Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jeki

Faceci- Lubicie Jak W Czasie Sexu Kobieta JĘczy, I Krzyczy???

Polecane posty

Im bardziej mezczyzna jest uczuciowy tym bardziej krzyczy. Taki bez uczuc robi to na zimno i bez slowa. Zn jeku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam nic przeciwko ruchom kobiet, byle by były rytmiczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jęczę, a nawet głośno krzyczę!!! , że aż chowam się w poduszkę, bo mam wrażenie że wszyscy sąsiedzi mnie słyszą...Nie jest to żadne aktorstwo, poprostu samo jakoś to ze mnie wychodzi. Czasami wstyd mi jest że to tak głośno nie raz wyjdzie, ale naprawde jakos nie umię tego powstrzymać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jęczę i krzyczę, dlatego lubię sie kochać przy muzyce :):):) Ale mi sie rymnęło ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koch-anka Ty masz jakiegoś maila może ?? Mam pytanie ... takie hmmm ... że wolałabym nie na forum :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak jest i juz
macie orgazmy od niedawna to jeczycie. Ja mam od 10 roku zycia, wiec juz nie jecze. bo orgazm osiagany przez20 lat potrafi juz spowszedniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulinda19
tylko wspolczuc ze spowszedniał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie koch-anka ja też ma pytanie ale nie na forum...masz jakiś adresik..albo numerek...gdzie my tylko we dwoje...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koch-anko jak ty słodko całujesz ...mrrrrrrrr. Od razu widać ,że kobiety po trzydziestce to jest to ...mmmmm. p.s. Może mi ktoś odpowie co się dzieje z niektórymi topikami ,że znikają. Wszedłem pewnego razu w temat ,chciałem dodać coś od siebie i nagle się pojawia napis : Podany temat nie istnieje , a przed momentem istniał !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozmaryn
Uwielbiamy gdy 'W Czasie Sexu Kobieta JĘczy, I Krzyczy', oczywiscie gdy sie wydziera a za sciana sa wspolokatorzy, sasiedzi to pozniej wyżej wspomnieni maja pretensje odnosnie hałasów. Jednak mimo wszystko kobiety nie powinny sie powstrzymywac, bo nic tak mnie nie kreci jak wdziec spazm rozkoszy na twarzy mojej ukochanej, ze nie wspomijaąc o dzwiekach jakei wydaje ,ale jeszcze nigdy nie krzyczala, poza sytuacja w ktorej złapał ją skurcz stopy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BEZ TEGO CZUJĘ SIĘ JAK SIŁOWNI - PAKUJĘ PAKUJĘ........:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goraca: ;) gratuluje przygody, choc zakladam ze wtedy nie bylo Wam do smiechu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rysiek Pysiek
ja lubie jak kobieta jeczy i krzyczy, i drapie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rysiek Pysiek
staje mi na sama mysl o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Idol ? Moja Stara
mnie wk**wi.....a gdy baba tak gebe drze . rozumiem , sprawiam jej przyjemnosc ale ja zycze sobie ze ma byc cicho ! bow przeciwnym razie , denerwuje mnie to i czasami mi sie odechciewa a taśma klejaca zawsze nie pod ręką :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jasne , jak jeszcze płacze to już niebo :3 + namiętne pocałunki . No ale nie powiem kobiecie "płacz skarbie" bo to nie to samo kobieta sama musi się wczuć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię Jak W Czasie Sexu Kobieta Beka I Pierdzi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×