Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Chochelka

Vic08, Niedopieszczony, bratnia, czytaczek, tancerka CO temat roboczy

Polecane posty

primi ehe damy rade :D w robocie co najwyzej podszkalam sprawnosc paluszkow :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeeeeeej wszystkim:-D 👄 primi mam wrazenie ze Ty ciagle pijesz.. czy Ty pracujesz w hurtowni alkoholowej czy cos?? ;-) bratnia 🌻 Chochliczek, niedopieszczony 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viki - połowa albo i więcej pracowników u nas to byle trepy więc sie nie dziw , że chlejemy-wasze zdrowie! pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
primi to napisz jeszcze jaka branza ;) hey viki, cos malo jestes 🌻 czesc niedopiesczony, jak zycie w alkowie ? ;) Chochliczek jestes chyba zabardzo przepracowana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratnia bo wiesz ktos musi pracowac, zeby ktos si emogl obijac:P ;-) poza tym tyle tu siedzisz i pijesz z primim, a nawet nie odpowiedziales na moje pytanie pare stron wczesniej, przypomne-pytanie o fotki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba nie w pobliżu:( ale jak do primiego nie jest mi daleko:P to do was też nie będzie:D wymyślimy coś gdzieś pośrodku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viki - ehh nadal niewiem o co chodzi z fotkami, napisz jasno tu lub mail ;) poza tym ost chyba pilem w tamtym tygodniu ;) Proste pytanie do Wszystkich: gdzie chcecie sie spotkac i kiedy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a do warszawy nie łacha przyjechać? stąd wszędzie blisko. gorrrąca nieprawdaż? zresztą gdzie chcecie. ja wchodzę.(a w ogóle mogę?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholerka no lodz czy wawa mi tam rybka ale ludzie nie drugi koniec polski!! wiekszosc we wrocku mieszka czy co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chochlikowa siostra
zonk! mnie tam juz nie ma :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na sexorgie znajac primiego :P primi idziemy pic bo dzis cos niemam weny na prace ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie chcialam powiedziec ze ja na sexorgietke nie reflektuje:P a tym bardziej jeszcze z zonatymi/mezatkami itp :P porzadne dziecko jestem :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mow do mnie ladnie
a jak mnie zaprosicie to chetnie spelnie wszystkie marzenia obecnych tam mezczyzn.... chochla mnie zna, to wie ze nie klamie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×