Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CIĘŻARÓWECZKA

JAKI WÓZEK ???

Polecane posty

No i ważne jest jeszcze, na jakiego rodzaju spacery chcecie chodzić. Ja mam wózek na dużych pompowanych kołach i chodziliśmy z nim nawet po górach. bardzo często uzywany jest na polnych drogach i się sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWECZKA
Hmyyyyy. To nie polecacie wielofunkcyjnych???? A ja właśnie na taki się nastawiła.... A jeśli będzie ważył 10 kg to też za ciężki będzie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja proponuję
10kg to lekki wózek w miare, w sumie to najlzejszy jaki widzialam to 8 kg więc 10 to nie tak duzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaki wozek wazy
10 kg?? pytam powaznie?? a ! i 8 kg tez sa,naprawde??te drogie i najlzejsze typu peg-perego,bebe car i bebe confort waza 12-14,niewierze ,ze istnieja 10kg! ( chyba ze spacerowki ,to jasne) ale prosilabym opoparcie linkiem wozka 10 kg, biore go od razu,bez wzgledu na cene,ale wiem,ze ktos tu troche naciagnl fakty,10- 8 kg ,niemozliwe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja proponuję
per perego venezia - waży niecałe 10kg - to jest spacerowka ale oczywiscie mozna dokupić gondolke i masz wtedy lekki wózio głęboki :P tego 8 kilowego niestety nie pamietam nazwy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lutóweczka
ja własnie taki sobie kupuję :P dokładnie peg perego venezia i żadnej godndolki nie bede dokupywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zdecydowanie odradzam takie wózki. Na chodnikach wykładanych kostką dzieci sie niemiłosiernie trzęsą, pomyslcie o ich kręgosłupach. Wjechać takim wózkiem w tory, to dramat. I w zimie przy nieco większej ilości śniegu, nie da się nimi przejechac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze na allegro jest zajebisty ;) wózeczek Mikrus Alu Sprint za 920 !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ..ja przerobilam troche temat wozkow . Przedewszystkim wozek powinien byc lekki i miec ..zawieszenie na paskach ..wtedy jest praktyczny dla dziecka bo mozna go bujac a na nierownosciach chodnika nie odczuwa wstrzasow . Ten wozek ktory podala ciezaroweczka ma zawieszenie sprezynowe . Inne maja na wahaczach ktore tez jest twarde . Podaje przyklad wozka lekkiego na paskach http://www.wozkidzieciece.pl/index.php?d1=9&d2=620&d3=629&d4=1416&id=1417&p=0&x=0&p1=0&p2=0&session=nKBMpdOe&k=0&dd=2&pp=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWECZKA
No, ja też wcześniej polecała ten wózeczek :) :) :) A te Micrusy Alu Sprinty też mi się podobają. Fajniusie !!!!! Ale ten co wyżej jest do niego link myslę, że by mnie zadowalał. Wybierałam pomiędzy tymi , których linki podałam na pierwszej stronie ale koleżanka przekonała mnie do tych pasków. Niegdy nie wiadomo jakie będzie dziecko. Pół biedy jak spokojne ale jeśli nie to paski będą niezbędne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepszy według mnie jest wózek Baby Jagger. Bardzo lekki i szybko w złożeniu. To istotne jeżeli mamy w planach wkładać wózek do samochodu. Ma też regulowany stan położenia. Produkt dostępny jest na CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie. Polecam gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×