Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama po urlopie

Czy są tutaj mamy które po macierzyńskim wróciły do pracy??

Polecane posty

Gość mama po urlopie

termin mojego powrotu do pracy zbliża się wielkimi krokami - boję się o maleństwo - dziewczyny jakie miałyście obawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam do pracy kiedy mój maluszek miał prawie 5 m-cy i bardzo to przeżyłam. Wydawało mi się, że robię źle i synek bardzo to będzie również przeżywał. Bałam się, że ominie mnie wiele spraw i postępów w rozwoju np. siadania, przewracanie, itp, a także miałam wrażenie iż nie będzie tak bardzo ze mną zrzyty. Wszystko to pomimo tego, że został z babcią, która bardzo go kocha i chce dla niego dobrze. Okazało się, że bardziej to przeżyłam ja (pierwszy dzień nie obyło się bez łezki) niż on i po paru dniach przyzwyczailiśmy się do tego. Fakt pierwszy dzień miałam wrażenie, że jest \"obrażony\";), czyli mało się śmiał i był osowiały. Teraz kiedy przychodzę z pracy autentycznie się cieszy i od razu jak mnie zobaczy chce do mnie iść na ręce. Da się przyzwyczaić, choć zawsze czekam na powrót do domu i poświęcam mu wtedy jak najwięcej czasu, żeby wynagrodzić mu moją nieobecność. A postępy w rozwoju i tak robi przy rodzicach:D - na szczęście;) Głowa do góry będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama po urlopie
Mój mały tez ma prawie 5 msc - na szczęście zostaje z babcią :) a ja mam nienormowany czas pracy.Ale mimo wszystko boję - właśnie o to co napisałaś asiek78. - najbardziej - że omina mnie te cudowne chwile - a może jestem wyrodną matką???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja córcia
ma teraz 5 tygodni. Ja rowniez obawiam sie powtotu do pracy. Boje sie ze bede strasznie tesknic i myslec o niej i ze to bedzie nie do wytrzymania. Nie wiem tez jak corcia zareaguje na rozstanie, mam nadzieje ze nasza wiez nie oslabnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj mam to samo....
ja wracam za dwa tygodnie i juz swiruje bo nieznosze tej pracy ;( Ciazge szukam innej a teraz na zlosc nie dzwonia z innej choc robie wszystko i wysylam setki CV dziennie. Jakis zastoj poerniczony. Zazdroszcze tym co maja wlasna firme i nie musza pracowac pod kims ;(( kurde co zrobic..na meza liczyc nie moge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wrocilam do pracy po macierzynskim jak mala miala 5,5 miesiaca. I tak jak moja poprzedniczka bardzo przezywalam. Ale po pierwsze da sie przyzywczaic (innego zreszta wyboru nie ma) a po drugie nie my pierwsze i nie ostatnie wobec takiego dylematu. Malutka swietnie zaakceptowala nowa sytuacje. Jej ukochania niania ma tyle pomyslow ze naprawde dziecko jest bardzo zadowolone a rano czeka jzu po drzwiami na nia. Tez jak wracam z pracy to mala absorbuje caly moj czas. Niestety powrot do pracy wiaze sie rowniez z calkeim nowym rozkladem dnia i nagle zycie przyspiesza do nienormalnego tempa. Wracam z pracy i spedzam te 3 h z mala. Klade ja spac a wtedy czas na typowe domowe obowiazki. Niestety...Nadrabiamy za to czas w weekendy. Spedzamy maksymalnei jak sie da w trojke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×