Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość flinka

porost włosów

Polecane posty

Gość gość
Mezoterapia na skórę głowy bardzo pomaga. Wykonywałam ten zabieg w Klinice Sfera w Wawie, http://klinikasfera.pl - na stronie kliniki można poczytać o tym zabiegu, polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAIRMAX
Pomysł na wyjątkowy prezent :) KONIEC Z WYPADANIEM WŁOSÓW! Najszybsza terapia laserowa na świecie! Gwarancja zwrotu pieniędzy! www.hairmax.net.pl -10% RABATU kod rabatowy: BN2016 PROMOCJA WAŻNA DO 31.12.2016

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj serii Pilfood - w aptece można dostać. Bardzo dobre preparaty mają i na wzmocnienie i na przyspieszenie porostu włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zauważyłam szybszy porost włosów po stosowaniu plastrów dermastic. Szybciej rosną, nie wypadają już jak wcześniej. Same plusy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykład - https://www.fryzomania.pl/blog/?p=1678 Kwestia odpowiedniej pielęgnacji i wtedy wszystko powinno być OK. Tzn. wiadomo, że cudów od razu nie będzie, ale da się w ten sposób poprawić porost włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Świetne jest naturalne organiczne serum Hair Medic. Naturalny skład, nawet można powiedzieć że wegański, zdrowy, łagodny dla skóry głowy. Poza tym że włosy mi odrosły to też przestałam mieć problem ze swądem na skórze głowy który był dokuczliwy zwłaszcza zimą jak chodzę w czapce albo latem w upałach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badcc

Bardzo dobrze podziałał u mnie Hair Medic. Nie myślałam że wystarczy miesiąc i będę wyglądała jak zupełnie inna osoba. Włosów zrobiło się dużo więcej i co ważniejsze są one w świetnej kondycji, nie łamią się, nie wychodzą, super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka

Te wszystkie wcierki itp to maja chwilowy efekt skora sie przyzwyczaja i koniec. Ja zastanawiam sie nad przeszczepem wlosow, a wcierkami czy witainami bede profilaktycznie uzywac. Co o tym sadzicie ?? Tak czytam tu wasze wypowiedzi i jestem w szoku ze jest nas az tyle 😮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×