Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myslaca

UWAGA NA TABLETKI MEIZITANG I LIDA DAI DA HUA!!!!!

Polecane posty

Gość lala222012@interia.pl
zapraszam na zakupy oryginalnych tabletek lida i innych lala222012@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annwlk@wp.pl
Brałyście od rimonabant? (mail) Ma za 70zł, wysyłka za pobraniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annwlk@wp.pl
i daidaihua za 55zł (ale o tym nie czytałam jeszcze)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasisia
nie tyle co powinnaś co MUSISZ by działało. i ogranicz sól najlepiej do zera bo nie można i już ;) A wody miniumum 2,5l. Ja tez w ogole nie pije wody bo nie lubie ale uwież mi że przy lidzie nie dasz rady nie pić. ja potrafie wydzwoić ponad 3l :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiqt
kurde kasisia.. zmartwilas mnie z ta woda bo mi sie nie chce pic!! dzis zjadlam 4 tabletke. ale jem od 4 dni 2-3 tak malych posilkow ze rodzina sie o mnie martwi, a ja czuje sie jak po operacji zkurcznia zołądka.. czy to prawdziwa lida? niby nie jem .. ale nie suszy mnie!! nie pije wiecej niz przed lidą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiqt
najwyzej sie zmusze:P choc czuje po spedniach ze brzuszek mi spadl, ale to pewnie dlatego, ze zawsze jadlam tyle ze bylam napchana.. teraz po prostu nie jestem:P choc tak sie czuje po zjedzeniu malego kartofla na obiad. kiedys jadlam 5 kartofli nieduzych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasisia
Picie wody nie powinno być zmartwieniem i nawet nie biorąc lidy powinniśmy pic jej dużo CZYTAJ SKŁAD BY MIAŁY JAK NAJMNIEJ SODU :)) pij i nie pier... :D gorzej jakbym Cie zmuszala do picia vódki ;) Nie przejmuj sie tym, że mało jesz bo potem wejdziesz na wage i jak zobaczysz, że kilogramy lecą to będziesz wiedziała po co to robisz tylko jedz zrób sobie diete zero słodkości, tłustego itp! i żebyś się nie bawiła w żadne głodówki chociaż może Cie to dopaść...mnie dopadło i snułam się po świecie jak duch :D na szczęście 2-3dni i było ok. Tylko nie szukaj zmian na siłę bo oszalejesz z tego wszystkiego :) Mierz się co tydzień najlepiej i warz tylko z samego rana na czczo. I ĆWICZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasisia
Nie mam pojęcia ile masz lat, że Twoja rodzina zwraca uwagę na to ile i co jesz ale możesz im po prostu po ludzku wytłumaczyć (tylko babci nie próbuj :D) , że się odchudzasz. I ważne jest też co jesz. Bo tu nie chodzi o to by mało jeść np. pół big maca z mc'donalds tylko dobrego, zdrowego jedzonka. Te tabletki potrafią zdziałać cuda ale jeśli im w tym pomożemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala222012@interia.pl
poszukujecie oryginalnych tabletek lida?? zapraszam do mnie. jakiś czas temu. także sprzedawałam i klientki były bardzo zadowolone z efektów udało mi się dostać je z tego samego zrodla zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiqt
kasisia zauwazylam cos ciekawego.. ludzie czeto wypisuja na forach ze lida czy meridia to trucina, bo "nie jest mozliwe zeby schudnąć bez wysiłku dzięki samym tabletkom" albo ze "jesli tabletki powoduja nagle zrzucenie kilogramow to to nie moze byc nic dobrego" przeciez te tabletki nie powodują nagłego chudnięcia! ale one zabijają głód i dlatego się po niehc chudnie. ja kiedys jadlam błonnik z ananasem (w kazdej aptece bez recepty 16 zł+/- i tez schudlam bo blonnik pęcznieje w żołądku i dzieki temu jemy mniej. problem polegal na tym ze bardzo szybko rozciągnełam zołądek do tego stopnia ze nawet blonnik nie powstrzymywal mnie przed zjedzeniem kupy kartofli do obiadu.. a po lidzie po prostu nie mam ochoty na jedzenie i to jest piekne:P nie głodzę się, bez obaw!! zmuszam sie do solidnych śniadań, owoców miedzy śniadaniem a obiadem no i do niewielkiego obiadu. ale o podwieczorku i kolacji nie ma mowy.. jem 3 pozislki dziennie, nie duze i wiem ze schudne, bo gdybym ograniczyla sie kiedys to nigdy bym tyle nie wazyla ile waze. a rodzinie mowie ze jestem na diecie i jem polowe z tego co keidys. juz sie przyzwyczaja:P a mała nie jestem:) mam 30 na karku:P no ale sie o mnie martwia, mąż i nasi rodzice:P gdy sie z nimi widzimy to zwrocili uwage ze cos jest nie tak bpo odmawiam slodyczy.. i kolacji. nie mam zadnych skutkow ubocznych i niehc tak zostanie!! bo wiem ze niektore babki narzekaly na rozne komplikacje.. ja czuje sie tak ja przed lidą i jelsi skoncze te 30 tabletek to bede polecac je wszystkim. poki co nie zapeszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey.Zjadłam 10 tabletek,jak narazie waga stoi 2 kg schudłam na początku a od tygodnia stoi.Troche dziwne bo i pierwsze 4 dni czułam się dziwnie na tych tabletkach jak trochę na ćpana,a teraz nic nie odczuwam,apetyt mam,tylko się chamuję żeby nie utyć.Chyba tez powinnam kupić lidę a nie meizitang.Nic pozostało mi zjeśc resztę tabletek i zobaczę co stego wyniknie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiqt
sadze ze skoro schudlas 2 kg w 10 dni to tabletki dzialaja. kasisia napisala wyzej zeby nie sprawdzac non stop efktow bo da sie zwariowac. to prawda. pomysl. 2 kg w 10 dni to jest 6 kg na miesiac. czy to marny wynik? nie sadze. jesli dodasz do tego troche ruchu tak jak ja zaczelam no i zrezygnujesz z jedzenia po 18 to zrzucisz jeszcze wiecej. sadze nie nie jestes bardzo okragla, a masz niewielka nadwage. tak uwazam ale nie wiem:) osoby bardziej otyle tracą szybciej pierwsz ekilogramy, ale nie po samych tabletkach ktore wywołują "niejedzenie" ale gdy dodatkowo sie ruszaja. 30 min szybkiego marszu dziennie najlepiej rano przyspieszy ci metabolizm na tyle ze bedziesz szybciej spalac wszytko co zjesz przez dzien. dlatego niewarto wysilac sie przed snem bo przez noc metabolizm jest niemalże uśpiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasisia
Masz racje one hamują apetyt a także przede wszystkim zamieniają energię na ciepłotę więc można zaobserwować, że sie człowiek szybciej poci nawet przy najmniejszym wysiłku. Oczywiście przy diecie i ćwiczeniach też mozna schudnąć ale z lidą zrobimy to szybciej i łatwiej. Najwięcej złego do powiedzenia mają ci, którzy nawet na oczy tej lidy nie widzieli ale skoro sami nie chcą brać to po co trują du... innym. Ja oczywiście nie jestem za tym by każdy to brał szczególnie jesli ma problemy zdrowotne. Mam koleżankę, która 20kg schudła pare lat temu i do tej pory wygląda bosko :) I powiem wam, ze nie sugerujcie się, ze schudłyście 1-2kg bo teraz waga będzie wam latać w dół i w górę. Także mogą wam cm spadać bo będziecie ćwiczyć a waga stać. MIERZCIE SIĘ CENTYMETREM i i obserwujcie swoje ciuchy. Pamiętajcie, że 1kg tłuszczu jest znacznie większy niz 1kg mięśnia. Trzeba sobie pomóc...pytanie czy masz apetyt bo sobie to wmawiasz i próbujesz tak jakby "buntować się" przeciwko lidzie czy nie. Ludzie tak czasami mają wmawiaja sobie "na mnie nie zadziała" i się blokują :) Zadziała, zadziała spokojnie mi tez dopiero kilogramy spadły pod koniec "terapii"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasisia
To ja kochana przy Tobie to gnojówa jestem a się mądrze jak nie wiadomo kto :D ale ja chce tylko pomóc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i macie racje zmierzyłam się no i w pasie 8 cm mniej w biodrach 3 cm mniej.Ja się generalnie martwię bo ten apetyt nie zniknął mi tak jak wam,no ale wy lidę stosujecie to też inaczej pewnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vita.slim
Oryginalna Lida i Meizitang vita.slim@yahoo.com Wysyłka pobraniowa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiqt
no widzisz??:) 8 cm w pasie to duzo!! ja jutro biore 7 tabletke i niestety popsula mi sie waga i nie wiem ile schudlam przez ten tydzien ale czuje ze spodnie spadaja mi z tyłka wiec jest dobrze, a pulpecik ze mnie niezły:) chce wrocic do poprzedniej figury czyli plaski brzuch i szczuple uda. pupa tez pewnie mi troche spadnie i dobrze. jakby co to pisac i pytac! potraktujcie moje zażywanie lidy jako eksperyment. dziennie pisze co i jak. za 3 tyg podsumuje:) KASISIA to tez niezly ekspert:) ja jestem poczatkujaca jelsi chodzi o tego typu tabletki ale chetnie podziele sie moimi doswiadczeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasisia
jak ja weszlam w spodniczke w ktorej chodzilam jak wazylam 55kg a potem jak sie roztylam to mi ledwo do polowy ud wchodzila to tego dnia nic nie bylo w stanie mi popsuc humoru ;D wazne jest aby robic to na 100% ale nie zatracic sie w tym. ja 4lata temu przechodzilam przez bulimie wiec temat odchudzania mam w malym palcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lidowiczka
proszę o namiary na Lide od Lidowiczka iwona.jag@op.pl PILNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiqt
kochana!!!! przechodzilas przez bulimie i nadal sie odchudzasz?!?!?!?! szacun dla ciebie ze wyszlas z tej okropnej choroby!! wierze ze teraz odchudzasz sie juz zdrowo, choc to paradoksalnie brzmi biorac pod uwage ze stosujesz jakies tabletki, ktore pewnie nie dzialaja zbawinnie na twoja ani moja wątrobę:P:P jednak lepsza lida niz... bulimia. trzymaj sie od niej z daleka!!:) laski! nie wazylam sie bo jak pisalam wczesniej nie posiadam obecnie wagi. ale schudlam po tygodniu na tyle ze znajomi zauwazyli a nawet rodzina, ktora widuje mnie czesto!! pozabylam sie np. takich wałków pod pośladkami. jak sie jest w majtkach to doskonale je widac. to okropne miec "4 posladki" ja juz mam tylko dwa:P:P jestem zachwycona!! i czuje sie swietnie! no i schudlam chyba ogolnie bo spodnie mi spadaja ale to juz mowilam wczoraj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasisia
no ciezko bylo ale dalam rade a niestety skutki tego odczuwam do dzis haha. Gowniara bylam 17lat wiec co ja moglam wiedziec o zyciu, bylo minelo :) ja mam spodnie w ktore ledwo wchodzilam a teraz wygladam jak bida usrana za przeproszeniem. Dostane wyplate i ide kupic nowe ;D mam tylko nadziej ze jakies znawczynie kazdej dziedziny zycia sie do mnie nie przyczepia za ta bulimie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heej dziewczyny ;) dzisiaj otrzymalam moja Lide i od jutra zaczynam brac ... hmm , ciekawe co z tego bedzie . troszke sie boje, ale oczywiscie bede pisala jak przebiega moja 'kuracja'. a jak tylko zadziala to podam wam od kogo kupilam ;) mam nadzieje ze trafilam na orginalne tabletki a nie podroby , bo jednak stowa w plecy ... ;/ trzymajcie kciuki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasisia
W takim razie trzymam mocno kciuki i chętnie służę pomocą :) Ja muszę jeszcze do sylwestra tak z 10kg bo już wiem jak się ubiorę i wiecie muszę być laska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonajag
do natti80210!!! jeśli zaczynasz odczuwać jakiekolwiek działanieto baaardzo proszę o namiary od kogo kupić. dziewczyny jeśli macie sprawdzone namiary to bardzo prosze o info ma maila iwona.jag@op.pl z góry dzięki Po ciąży już rok walcze z wagą : wzrost 166 , waga 70 :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiqt
ja kupilam na dieta.otwarte24.pl! mail do sprzedawczyni oraz telefon: 695443176 dobry kontak z ta osoba. przewaznie pisalam smsy - bo kobieta czeto nie odbiera, ale zawsze odpisuje. juz po kupnie lidy u niej przeczyatalm na pewnym foorum ze oferta24 sprzedaje podróby i bylam przerazona tym co kupilam, jednak ja dzis biore dopiero 8 tabletke a juz schudlam tak ze nawet piersi mi zmalaly i dobrze! bo musialam wyminic wszytkie staniki na nowe gdy przytylam!! byly stanowczo za duze. teraz czuje sie idealnie a to dopiero tydzien zazywania lidy... dziennie opisuje jak sie czuje po kolejnych tabletkach, choc nie ma juz chyba co pisac, bo one nie wplynely z zaden sposob na moje samopoczucie. jedynie po 1 dniu mialam nudnosci na mysl o jedzeniu, poniej to przeszlo choc przez caly dzien nie jestem gloda. jesm tyle ile musze. sniadanie i obiad. oczywiscie male posilki bo takich jak przedtem nie mieszcze. czasami zjem owoc albo jogurt dodatkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiqt
chce dodac ze twoja waga niejest zla biorac pod uwage ze ja wazylam 70kg przy 160 cm. wyobrazasz sobie?! mam prawie 30 lat i znajomi mowili mi ze w tym wieku juz nie da sie tak latwo schudnac. bylam zalamana a jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasisia
A ja kupilam oryginalną na ogloszenia24 czy jakos tak od Basi ludzie piszą tam o niej, ze to oszustka ale to nie prawda :) Wpisz w google "Lida kupie Warszawa" (bo ja tak wpisałam i ona mi wyskoczyła) a zapłaciłam razem z przesyłką 106zł :)) Ale kochani znajomi... przecież 30lat to nie jest jakiś wiek starczy niech już nie przesadzają ;/ rozumiem po 40, 50 to może i tak ale 30lat ? Spokojnie dasz rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej a ja kupiłam u Joli z adresu oryginalnalida@wp.pl i wszystko jest w porządku. Dostałam ten adres od innej dziewczyny na wizaw czy jakoś tak na takim forum.Zamówiłam pobranie ze sprawdzaniem ale teraz widzę że było nie potrzebne bo wszystko jest ok. Waga mi szybko spada a apetyt nie szaleje i moim zdaniem tak mam być....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ;) tak jak pisalam wczoraj otrzymalam tabletki . dzisiaj pierwsza polknelam i powiem wam ze czuje sie dobrze , tak jak zawsze ;) tylko jedno straszne uczucie , mam strasznie suchy jezyk . i to nie jest tak ze jak napije sie wody to przechodzi ... caly czas jest suchy , musialabym go chyba moczyc w wodzie caly czas .. hmm , smieszne uczucie ;p a co do jednej forumowiczki pytajacej mnie gdzie kupilam tabletki , jest to str http://dieta.otwarte24.pl/8,Lida . ogolnie przesylka doszla w dwa dni kurierem. martwilam sie ze zakupilam podrobki ale skoro mnie suszy to chyba nie sa podrobione , co dziewczyny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasisia
Jak folia jest taka morsko niebieska to są spoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×