Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Chochelka

Vic08, Niedopieszczony, bratnia, czytaczek, tancerka CO temat roboczy

Polecane posty

hehehe Kobietki juz dawno mi dalyscie do zrozumienia ze orgietki to z Wami nie bedzie ;) Chochliczka wytlumacz mi tylko czym sie rozni sex z Kobieta od tego z mezczyzna .. :P i nie chodzi mi o aspekty techniczne ;) ehh primi chyba zapil ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mow do mnie ladnie
po mojemu tym czym ogladanie tv kolorowego od czarno-bialego.... pomijam aspekty techniczne....typu ze cz-b nie mialy puilotow... :-P czyz nie kofana psiapsiolko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mow do mnie ladnie
chochlik mozesz juz dzwonic....roboty kres :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.w K+k penetrację też da się załatwić hehehe:) 2. nie mam męża... ani żony:P 3. ja tam do primiego na penetrację jeżdżę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos na rozluznienie przed koncem pracy! Telefon do RM: – Od trzech miesięcy słucham wyłącznie Radia Maryja. Wyrzuciłem telewizor na śmietnik, a w radiu urwałem gałkę, tak aby nikt z rodziny nie mógł zmienić stacji i teraz jest tylko wasze radio u mnie w domu. I jestem naprawdę wolnym człowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratnia, to nie jest kwestia czy sie lubi czy nie.. ale .. sex z kobieta to doswiadczenie: 1.INNE, nie znaczy lepsze/gorsze, zwyczajnie INNE. 2. dla wielu (dla mnie i Chochli) nowe 3. penetracja jest fajna,.. nikt nie przeczy, no ale...zkobieta to z kobietą i tyle, a czemu Ty bratnia z facetem nie chcesz? a wolisz z kobietą?:P 4. mimo wszystko ktoz zrozumie kobiete lepiej od innej kobietki?;-D 👄 dla Panów 👄👄👄👄👄 dla wszystkich Pań :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem nie zapiłem. milutko się zrobilo. viki jak przyjedziesz to sam ci zdejmę majtki. gorrr.👄 poszalejemy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki 😘😘 dla was nowe dla mnie nie:) (służę radą w teorii i praktyce) jest tak samo cudnie, choć inaczej po prostu:D, mężczyźni przeważnie uczą sie kobiet, wraz z doświadczeniem nabierają nieziemskich czasem (primi😘 )umiejętności, natomiast kobieta drugą wyczuwa instynktownie, czuje i wie co sama lubi najbardziej:D, nie potrafiłabym zrezygnować ani z kobiet ani z mężczyzn, mam nadzieję, że nikt nigdy nie będzie mnie zmuszał do dokonania wyboru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viki - ale piszesz same oczywiste rzeczy ;) niewiem czy juz tutaj nie pisalem, ale Kobiety ze sklonnosciami bi sa jak najbardziej pozadane u mezczyzn ... przynajmniej tak mi sie wydaje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
primi ale ja potrafie sama:P jakos nie pasuje do was, za grzeczna jestem ;P ja wole 1 na 1 i w ogole tylko w zwiazku uczuciowym:P zdejmowac majteczki i nie tylko:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta bratnia ja wiem ze faceci lubia kobietki \"bi\" tylko widzisz wy slyszycie \"bi\" myslicie \"trojkacik 2k+1m\", a ja np. i czesc kobietek tez tak ma ze myslac bi mysla albo \"1k+1k\" albo \"1m+1m\", taka subtelna roznica ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tfuuuuu mialam na mysli ze bi oznacza dla mnie \"1k+1k\" lub \"1k +1m\" tam byla pomyyyyyyylka!!!!!!! ::-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe nie martw sie ja zrozumialem o co chodzi :D , sadze ze reszta tez ;) dla Pań 🌻 dla Panów 🖐️ znikam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jesteśmy już dwie:P któraś jeszcze:D? p.s. primi jesteś na dobrej drodze do prywatnego haremiku:P drogie chętne panie meldować sie u mnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coś wymiotło co poniektórych! nie chcą ściągać majtek czy co? a może słuchają radia m.? buhahahahaha!trzy słowa do ojca prowadzącego buhahahahaha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×