Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myslaca

UWAGA NA TABLETKI MEIZITANG I LIDA DAI DA HUA!!!!!

Polecane posty

Gość zadowolonaklientk
ja kupilam Lide od lala222012@interia.pl i juz po tyg schudlam 1.5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala222012@interia.pl
Oryginalne preparaty lida i meizitang z najlepszego zrodla polecam Zapraszam lala222012@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasisia
Nie, dzięki, już mam. Wy też jesteście takie nerwowe ? to jedyny skutek uboczny, który mi BARDZO przeszkadza bo za szybko się wkurzam... a jak nie to wszystko mi jedno ;/ btw.Jeśli piszecie bezpośrednio do kogoś to piszcie jego nick ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja tez tak reaguję ale zauważyłam że jak się kawy napiję to mi przechodzi. Jakoś nie ufam komuś kto tylko e-maila podaje ja znalazłam sobie stronkę www.strefagrubasa.cba.pl i tam bez obaw kupuję. Typowy sklepik gdzie sie pstryka i zamówienia idzie samo . Szkoda że nie mam nikogo chętnego bo przy dwóch sztukach jest dużo taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i uwazajcie na adama zukowskiego z serwisu ogłaszamy 24 bo zamiast merdidi za 250 zeta dostałam dwa opakowania panadolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mamuskixxl odwiedziłam te strone co podajesz mam pytanie ile razy zamawiałas z tej strony i czy te tabletki działaja ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala222012@interia.pl
TYLKO ORYGINALNE PREPARATY ZE SPRAWDZONEGO PEWNEGO ZRODLA FABRYKA KM DALI. LIDA, MEIZITANG CZERWONY, MEIZITANG ZIELONY POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala222012@interia.pl
TYLKO ORYGINALNE PREPARATY ZE SPRAWDZONEGO PEWNEGO ZRODLA FABRYKA KM DALI. LIDA, MEIZITANG CZERWONY, MEIZITANG ZIELONY POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wam polecę mniej szemrane miejsce gdzie są zdjęcia i są fotki .Można zamawiać oficjalnie .Jest numer zamówienia i wszystko czarne na białym. wystarczy kliknąć www.strefagrubasa.cba.pl i zrobić zakupy po ludzku. A taki adresik emailowy można zmienić tym bardziej jeżeli reklamę robi sobi sam sprzedający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasisia
ale uwazajcie z tym piciem kawy bo to nie jest wskazane przy tych tabletkach bo one juz podnosza cisnienie. Moja kol.z dieta i cwiczeniami w 2mis.schudla 20kg. Jakies 4lata temu i nadal jest laska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne że trzeba uważać, moja teoria mówi że te spowolnienie czy agresja różnie się to przejawia atakuje na początku niskociśnieniowców. Oczywiście mogę się mylić. Sama mam niskie ciśnienie, wydaje mi się że oprócz składnika X jest cos tam jeszcze i to obniża ciśnienie w układzie ośrodkowym. Ja już biorę to dłuższy czas i nie odczuwam już tego tak bardzo ale na początku widziałam że coś nie tak z moim nastrojem. I jeszcze jedno co zauważyłam te preparaty obniżają libido. Czy też to zauważyliście? najwyrażniej apetyt rodzi się tam gdzie inne zachcianki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak przy okazji coś wam powiem ciekawego .Kiedyś dowidziałam się czemu tak jest że gdy schudniemy to potem trudno ten stan utrzymać. Mówi się potocznie że spalamy tkank tłuszczową . Nie do końca tak jest .Tkanka tłuszczowa jest jak gąbka która się łatwo rozrasta. Ta gąbka wchłania wszelkie kalorie i pęcznieje. Gdy "spalamy" zapasy to zawartość komórek tłuszczowych się kurczy czyli jakbyśmy ta gąbkę ściskali. Ilość komórek tłuszczowych podczas spalania już się nie zmienia. Gdy zarzucimy dietę i pofolgujmy komórki znowu zaczynają się zapełniać i pęcznieją. To dlatego tak trudno utrzymać wagę. Tylko chirurgiczne usunięcie sadła może nam zahamować ten proces. Ale i wtedy nie można szaleć bo znowu się będą rozmnażać. Tyle że dłużej będzie to trwało. Dlatego bogaci ludzie robia sobie odsysanie tłuszczu. Też ma to skutki uboczne ale daje długotrwały efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasisia
Djmama, tak to prawda z tym potocznie nazywanym "efektem jojo" wystarczy poczytać o procesie odchudzania i już wszystko wiadomo :) Ja także jestem niskociśnieniowcem do tego stopnia, że wiecznie chce mi się spać a kawę i energetyki piję bo bardzo lubię i tak mi nic nie dają ( Teraz oczywiscie mam przerwę :) ) Jeżeli chodzi o libido to ja nie mam z tym problemu :D i pamiętajcie dziewczęta WAGA KŁAMIE(kto oglądał dziś pytanie na śniadanie to wie) heheheh mierzcie się centymetrem :)) brzuszek, biodra etc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazyyy
djmama ja zamawialam ze strony strefagrubasa i co ?? rozczarowanie bo podroby :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala222012@interia.pl
Tylko oryginalne preparaty Lida, meizitang czerwony, zielony. Sprrawdzone i pewne zrodlo prosto z chin fabryka Km dali. Polecam lala222012@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasisia
hm ja zamowilam z oglaszamy24 czy jakos tak nie pamietam a nie mam jaksprawdzic trzeba patrzec czy sa fotki i czy nie za tanio. Od czego macie google?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, powiem wam że kupiłam na strefie grubasa meizitang strong i myślałam że to jest słaby preparat.Tyle było dziwnych opinii wiec sama nie miałam zdania. Jestem zła i pozytywnie zaskoczona zarazem. Preparat działa ale to nie wszystko jest za mocny. Mam 169cm i 68kg wagi przez dwa dni może było ok ale później nie mogłam nic zjeść taki jakiś jadłowstręt mnie dopadł że nic nie jadłam.schudłam w dwa tygodnie 7kg. Niby super ale byłam tak osłabiona że musiałam to odstawić. Niby była siła czyli miałam kopa ale przez tydzień. Chyba przez to że nie jadłam prawie nic to straciłam potem energie do życia. Wychodzi na to że mogłam wziąć ten słaby zielony. Już więcej nie posłucham żadnej krytyki. Przez czyjeś pomówienia kupiłam w ciemno i tak się stało. To na pewno są oryginały. Ktoś tutaj pisze bzdury i nie pomyśli że może komuś krzywdę zrobić swoją mściwością do jakiegoś sprzedawcy. Dziewczyny nie czytajcie tych opinii same musicie wypróbować działanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annonno
małaleidi Uwagapsychol Mamuskaxxl djmama zachwycona to 1 osoba hhaaaahhhaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasisia
No skoro "strong" to raczej niesłaby :P Ale 7kg w 7dni to na prawdę bardzo dużo \, teraz żeby tylko te kilogramy nie wróciły z podwojoną siłą ;) Ja tez przy L miewam jadłowstręt dzis tylko jakos apetyt mi wrócił wiec zjadłam sobie porządny ale nie kaloryczny posiłek, nie można sie głodzić bo nie dotrwamy do miesiąca :) Mi zostało jeszcze 18 tabletek a juz nie miałam energii a pracę mam taką, że ciągle gdzieś latam i jeżdżę. Już 3 osoby powiedziały mi, że schudłam na twarzy i troszkę w sobie :D ahhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasisia
ANNONNO a skąd o tym wiesz? hahahahha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieto idz się lecz nie wiem czy cię to bawi czy masz w tym jaką korzyść że piszesz te kłamstwa z taką premedytacją. Przez takie kombinacje możesz komuś nieświadomie zrobić krzywdę.. NIEMAM NIC WSPÓLNEGO Z TYMI OSOBAMI i podejrzewam teraz że to tak działa u ciebie na twoją psychikę . W psychologii to się nazywa "projekcja" .Kto studiował psychologię wie o co chodzi. Chory wmawia sobie że wszyscy robią tak jak on robi. Założę się jesteś tłustą babą z której się wszyscy śmieją i która aby się dowartościować wpadła na pomysł że będzie sprytna bo skoro jej się nie udało schudnąć na wakacje to się zemści równo na każdym sprzedawcy. Masz pecha wpadłaś na studentkę psychologii. Chcesz leczyć swoje kompleksy to znajdź sobie inne rozwiązanie.Jest dużo dobrych pomysłów może się zajmij wolontariatem są ludzie którzy twój wysiłek pozytywnie docenią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha jak chcesz kogoś ośmieszyć to chociaż czytaj poprawnie 7 kg w dwa tygodnie a nie 7 dni nie dosyć że świr to jeszcze czytać nie umie ze zrozumieniem... żałosne ale jak to się mówi tego się nie wybiera z tym się rodzi........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasionko
anno no fakt ta sama osoba gratulacje napisz do mnie to ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolapolkowice
Nie zwracajcie uwagi na tą osobę jak widać ją to nakręca, im więcej piszecie o tym czy innym ona będzie się dalej udzielać. Jak widac wszyscy jesteś agentami super strefy grubasa . fajne co?.............................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się cieszę bo znowu ubyło mi centymetrów w talii.:-) No może nie centymetrów bo tylko 2 ale to duży sukces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lida działa i jak widać nie jest to podróbka. chce ktoś to podrzucę namiary na maila............ Lida jest moim zdaniem w sam raz na średnia nadwagę . Nie mam wagi i nie wiem ile ubyło .Centymetr to chyba nawet lepszy fachowiec bo waga może spadać przez oddawanie wody a cm sie nie oszuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasisia
Uważaj tępa dzido z problemami psychicznymi kogo nazywasz "świr" bo kto jak kto ale to nie my jesteśmy świrami tylko ty. Więc skończ po prostu i poszukaj jakiegoś forum dla ludzi takich jak Ty, my mamy Cię w... ;] Robicie jakieś krzywe jazdy zamiast to olać bo atmosfera robi się już ciężka ;/ Ale mimo wszystko te stracone cm też bardzo cieszą, prawda? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×