Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Chochelka

Vic08, Niedopieszczony, bratnia, czytaczek, tancerka CO temat roboczy

Polecane posty

Gość altera natura
to ma brodę, czy nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość altera natura
aluzja przejrzysta, jak list do sąsiada pod światło :-) jeślim uraził, wybaczenia proszę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do adas-> dziekuje dziekuje, wino w pokoju obok, gang bang wieczorem zapraszam, ale trzeba umiec bosko tanczyc, bo tylko taka gre wstepna uznaje dzisiaj :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z przykrością informujemy, że nie powiodło się dostarczenie wiadomości pod adres daria24_80@box32.go2.pl gorracej poczta wysiadla ? gorraca jak bys chcialo to sie przypomnij, podesle fotki ;) viki gratulowalem juz mailem, ale jeszcze raz: Gratulacje !! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adas-> widzisz a dla mnie nie, bo dla mnie taniec jest jak oddychanie, przychodzi naturalnie, i bez tego nie moge zyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viki zamiast fotki moze byc nagranie jak zatanczysz kawaleczek ze swojej stopki :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adas-> taniec jest jak sex - namietny otwarty, pelen pasji, dobry tancerz jest wyrafinowanym kochankiem:P sprawdzone:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, zegnam Was, Te/Tych ktorzy sa tutaj od poczatku, i Te/Tych ktorzy pojawili sie w trakcie 🖐️ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratnia, takich nagran nie mam, trzeba na zywo zobaczyc przezyc albo marzyc na jawie lub we snie;P poza tym po co chcesz wiecej moich fotek skoro nie jestem ani blondie, tylko red, ani chuda, ale normalna -kobieca kobieta? :P totalnie nie Twoj typ:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kurde jestem. dosyć jeżdżenia na dziś co z moją pocztą? jakie box32? spróbuj jeszcze raz bratnia primi gdzieś jest 😘 viki 😘 🌼 😘 dzielna dziewczynka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem ale własnie uciekam! pozdrawiam CIĘ Kocico!!!👄👄👄. resztę wiesz... pozdro dla calego topu! bedę w niedzielę wieczorem.hej kobitki🌻 i chopy!!! z harcerskim pozdrowieniem buhahahahaha!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viki ok daje sobie juz spokoj z Twoimi i Chochli fotkami gorraca: wyslalem jeszcze raz. jak nie dojda to niewiem. napisz mi maila to w poniedzialek zajrze na skrzynke. zegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesuuu bratnia... calm down pls.. ja sie pytam czemu chcesz skoro nie jestem Twoim typem z ciekawosci czy kolekcjonujesz?;) wyluzuj bracie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu to normalnie trzecia liga! pouciekało towarzycho że hej! odezwijcie się! pozdro!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Panowie, 👄 Panie ;) dzis tylko i wylacznie praca, praca, praca ;( Chochliczka - sliczne fotki 👄 [_D [_D [_D [_D [_D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć bratnia - u mnie też dziś zapierdol - ale o 15 szef robi balangę -więc od poniedziałku zaczynam - no nieżle!!! buhahahaha!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gorrrąca🌻👄 - cześć wszystkim- coś nie czasowi dziś jesteśmy? - poniedziałek w końcu. Też będę z doskoku. trzymajta sie ciepło! A może bronxik wypijemy na rozruch co? Gorrrąca nie masz czego dla mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doszły Kotek, doszły, właśnie odebrałam:D primi jeszcze nie mam, ale się postaram:D przywiozę następnym razem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedopiesczony powitac znowu ;) Chochliczka - ja to innym mieczem wole \"wojowac\", wiec topor zakopujemy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×