Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Highlighter

________KTO DAŁ PRAWO OBRAŻAĆ MÓJ WYGLĄD??_____

Polecane posty

Gość Highlighter

Czy ktoś wam kiedyś powiedział w twarz, że jesteście brzydcy?? Mój kolega mi to po prostu wygarnął! Chyba powinnam mu się "odwdzięczyć". Jestem po prostu zdruzgotana. A przecież są 100000 razy gorsze laski ode mnie. Więc o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Highlighter
:( :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Highlighter
podnoszę i czekam na inne wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Highlighter
nie wpuścili mnie dzisiaj do kościoła.:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komuś się nudzi się podszywa :P A ja tu poważnie mówię. Pewnie, że mu się dostanie, ale to jest strasznie przykre! A brzydka na pewno nie jestem, bo nie narzekam na brak zainteresowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam slodowy
najwyrazniej jestes brzydki, a kolega jest po prostu szczery ale spoko - nie martw sie - operacje plastyczne czynia teraz cuda a tak wogole to co wy pedaly jestescie, ze o swoim wygladzie gadacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw się pewnie chłopakowi nie chce stawać albo żadna sie nim nie interesuje i dlatego ciebie zaczepia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabelka elka
mnie tez przezywaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tak ale w innym sensie... chłopak który tak do mnie powiedział jednoczesnie puscił do mnie oko :P a sprawe olej, chociaż ja wolałabym się mu odwdzięczyć...a okazja azwsze się znajdzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mu ci nie przejmuj sie bo nie warto zresztą, niedlugo zapomnisz a po paru dniach bedziesz sie z tego śmiała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aboabo
nie przejmuj się ludzie potrafią być chamscy jak się chce odreagowac to powód się zawsze znajdzie a jak się nie znajdzie to się wymyśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aboabo
jesteś nadwrażliwa przy najbliższej okazji też mu coś chlapnij im celniej tym lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie jeszce lepiej...
powiedzial,ze jestem stara, bo mam ze 26 lat.a udaje ze 22. A ja mialam 32 - ale sie usmialam! Podziekowalam mu, a durny nie wiedzial czemu.Olej faceta, nie lubimy chamow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aboabo
takie uwagi ni przypiął ni przyłatał trzeba traktować jak komplement za uszczypliwością zawsze stoi chęć odebrania części pozytywnej energii której ten ktoś nam zazdrosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×