Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CIĘŻARÓWECZKA

JAKI WÓZEK ???

Polecane posty

Gość CIĘŻARÓWECZKA

Wkrótce czeka mnie zakup wózka. Jest ich tyle, że ciężko się zdecydować. Może znacie jakieś ciekawe modele, które sprawdziły sie w użytkowaniu? Interesują mnie takie do 1.000zł :) Czekam na propozycje i argumenty dlaczego właśnie ten :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
moj faworyt to quinny speed bardzo fajny i zwrotny wozek tylko ze do 1000 TO TYLKO UZYWANY DOSTANIESZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zastanawiam sie nad wózeczkami wielofunkcyjnymi Tako, są niedrogie do 1.000 zl napewno dostaniesz i dużo moich znajomych ma takie i dobrze sie spisują!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z Kolbergiem po kraju
Bożesz ty mój , za 1000 złotych używany ? To ile kosztują nieużywane ? Nie lepiej to dziecku wózek drewniany kupić , albo najlepiej samemu wystrugać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle,że Tako są bardzo ciężkie.Polecam poszukać jakiegoś lżejszego,bo ja kupiłam taki 14 kg.(Tako-17 kg.)i już po 4 miechach myslę o zmianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWECZKA
Gość nie przejmuj się
dostaniesz becikowe:P będziesz mogła sobie kupić jaki chcesz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde ten różowiutki mi sie podoba!!!ale nie kupie o takim kolorku..jak synuś by sie czuł w różu :D:D:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWECZKA
Trzeba dopytać. Myslę, że są inne kolory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no napewno są ale akurat mi sie ten podoba i to bardzoooo!!!!jak juz to w koloże czarnym z elementami beżu ale nigdzie nie moge takiego znaleść:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja proponuję
Bebecomfort, oddzielnie jest gondolka i spacerówka, można zamontować fotelik, ma skretne przednie kółka, lekki, ładny, cóż dużo mówic poprostu warto ;) ale ciekawy też jest Deltim focus, funkcje podobne jak u Bebecomfort ale nie ma skretnych kółek ale za to ma pompowane a tego niestety Bebecomfort nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciężaróweczko a co myślisz o wózku TOM z tej stronki co podawałaś z tymi wózeczkami???niedrogi i bardzo funkcyjny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do bebekomfort nie jestem zabardzo przekonana...słyszałam wiele niezbyt dobrych opinii mimo ze to niby dobra marka, no i są drogie...no chyba ze używany taki dostane, no ale ja wole nówke sztuke:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja proponuję
no ja myslałam o używanym bo faktycznie drogie są, chociaz jeśli bym miała teraz kupować wózek to chyba pożyczyłabym(albo odsprzedała) od kogos z rodzinki głeboki bo wiadomo, że z tego maluch korzysta 5-6 mcy - bo później koniecznie chce już siedziec i wszystko widziec :D - a dopiero po tym czasie zainwestowałabym w spacerówke, bo dziecię korzysta z niego czasem nawet do 2 roku życia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w sumie racja ale co myślisz o wuzkach 2 funkcyjnych??można złozyć w spacerówke i pojezdzic te 2 lata;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja proponuję
myślałam o jakimś używanym na poczatku ( może być nawet taki zwykły głęboki albo 2-funkcyjny) a później kupić jakiś nowy, bo dzieciaczek dłużej z niego będzie korzystał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja proponuję
wiesz co wszystko zależy od pieniążków :D ale jakbym miała fundusze to czemu nie - kupić 2 funkcyjny i będzie i gondolka i spacerówka i chyba by było ok :) np. Deltim focus ładny funkcyjny i w miare niedrogi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWECZKA
Ten TOM też jest fajny ale kosztuje już ponad 1.000 :O Czuję się jakbym samochód kupowała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja proponuję
który to ten Tom ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja proponuje
faktycznie bardzo fajny ten wózio - i nie drogi - tylko kolorek raczej ciemniejszy bo ten jaśniutki to raczey nie, bo trzeba by było go prać raz w tygodniu ;) i w ogóle na tych jasnych widać każda kropelkę, najgorzej jak pada deszcz i powstają takie małe zacieki :O :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zdecydowanie odradzam wielomunkcyjne - są wielkie i ciężkie, a na dodatek rączka jest dobrze wywazona tylko w jedną stronę (najczęściej w stronę osoby pchającej wózek) i po przełożeniu jej na druga strone, trudno jest wózkiem manewrować. Zgadzam sie, że najlepiej kupić używaną gondolkę, a potem jakiś lepszy wózek tylko jako spacerówke, bo z niej sie najdłużej korzysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja proponuję
masz rację olka - podjechanie pod krawężnik z 10 kg Kubusiem graniczyło sie z cudem :( ale cóż maluch chciał wszystko widzieć i trzeba się było poświęcić ;) dlatego wolałabym kupić jakiś używany na początek a później jakąś naprawdę fajna lekką spaceróweczkę ale oczywiście taką, żeby maluszkowi było wygodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja swojego czasu też wybierałam wózek i nie za bardzo się poradziłam.Otóż chciałam z pąpowanymi kołam i innymi bajerami.Kupiłam tako z tych tańszych wielofunkcyjny;głęboki,spacerówka,gondola dla noworodka,pięciopunktowe pasy,przekładana rączka i takie tam.Po pół roku zmieniłam wózek bo okazał sie bardzo ciężki!Jak mieszkasz na parterze lub masz windę to nie ma problemu(ja mieszkałam wtedy na 3 p.)już nie mówię żeby podróżować autobusem(jeśli nie jest niskopodłogowy)Choć trzeba przyznać komfort jazdy jest super!Kupiłam spacerówkę bo lekka,tylko te wertepy na tych naszych polskich drogach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja proponuję
no dokładnie !! samo Tako waży 17 kg doliczyć do tego 8 kg bobasa :O tragedia :) ale fakt faktem, że przy pompowanych kołach dzieciaczkiem nie trzęsie, a wiemy jakie są nasze polskie chodniki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia swego synka
Wiedząc przy kupnie naszego to co wiem teraz na temat wózków w życiu bym nie kupiła na pewno naszego. Co z tego, że fajnie wygląda i ma dużo bajerów skoro jest tak koszmarnie ciężki oraz po złożeniu zajmuje dużo miejsca. Wyobraźcie sobie, że do bagażnika Skody Oktavi (duże auto) mieści się owszem, ale poza nim nic już tam nie wsadzimy! Teraz kupując wózek patrzyłbym głównie na wagę, pomimo, że mieszkam w domu prywatnym. Mój wózek waży 19 kg!!! - po prostu masakra wnieść go choćby po paru schodach. Wyrzucam sobie już po fakcie, że mogliśmy odkładać co m-c jakieś pieniążki + do tego to co dała babcia i byłby super wózek, który chciałabym zostawić do drugiego dziecka. A tak to przymierzam się do jego sprzedaży i kupnie lepszej spacerówki, na pewno dużo lżejszej i mniejszej po złożeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła mamusia
a jakie koła są lepsze pąpowane czy nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia swego synka
pompowane są zdecydowanie lepsze dla dziecka i polecane przez fachowców - fakt, faktem taki wózek jest ciut cięższy, ale ja na to akurat się decyduję dla dobra dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×