sibutal pr.o namiar jeśli nie chcecie bezpośrednio to przez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alowi
Sprzedam Adipex. Kontakt: alowi@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikola805
Biletami Napisz do schudnij@op.pl u tej Panii mozna wiele rzeczy zamowic,tylko trzeba poczekac na przesylke. Oglasza sie na oglaszamy24 i widzialam rozne srodki. Ja kupilam u Niej Xiyouji Qingzhi i jak pisalam wczesniej-jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mineło 5 dni jak narazie 2 kg mniej,dzisiaj szusta tabletka,mam nadzieje że uda mi się przez kolejny tydzień zrzucić 2 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klientkalidaa
dziewczyny kupilam od lala222012@interia.pl po 5 dniach mam 1kg mniej nie chce robic jet reklamy tylko podzielic sie moimi doswiadczeniami bo wydaje sie ze ma oryginaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Tak wielu jest teraz oszustów że aż strach. Parę razy odchudzałam się Lidą i nigdy nie miałam żadnych skutków ubocznych, oczywiście wagę traciłam i nie czułam głodu. Ostatnio kupiłam i można powiedzieć że kasę wywaliłam do kubła. Mało chudłam, ale przede wszystkim czułam cały czas głód. Liczę na wasza pomoc. Potrzebuje uczciwego kontaktu na lide lub czerwony meizitang. Prześlijcie pod adres sekretariat@artmuseum.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam Lide na www.meizitang.sklepy24h.pl, i moje odczucie było całkiem inne niż poprzednio. Jak zaczełam je stosować kilka lat temu, nie czułam głodu, a te jakby odwrotnie.Waga tez raczej nie spadała i ciągle chodziłam głodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba tez kupiłam tam ale meizitang zielony tydzień temu,jak narazie nie jest źle bo 2 kg mniej.Generalnie mnie troche suszy,budzę się troche jestem nie spokojna,ale tragedii nie ma.Jest to pierwsza moja przygoda z takimi środkami,także nie mam porównania.Mnie się trochę zmniejszył apetyt ale wszystko mi smakuje także nie wiem o co chodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zośka27
Dziewczyny siedzę już w tym wszystkim bardzo długo i próbowałam setki różnych preparatów. Począwszy od izolipanu (niestety wycofanego), adipexu i jeszcze takich małych, tanich tableteczek, których nazwy nie mogę sobie przypomnieć po zelixy, meridie, afibron, xenical czy alli, aż do obecnych czasów meizitangu i lidy. I muszę powiedzieć, że wszystkie te tabletki miały, mają bardzo dobre działanie, jeżeli chodzi o odchudzanie (a co za tym idzie mają mniejsze lub większe skutki uboczne) One dają rezultaty tylko i wyłącz nie z dietą czy ćwiczeniami!!!! Nie, że zarzucimy tabletkę, walniemy się na wyrko i 2 kg mniej. I nie oszukujmy się spadkiem wagi 20 kg na miesiąc bo to nierealne. Odnośnie obecnie popularnych czyli Meizitang i Lida, to i jedne i drugie produkowane są do dnia dzisiejszego w dwóch wersjach (starej i nowszej) i nie sugerujcie się kolorem proszku czy tym, że blistry są srebrne w kwiatki czy niebieskie, bo to są te same tabletki. Ludzie rozsiewają różne bzdury po internecie. Obydwie wersje są oryginalne. Uważajcie jedynie na tych co zamiast tego przysyłają jakieś mydełka lub inne gadżety, albo jakieś tabletki w opakowaniach po witaminach. A tak w ogóle moim skromnym zdaniem to czym starsza wersja Lidy czy Meizitangu tym lepsza (oparte na własnych doświadczeniach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala222012@interia.pl
oryginalne chinskie tabletki odchudzajace lida i meizitang w dobrych cenach zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgorzatka1212
dziewczyny oryginalna lide mozna kupic pod numerem telefonu 880 002 435 jest tam mila pani ktora odpowie na kazda wiadomosc i pytanie ja schudlam na tab od niej 6 kg biora je tez moje znajome i sa zadowolone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiqt
dziewczyny dzis przyszly do mnie tabletki, błękitna paczka z hinskimi napisami z rozciagnieta kobieta na pudelku. powiedzcie mi czy ktoras z was brala je przed ciążą i urodzila zdrowe dziecko? i czy one nie przeszkadzają tabletkom antykoncepcyjnym? bo boje sie ze zajde w ciaze podczas ich brania i wtedy tona bank nie jest zdrowe na płód a ja biore tabletki anty, ale nie wiam jak ta lida dziala.. wzielam przed chwila pierwsza tab. lidy. zobaczymy co bedzie.. boje sie..ale mam 160 cm wzrostu i waz 72 kg czyli o 20 wiecej niz zawsze wazylam i wtedy czulam sie swietnie!! choc nawet jesli zrzuce tylko 5 kg i tak bede szczesliwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleWFJ
Macie namiary na sprawdzonego sprzedawcę leidy? znalazlam takie za 55zl, ale czy to nie podroba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasisia
ja bym na twoim miejscu nie ryzykowala bo jak to sie mowi lepiej dmuchac na zimne a z reszta po co sie tak truc i tymi anty i ta lida hehe. Ja bralam anty to po nich przytylam dyche dopiegqo jjak zrobilam przerwe to kupilam lif bo ktos mi 6witl zeby lepiej tego nie laczyc. Hahaha za 55zl to ty kupilas podrobe podroby ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleWFJ
kasisia czytaj ze zrozumieniem. Napisałam gdzieś, że kupiłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annwlk@wp.pl
Proszę dajcie sprawdzonego sprzedawcę lidy lub czegoś innego skutecznego. Chciałbym zrzucić trochę zrzucić. Ważę 55kg przy 166 więc nie wiem ile mi zjedzie wagi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasisia
kleWFJ oj to przepraszam zakręcona jestem :) W takim razie broń boże tego nie kupuj bo wiadomo co Ci mogą tam przysłać? :P ja juz skonczyłam moja kuracje. 7kg mniej, efekty są ale czekam miesiąc i kupuje nową ;) Jeśli jesteście z natury nerwowe i macie facetów to lepiej uważajcie hahahaha poważnie bo ja to potrafiłam awantury o byle pierdołe robić a jestem raczej spokojna i wszystko mam gdzieś xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasisia
Tak szczerze ANN to Ty masz wage prawidłową, co najwyżej mogłabyś z 5kg zrzucić a do tego tabletki wcale nie są Ci potrzebne, co najwyżej 2tygodnie stosowania. Tu są ludzie, którzy mają wiele więcej do stracenia kilogramów :P Ja zaczynałam od 70kg przy 163cm wzrostu :) Farciaro... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiary-Godna
witajcie dziewczyny. Niedawno wrocilam z Chin właśnie i udało mi się kupic tam kilkadziesiąt opakowan owych tabletek odchudzajacych i przewieźć ich przez granicę :-) jeśli jestescie chetne do zakupu to zapraszam czekam na wiadomości pod numerem telefonu 880 002 435. Ilość opakowan ograniczona także śpieszcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiqt
laski nikt mi nie odpowiedzial.. kupiłam lide i biore dzis 2 dzien. nie czuje nic! ani suchosci w ustach ani sie nie poce, choc dzis nie umielam zasnac w nocy.. spalam zaledwie kilka godzin.. to mnie pociesza bo byla mowa o owych skutkach ubocznych jednak ja odczuwam jedynie jeden! bezsennosc. boje sie ze to placebo.. te tabletki musza dzialac!!!! musze zrzucic 10kg.. waze 72kg porzy 160cm.. wiec annwlk@wp.pl - ty się nie truj!! ja sie boje o wlasne zdrowie i dzieci w przyszlosci bo jeszcze nie rodzilam.. po co ryzykujesz przy takiej pieknej wadze?? nie grzesz! nikture "grubaski" n(nie obrazcie sie moje kuleczki kochane) mi zazdroszcza mojej wagi choc ja czyuje sie gruba. co maja powiedziec kobiety wazace przy naszym wzroscie po 80/90/100kg? rozumiem ze one sa zdesperowane, ale ty? no i laski! czy ta lida koliduje z antykoncepcyjnymi pigulkami? ja biore i nie wiem czy nadal bede zabezpieczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiqt
aha! zapomnialam ze po porannym zażyciu lidy zjadlam 1/3 obiadu, kartofli ktore ubustwiam nie bylam w stanie nawet tknąć! a o kolacji nawet nie pomyślałam... to chyba dobrze.. ja po lidzie nie jestem glodna i odczuwam niewielknie nudnosci jesli staram sie zjesc na chama posuilek. od wczoraj jestem praktycznie na sniadaniu, ale porzadnym i zjadam je przed tabletką naturalnie. nie znacie mnie, ale to co pisze niejest w moim stylu. ja nie umiem sie powstrzymac od jedzenia.. mam slaba wole. jelsi jest dobry obiad to zjadam tyle ile naloze.. nawet jesli to konska porcja. po tabletce odeszla mi ochota, glód i apetyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karara
Czy ktoś robił zakupy takie jak np. meizitang czerwony na stronie zielarnia_24h@op.pl? W wielu miejscach przeczytałam że strona jest sprawdzona, kiedyś wymieniłam się z nimi paroma mailami, ale teraz nikto nie odpisuje. Jakieś info?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasisia
kiqt, to poczekaj troszeczkę ,cierpliwości bo Twój organizm przecież musi się "oswoić" z obecną sytuacją, ja na początku też nie czułam nic a wiadomo nastawiona byłam na to, ze od razu pierwszego dnia już będę chuda i piękna hahahaha :) Widzisz sama juz piszesz, że jesz mniej niż dotychczas. Ja miałam to samo. Tak jak nie potrafie sobie odmówić tak przy lidze nie mialam kompletnie ochoty na kaloryczne. Ja napisałam o antykoncepcyjnych i lidzie. Podobno ludzie biorą i nic im nie jest ale ja słyszałam, żeby lepiej nie łączyć bo anty. mogą przestać działać ja bym sie zapytała ginekologa dla pewności. I wydaje mi sie także, że odstawiając anty. łatwiej jest schudnąć bo one zatrzymują wode. Ja brałam i czulam sie jak napompowana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiqt
dziekuję kasisa, pocieszyłaś mnie trochę, ale i zmartwiłąś tymi anty:P akurat ja od moich nie przytylam.. bo biore je od dawna, a dopiero moja rozpustność ze słodyczami dała efekty.. jednak nie martwi mnie ze nie schudne przy anty ale ze one przestana dzialac!! w przyszlym tyg. ide do ginekologa!! no ale słyszałam ze przy lidzie trzeba bardzio duzo pic. to dla mnie problem poniewaz duzo solę i przez to juz mam duzo wody w organizmie. przez to od kilku lat mogę dziennie wypić szklankę herbaty a raczej pic ja przez caly dzien i to mi wystarcza. ja nie mam ochoty na częste picie. po prostu mi sie nie chce. powinnam przy lidzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×