Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość flinka

porost włosów

Polecane posty

Gość Karollek44
haha ten vivicomb grzebień laserowy, jak to brzmi w ogóle, fantastyka chociaż ponoć skuteczne, tylko szkoda mi trochę 2.5tys zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enkepenke
mi tez nie rosna wlosy ciagle maja ta sama dlugosc uzywalam chyba wszystkiego juz i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjjab
No trudno, bo witaminy niestety często nie wystarczają i wiem to po sobie. Sama miałam wielkie problemy z wypadaniem włosów, ale zaczęłam stosować regularnie Piloxidil www.piloxidil.pl i widać znaczną poprawę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) moje włosy sięgają tak mniej więcej do połowy pleców.. a moja docelowa długość to włoski do pasa.Kupiłam sobie olejek rycynowy , naftę kosmetyczną aby przyśpieszyć porost włosów. Zrezygnowałam tez z prostownicy aby ich nie niszczyć. Zobaczymy jaki będzie efekt :) Macie jakieś doświadczenia z olejkiem rycynowym? Czy , którejś z was pomógł w zapuszczaniu włosków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomas78a
wypróbuj procerin, na mnie działa wyśmienicie ;) kupuje bezpośrednio od producenta ze strony http://www.procerin.pl/ bo na rynku jest też sporo podróbek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiasamosia2
Próbował ktoś Vivicomb? http://naporostwlosow.pl - znalazłam trochę informacji o tym grzebieniu, napisałam do autorki bloga, która potwierdziła jego skuteczność. W ogóle w sieci jest sporo pozytywnych opinii na temat laserowego porostu włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mezczyzn najlepsze to Tricologic Man dostepne w Angli albo drozej w polskim sklepie internetowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlap92
Ja przeczytałam gdzieś, że olejek kokosowy jest dobry na porost włosów, ale na razie się wstrzymuje przed kupnem, boje się, że i to na moje włosy nie zadziała.Już sama nie wiem czego użyć, kupowałam od najtańszych w drogeriach po drogie fryzjerskie szampony odżywki i maski niemalże w hurtowych ilościach i nic. Kiedyś rosły mi włosy naprawdę szybko ale gdy postanowiłam wrócić do naturalnego koloru z czarnego(przez to naprawdę mi się zniszczyły, musiałam ściąć ponad 20cm) przestały rosnąć, teraz jedynym plusem jest to ,że nie wypadają. Ma ktoś jakąś dobrą rade? I co sądzicie o tym olejku kokosowym? Zabiegi domowe typu maska z jajek, olejek rycynowy czy drożdże też nie dają poprawy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arniks
Historia życia jednego włosa Dzisiaj przedstawiam historię życia jednego włosa na naszej głowie Na cykl włosowy składa się: 1. Okres wzrostu włosa – może trwać nawet do kilku lat. W tym czasie macierz włosowa ciągle pracuje tworząc nowe podziały komórkowe 2. Faza przejściowa włosa – powolny zanik macierzy włosowej. Trwa około 3 tygodnie 3. Faza spoczynkowa – nic się nie dzieje z włosem. Znikło źródło komórek macierzystych. Włos tkwi w skórze naszej głowy już tylko mechanicznie. Można go wyciągnąć „z głowy” całkiem przypadkiem przeczesując ręką fryzurę lub podczas szczotkowania włosów. Zapytacie teraz co dalej? I to właśnie wszystko zależy od tego jak silną mamy macierz włosową. Czy w miejscu w którym tkwił stary włos zacznie ona na nowo przechodzić podziały komórkowe i cykl zacznie się od początku, czy też nie będzie się działo nic i miejsce po włosie zostanie zapomniane. Bo macierz włosowa się nie odrodzi. I tutaj właśnie objawia się niesamowite działanie aloesu, pobudza on macierze komórkowe do podziałów i w efekcie rosną nam nowe włosy i z biegiem czasu czupryna staje się bujna i zdrowa. Podsumowując – aloes stymuluje odradzanie macierzy włosowych! Wcierając czysty aloes i zioła zawarte w Forever First mamy pewność ze zrobiliśmy wszystko co tylko jest możliwe, aby nasza macierz komórkowa mogła się regenerować i produkować nowe włosy w każdym mieszku włosowym! Chcesz wiedzieć więcej napisz do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon83
Ja kupiłem tabletki od polskiego dystrybutora ktory handluje produktami z USA, moge go polecic z czystym sumieniem po nie calym miesiacu zauwazylem pierwsze efekty porostu nowych włosków na zakolach, po ok 3 miesiacach wlosy wrocily do normalnego stanu z czasow gdy mialem 20 lat i gestosc sie rozniez poprawila wiec nie piszcie ze nie ma skutecznej metody bo jest tylko trzeba dobrze poszukac :) jego mail jak by ktos byl zainteresowany19jarosz10@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cossska2
Ja nie wiem własnei od czego zacząc, co przyjmowac zeby były widoczne efekty. Ale chyba własnie za Waszą namową spróbuje 3mc suplementacji BioSilicą. Mam nadzieje ze rzeczywiscie efekty będą widoeczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cossska2
Ja nie wiem własnei od czego zacząc, co przyjmowac zeby były widoczne efekty. Ale chyba własnie za Waszą namową spróbuje 3mc suplementacji BioSilicą. Mam nadzieje ze rzeczywiscie efekty będą widoeczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spróbuj, u mnie już po miesiącu był efekt, włosy były mocniejsze, mniej ich zostawało na szczotce do włosów, dużo nie ryzykujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diesella
Na mnie też dobrze działa Bio silica, zawiera cystynę, to dzięki niej włosy szybciej rosną, jest to ich naturalny budulec. Poza tym zawiera tez sporą ilość skrzypu polnego, dodatkowo moje włosy zaczęły zdrowo wyglądać, ładnie błyszczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak się bierze tą biosilicę to paznokcie też się wzmacniają, mam problem i z włosami i paznokciami i szukam czegoś co by działało i na to i na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lajska
Na pewno pomoże mi paznokcie się poprawiły, płytka stała się mocniejsza, twardsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebo4545
Generalnie większość tych środków niby magicznych na porost włosów to pic na wodę...Czasami nie ma innej opcji jak ingerencja chirurgiczna i przeszczep. Ja już byłem praktycznie umówiony u lekarza, ale w ostatniej chwili trafiłem na coś takiego jak Hair Medic, reklamowany przez witrynę www.hair-medic.eu i postanowiłem dać temu lekowi szansę. Okazało się, że efekty są i chyba jednak zrezygnuję z przeszczepu. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrojka
a próbwaliście ten wax stosować jakoś dłużej? czy nie niszczy włosów na dłuższą mete? ja juz brałam chyba wszysko i skrzyp i jakies witaminy. ostatnio widziałam w necie taki tonik http://zapachazji.pl/sklep/kaminomoto-tonik-wspomagajacy-porost-wlosow/ na blogach bardzo go zachwalają. Nie mam juz pomysłu co zrobic zeby włosy szybciej rosły :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że wartym polecenia jest NR-07. Mi pomógł jako jedyny, a korzystałem z wielu środków. NR-07 znalazłem tutaj: http://nplink.net/QovPE84X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stosuje profolan który zamówiłem na tabletkinawlosy.co.pl i jestem bardzo zadowolony. W końcu coś skutecznie hamującego wypadanie włosów oraz stymulowanie ich odrastaniu. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stosuje profolan który zamówiłem na tabletkinawlosy.co.pl i jestem bardzo zadowolony. W końcu coś skutecznie hamującego wypadanie włosów oraz stymulowanie ich odrastaniu. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko o tym - http://www.sprzet-fryzjerski.pl/blog/?p=462 Musisz po prostu odpowiednio do tego podejść i tyle. Kosmetyki mają znaczenie, ale również to co na dzień robi się z włosami. Każdy element wymaga dopilnowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż miał straszny problem z wypadaniem włosów... Od pół roku stosuje Profolan i efekty są rewelacyjne! Włosy wyraźnie się zagęściły, a zakola zniknęły. Preparat zamawialiśmy ze strony producenta http://nplink.net/A7hm0lzQ Musicie uważać, bo w internecie jest mnóstwo podróbek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż miał straszny problem z wypadaniem włosów... Od pół roku stosuje Profolan i efekty są rewelacyjne! Włosy wyraźnie się zagęściły, a zakola zniknęły. Preparat zamawialiśmy ze strony producenta http://nplink.net/A7hm0lzQ Musicie uważać, bo w internecie jest mnóstwo podróbek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janek996
Mogę polecić Profolan ze stronki http://wypadaniewlosow.mileji.pl akurat z tej sam zamawiałem bo mają fajne zestawy w przystępnej cenie! A mianowicie miałem straszne problemy z moimi włosami a raczej z ich brakiem,mając 23 lata miałem po prostu łysiznę ;/ w tym wieku powinienem cieszyć się grubymi,gęstymi włosami a niestety tak nie miałem,aż zacząłem kuracje z Profolanem i to był bardzo dobry wybór ;) W przeciągu miesiąca moje włosy zaczęły rosnąć tak jak powinny,w końcu mogłem iść do fryzjera i zrobić sobie fajno,modną fryzurkę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×